shopify traffic stats
InloggenRegistreer u als een nieuwe gebruikerContact

Home » Voorouders Abraham van der Lijn (3 januari 1906 Hantum)

Voorouders Abraham van der Lijn (3 januari 1906 Hantum)

Voorouders: Abraham van der Lijn 

Generatie 1

Abraham van der Lijn, * 1906 Hantum, FR, NLD, † 1980 Wolvega, FR, NLD (Ouders: Zie 2), ∞ 1931 Blokzijl, OV, NLD Aaltje Willems, * 1906 Meppel, DR, NLD, † 1974 Assen, DR, NLD.

Kinderen van Abraham van der Lijn & Aaltje Willems:

  1. Menno van der Lijn, * 1932 Blokzijl, OV, NLD, † 1986 Hoogeveen, DR, NLD.

Generatie 2

                

Schelte van der Lijn, * 1873 Dokkum, FR, NLD, † 1944 Dokkum, FR, NLD (Ouders: Zie 4), ∞ 1896 Dokkum, FR, NLD Maria Jacobs Boonstra (Zie 3).

Kinderen van Schelte van der Lijn & Maria Jacobs Boonstra:

  1. Aldert van der Lijn, * 1897 Groningen, GR, NLD, † 1986 Arnhem, GE, NLD.
  2. Jacob van der Lijn, * 1900 Hantum, FR, NLD, † 1991 Leeuwarden, FR, NLD.
  3. Albertus Abraham van der Lijn, * 1902 Hantum, FR, NLD, † 1979 Buitenpost, FR, NLD.
  4. Abraham van der Lijn, * 1906 Hantum, FR, NLD, † 1980 Wolvega, FR, NLD (Zie 1).

Maria Jacobs Boonstra, * 1875 warnswerd, † 1953 Zwaagwesteinde, FR, NLD (Ouders: Zie 6), ∞ 1896 Dokkum, FR, NLD Schelte van der Lijn (Zie 2).

Generatie 3

Aldert van der Lijn, * 1844 Bedum, GR, NLD, † 1886 Dokkum, FR, NLD (Ouders: Zie 8), ∞ 1872 Dokkum, FR, NLD Berbera Schilderman (Zie 5).

Kinderen van Aldert van der Lijn & Berbera Schilderman:

  1. Schelte van der Lijn, * 1873 Dokkum, FR, NLD, † 1944 Dokkum, FR, NLD (Zie 2).
  2. Albert van der Lijn, * 1875 Dokkum, FR, NLD, † 1957 Surhuisterveen, FR, NLD.
  3. Bertus van der Lijn, * 1877 Dokkum, FR, NLD, † 1963 Den Helder, NH, NLD.
  4. Abraham van der Lijn, * 1877 Dokkum, FR, NLD, † 1960 Heerlen, LI, NLD.
  5. Aafje Catharina van der Lijn, * 1880 Dokkum, FR, NLD, † 1956 Groningen, GR, NLD.

Berbera Schilderman, * 1840 Dokkum, FR, NLD, † 1920 Assen, DR, NLD (Ouders: Zie 10), ∞ 1872 Dokkum, FR, NLD Aldert van der Lijn (Zie 4).

Jacob Merks Boonstra, * 1835 Wanswerd, FR, NLD, † 1886 Oostdongeradeel (Ouders: Zie 12), ∞ 1861 Ferwerderadeel Martzen(martje) Sierksma (Zie 7).

Kinderen van Jacob Merks Boonstra & Martzen(martje) Sierksma:

  1. Merk Jacobs Boonstra, * 1862 warnswerd, † 1870 warnswerd.
  2. Ytje Jacobs Boonstra, * 1866 warnswerd, † 1945 westdongeradeel.
  3. Trijntje Boonstra, * 1868 warnswerd, † 1889 Oostdongeradeel.
  4. Joukje Boonstra, * 1870 warnswerd, † 1944 Metslawier, FR, NLD.
  5. Maria Jacobs Boonstra, * 1875 warnswerd, † 1953 Zwaagwesteinde, FR, NLD (Zie 3).

Martzen(martje) Sierksma, * 1830 Rijperkerk, FR, NLD, † 1908 Hantum, FR, NLD (Ouders: Zie 14), ∞ 1861 Ferwerderadeel Jacob Merks Boonstra (Zie 6).

Generatie 4

Albert Jans van der Lijn, * 1797 Middelstum, GR, NLD, † 1858 Bedum, GR, NLD (Ouders: Zie 16), ∞ 1827 Bedum, GR, NLD Elisabeth Alberts Nederhoed (Zie 9).

Kinderen van Albert Jans van der Lijn & Elisabeth Alberts Nederhoed:

  1. Trientje van der Lijn, * 1828 Bedum, GR, NLD, † 1916 Grijpskerk, GR, NLD.
  2. Janna Alberts van der Lijn, * 1833 Bedum, GR, NLD, † 1834 Bedum, GR, NLD.
  3. Janna (Johanna) van der Lijn, * 1841 Bedum, GR, NLD.
  4. Aldert van der Lijn, * 1844 Bedum, GR, NLD, † 1886 Dokkum, FR, NLD (Zie 4).

Elisabeth Alberts Nederhoed, * 1804 Appingedam, GR, NLD, † 1881 Grijpskerk, GR, NLD (Ouders: Zie 18), ∞ 1827 Bedum, GR, NLD Albert Jans van der Lijn (Zie 8).

10 Schelte Tjallings Schilderman, * 1811 Kollumerland, † 1894 Aalsum (Oostdongeradeel ) (Ouders: Zie 20), ∞ 1839 Dokkum, FR, NLD Aaf(g)je Catharina de Haan (Zie 11).

Kinderen van Schelte Tjallings Schilderman & Aaf(g)je Catharina de Haan:

  1. Berbera Schilderman, * 1840 Dokkum, FR, NLD, † 1920 Assen, DR, NLD (Zie 5).
  2. Geertruida Rensina Schilderman, * 1842 Dokkum, FR, NLD, † 1923 Groningen, GR, NLD.
  3. Schelto Schilderman, * 1844 Dokkum, FR, NLD, † 1903 Leeuwarden, FR, NLD.
  4. Tjalling Schilderman, * 1847 Dokkum, FR, NLD, † 1917 Utrecht, UT, NLD.
  5. Fonger Schilderman, * 1850 Dokkum, FR, NLD, † 1936 Noordwijk aan Zee, ZH, NLD.
  6. Rintje Adriaan Schilderman, * 1853 Dokkum, FR, NLD, † 1923 Groningen, GR, NLD.

11 Aaf(g)je Catharina de Haan, * 1809 Leeuwarden, FR, NLD, † 1889 Dokkum, FR, NLD (Ouders: Zie 22), ∞ 1839 Dokkum, FR, NLD Schelte Tjallings Schilderman (Zie 10).

12 Merk Jacobs Boonstra, * 1795 Oudehaske, FR, NLD, † 1870 Ferwerderadeel (Ouders: Zie 24), ∞ 1826 Ferwerderadeel Trijntje Dirks Dijkstra (Zie 13).

Kinderen van Merk Jacobs Boonstra & Trijntje Dirks Dijkstra:

  1. Pietje Murks Boonstra, * 1826 Rinsumageest, FR, NLD, † 1886 Menaldumadeel.
  2. Dirk merks Boonstra, * 1828 Haskerland, † 1828 Ferwerderadeel.
  3. Dirk merks Boonstra, * 1831 Wanswerd, FR, NLD, † 1905 Ferwerderadeel.
  4. Marijke Murks Boonstra, * 1833 Wanswerd, FR, NLD, † 1913 Ferwerderadeel.
  5. Jacob Merks Boonstra, * 1835 Wanswerd, FR, NLD, † 1886 Oostdongeradeel (Zie 6).
  6. Geertje Merks Boonstra, * 1838 Wanswerd, FR, NLD, † 1920 Ferwerderadeel.
  7. Sieuke Merks Boonstra, * 1840 Wanswerd, FR, NLD, † 1905 Ferwerderadeel.
  8. Antje Murks Boonstra, * 1843 Wanswerd, FR, NLD, † 1887 .
  9. Johannes Boonstra, * 1845 Ferwerderadeel, † 1920 Oostdongeradeel.

13 Trijntje Dirks Dijkstra, * 1805 Wanswerd, FR, NLD, † 1873 Ferwerderadeel (Ouders: Zie 26), ∞ 1826 Ferwerderadeel Merk Jacobs Boonstra (Zie 12).

14 Oene Wiebes Sierksma, * 1789 Hardegarijp, FR, NLD, † 1843 Rijperkerk, FR, NLD (Ouders: Zie 29), ∞ 1816 Hardegarijp, FR, NLD Yttje Folkerts van der Wal (Zie 15).

Kinderen van Oene Wiebes Sierksma & Yttje Folkerts van der Wal:

  1. Wiebe Oenes Sierksma, * 1818 Rijperkerk, FR, NLD, † 1818 Rijperkerk, FR, NLD.
  2. Wybe Oenes Sierksma, * 1820 Rijperkerk, FR, NLD, † 1870 Tietjerksteradeel.
  3. Joukjen Oenes Sierksma, * 1823 Rijperkerk, FR, NLD, † 1824 Rijperkerk, FR, NLD.
  4. Joukje Sierksma, * 1825 Rijperkerk, FR, NLD, † 1825 Rijperkerk, FR, NLD.
  5. Joukje Oenes Sierksma, * 1827 Rijperkerk, FR, NLD, † 1880 .
  6. Martzen(martje) Sierksma, * 1830 Rijperkerk, FR, NLD, † 1908 Hantum, FR, NLD (Zie 7).
  7. Maaike Oenes Sierksma, * 1834 Rijperkerk, FR, NLD, † 1890 Oostdongeradeel.

15 Yttje Folkerts van der Wal, * 1793 Oldekerk, GR, NLD, † 1839 Rijperkerk, FR, NLD (Ouders: Zie 30), ∞ 1816 Hardegarijp, FR, NLD Oene Wiebes Sierksma (Zie 14).

Generatie 5

16 Jan Pieters van der Lijn, * 1766 't Zandt, GR, NLD, † 1834 Bedum, GR, NLD (Ouders: Zie 32), ∞ 1795 Godlinze, GR, NLD Elisabeth Alberts Idema (Zie 17).

Kinderen van Jan Pieters van der Lijn & Elisabeth Alberts Idema:

  1. Albert Jans van der Lijn, * 1797 Middelstum, GR, NLD, † 1858 Bedum, GR, NLD (Zie 8).
  2. Pieter Jans van der Lijn, * 1799 Middelstum, GR, NLD, † 1880 Groningen, GR, NLD.
  3. Jantje Jans van der Lijn, * 1802 Middelstum, GR, NLD, † 1823 Bedum, GR, NLD.
  4. Elizabeth Jans van der Lijn, * 1805 Middelstum, GR, NLD, † 1900 Middelstum, GR, NLD.
  5. Hilje jans van der Lijn, * 1809 Middelstum, GR, NLD, † 1849 Middelstum, GR, NLD.

17 Elisabeth Alberts Idema, * 1766 Godlinze, GR, NLD, † 1847 Bedum, GR, NLD (Ouders: Zie 34), ∞ 1795 Godlinze, GR, NLD Jan Pieters van der Lijn (Zie 16).

18 Albert Jeltes Nederhoed, * 1767 Appingedam, GR, NLD, † 1826 Appingedam, GR, NLD (Ouders: Zie 36), ∞ 1793 Appingedam, GR, NLD Anna Burema, Bourma) Buirma (Buurma, * 1773 Middelstum en Toornwerd, † 1799 Appingedam, GR, NLD, ∞ 1799 Bedum, GR, NLD Trientje Luurs (Zie 19).

Kinderen van Albert Jeltes Nederhoed & Anna Burema, Bourma) Buirma (Buurma:

  1. Jelte Nederhoed, * 1794 Appingedam, GR, NLD, † 1850 Loppersum, GR, NLD.
  2. Anna Nederhoed, * 1798 Appingedam, GR, NLD.

Kinderen van Albert Jeltes Nederhoed & Trientje Luurs:

  1. Luurt Alberts Nederhoed, * 1801 Appingedam, GR, NLD, † 1807 Appingedam, GR, NLD.
  2. Elisabeth Alberts Nederhoed, * 1804 Appingedam, GR, NLD, † 1881 Grijpskerk, GR, NLD (Zie 9).
  3. Aaltje Nederhoed, * 1807 Appingedam, GR, NLD, † 1837 Bedum, GR, NLD.

19 Trientje Luurs, * 1775 Bedum, GR, NLD, † 1811 Bedum, GR, NLD (Ouders: Zie 38), ∞ 1799 Bedum, GR, NLD Albert Jeltes Nederhoed(Zie 18).

20 Tjalling Scheltes Schilderman, * 1779 Leeuwarden, FR, NLD, † 1839 Kollum, FR, NLD (Ouders: Zie 40), ∞ 1807 Kollum, FR, NLD Betske Falkes (Valks) (Zie 21).

Kinderen van Tjalling Scheltes Schilderman & Betske Falkes (Valks):

  1. Falk Schilderman, * 1808 Kollum, FR, NLD, † 1809 Kollum, FR, NLD.
  2. Schelte Tjallings Schilderman, * 1811 Kollumerland, † 1894 Aalsum (Oostdongeradeel ) (Zie 10).
  3. Falk Schilderman, * 1816 Kollum, FR, NLD, † 1818 Dantumadeel.

21 Betske Falkes (Valks), * 1773 Kollum, FR, NLD, † 1824 Kollum, FR, NLD (Ouders: Zie 42), ∞ 1807 Kollum, FR, NLD Tjalling Scheltes Schilderman (Zie 20).

22 Schelte Fongers de Haan, * 1775 Leeuwarden, FR, NLD, † 1849 Dokkum, FR, NLD (Ouders: Zie 44), ∞ 1802 Leeuwarden, FR, NLD Berber Boomsma (Zie 23).

Kinderen van Schelte Fongers de Haan & Berber Boomsma:

  1. Fonger de Haan, * 1805 Leeuwarden, FR, NLD, † 1855 Breskens, ZE, NLD.
  2. Rintje de Haan, * 1808 Leeuwarden, FR, NLD, † 1889 Leeuwarden, FR, NLD.
  3. Aaf(g)je Catharina de Haan, * 1809 Leeuwarden, FR, NLD, † 1889 Dokkum, FR, NLD (Zie 11).
  4. Rinske de Haan, * 1811 Leeuwarden, FR, NLD.
  5. Guurtje Anna de Haan, * 1813 Leeuwarden, FR, NLD, † 1872 Arnhem, GE, NLD.
  6. Adriaan Frederik de Haan, * 1816 Leeuwarden, FR, NLD, † 1852 Harlingen, FR, NLD.
  7. Hillegonda Fongers de Haan, * 1819 Leeuwarden, FR, NLD, † 1819 Leeuwarden, FR, NLD.
  8. Siebrigje Hillegonde de Haan, * 1820 Leeuwarden, FR, NLD, † 1821 Leeuwarden, FR, NLD.
  9. Jacob de Haan, * 1822 Leeuwarden, FR, NLD, † 1853 Curacao.
  10. Abraham de Haan, * 1825 Leeuwarden, FR, NLD, † 1892 Maassluis, ZH, NLD.

23 Berber Boomsma, * 1785 Den Helder, NH, NLD, † 1846 Dokkum, FR, NLD (Ouders: Zie 46), ∞ 1802 Leeuwarden, FR, NLD Schelte Fongers de Haan (Zie 22).

24 Jacob Meiles Boonstra, * 1754 , † 1825 Oudehaske, FR, NLD (Ouders: Zie 48), ∞ 1789 Oudehaske, FR, NLD Pietertje Merks Hoeksma(Zie 25).

Kinderen van Jacob Meiles Boonstra & Pietertje Merks Hoeksma:

  1. Meile Jacobs Boonstra, * 1791 Haskerhorne, FR, NLD, † 1816 Groningen, GR, NLD.
  2. Sieuwke Jacobs Boonstra, * 1793 Haskerhorne, FR, NLD.
  3. Merk Jacobs Boonstra, * 1795 Oudehaske, FR, NLD, † 1870 Ferwerderadeel (Zie 12).
  4. Anne Jacobs Boonstra, * 1797 Oudehaske, FR, NLD, † 1836 Oudehaske, FR, NLD.
  5. Fokke Jacobs Boonstra, * 1803 Haskerhorne, FR, NLD, † 1817 Leeuwarden, FR, NLD.
  6. Pieter Jacobs Boonstra, * 1805 Haskerhorne, FR, NLD, † 1849 Ferwerderadeel.
  7. Antje Boonstra, * 1807 Haskerhorne, FR, NLD.
  8. Trijntje Boonstra, * 1809 Haskerhorne, FR, NLD.

25 Pietertje Merks Hoeksma, * 1769 Oudehaske, FR, NLD, † 1814 Oudehaske, FR, NLD (Ouders: Zie 50), ∞ 1789 Oudehaske, FR, NLD Jacob Meiles Boonstra (Zie 24).

26 Dirk Johannes Dijkstra, * 1770 Ternaard, FR, NLD, † 1818 Hallum, FR, NLD (Ouders: Zie 52), ∞ 1804 Wanswerd, FR, NLD Maryke ( Maaike) Martens Sloterdijk (Zie 27).

Kinderen van Dirk Johannes Dijkstra & Maryke ( Maaike) Martens Sloterdijk:

  1. Trijntje Dirks Dijkstra, * 1805 Wanswerd, FR, NLD, † 1873 Ferwerderadeel (Zie 13).

27 Maryke ( Maaike) Martens Sloterdijk, * 1775 Anjum, FR, NLD, † 1847 Ee, FR, NLD (Ouders: Zie 54), ∞ 1804 Wanswerd, FR, NLD Dirk Johannes Dijkstra (Zie 26), ∞ 1820 Oostdongeradeel Pieter Klazes Feenstra, * 1767 Paesens, FR, NLD, † 1829 Oostdongeradeel.

29 Matsen Wybes Sierksma, * 1766 Hardegarijp, FR, NLD, † 1849 Dantumadeel (Ouders: Zie 58), ∞ 1790 Hardegarijp, FR, NLD Sytze Folkes Sierksma, * 1764 Drogeham, FR, NLD, † 1800 Hardegarijp, FR, NLD, ∞ .

Kinderen van Matsen Wybes Sierksma & Sytze Folkes Sierksma:

  1. Wiebe Sytzes Sierksma, * 1791 Hardegarijp, FR, NLD, † 1846 Tietjerksteradeel.
  2. Sietske Sytses Sierksma, * 1795 Hardegarijp, FR, NLD, † 1866 Dantumadeel.
  3. Sytse Sytses Postma, * 1801 Hardegarijp, FR, NLD, † 1859 Franeker, FR, NLD.

Kinderen van Matsen Wybes Sierksma & :

  1. Oene Wiebes Sierksma, * 1789 Hardegarijp, FR, NLD, † 1843 Rijperkerk, FR, NLD (Zie 14).

30 Folkert Romkes van der Wal, * 1752 Suameer, FR, NLD, † 1824 Suameer, FR, NLD (Ouders: Zie 60), ∞ 1781 Suameer, FR, NLD Joukjen Jans Visser (Zie 31).

Kinderen van Folkert Romkes van der Wal & Joukjen Jans Visser:

  1. Janke Folkerts van der Wal, * 1782 Suameer, FR, NLD, † 1805 .
  2. Trijntje Folkerts van der Wal, * 1785 Niekerk, GR, NLD, † 1855 Giekerk, FR, NLD.
  3. Johannes Folkerts van der Wal, * 1787 Oldekerk, GR, NLD, † 1837 Menaldumadeel.
  4. Yttje Folkerts van der Wal, * 1793 Oldekerk, GR, NLD, † 1839 Rijperkerk, FR, NLD (Zie 15).
  5. Romke Folkerts van der Wal, * 1796 Rijperkerk, FR, NLD, † 1851 Tietjerksteradeel.
  6. Jantje Folkerts van der Wal, * 1802 Rijperkerk, FR, NLD, † 1861 Tietjerksteradeel.

31 Joukjen Jans Visser, * 1760 Rijperkerk, FR, NLD, † 1837 Rijperkerk, FR, NLD (Ouders: Zie 62), ∞ 1781 Suameer, FR, NLD Folkert Romkes van der Wal (Zie 30).

Generatie 6

32 Pieter Jans, * 1733 Holwierde, GR, NLD (Ouders: Zie 64), ∞ 1762 Holwierde, GR, NLD Jantje Jans (Zie 33).

Kinderen van Pieter Jans & Jantje Jans:

  1. Jan Pieters, * 1763 't Zandt, GR, NLD, † 1765 .
  2. Lijsbeth Pieters, * 1765 't Zandt, GR, NLD, † 1770 't Zandt, GR, NLD.
  3. Tjaart Pieters (Balkema), * 1765 't Zandt, GR, NLD, † 1842 Bierum, GR, NLD.
  4. Jan Pieters van der Lijn, * 1766 't Zandt, GR, NLD, † 1834 Bedum, GR, NLD (Zie 16).
  5. Hilje Pieters (Balkema), * 1769 't Zandt, GR, NLD, † 1809 Losdorp, GR, NLD.
  6. Lijsbeth Pieters, * 1770 't Zandt, GR, NLD.
  7. Aafke Pieters, * 1774 't Zandt, GR, NLD.
  8. Eijse Pieters Balkema, * 1775 't Zandt, GR, NLD, † 1828 Eenum, GR, NLD.

33 Jantje Jans, ∞ 1762 Holwierde, GR, NLD Pieter Jans (Zie 32).

34 Albert Lubberts, * 1733 Holwierde, GR, NLD, † 1811 Godlinze, GR, NLD (Ouders: Zie 68), ∞ 1762 Losdorp, GR, NLD Elisabeth Idema(Zie 35).

Kinderen van Albert Lubberts & Elisabeth Idema:

  1. Lubbertus Alberts, * 1764 Godlinze, GR, NLD.
  2. Leentje Alberts, * 1764 Godlinze, GR, NLD.
  3. Elisabeth Alberts Idema, * 1766 Godlinze, GR, NLD, † 1847 Bedum, GR, NLD (Zie 17).
  4. Evert Alberts Idema, * 1775 Godlinze, GR, NLD, † 1826 Losdorp, GR, NLD.
  5. Angenietje Alberts Idema, * 1778 Godlinze, GR, NLD, † 1846 Holwierde, GR, NLD.

35 Elisabeth Idema, * 1744 Thesinge, GR, NLD, † 1820 Godlinze, GR, NLD (Ouders: Zie 70), ∞ 1762 Losdorp, GR, NLD Albert Lubberts(Zie 34).

36 Jelte Nederhoed, * 1738 Appingedam, GR, NLD, † 1774 Appingedam, GR, NLD (Ouders: Zie 72), ∞ 1760 Appingedam, GR, NLD Jantien Harms van der Warf (Zie 37).

Kinderen van Jelte Nederhoed & Jantien Harms van der Warf:

  1. Hieronijmus Nederhoed, * 1761 Appingedam, GR, NLD.
  2. Geertien Nederhoed, * 1763 Appingedam, GR, NLD.
  3. Harm Nederhoed, * 1766 Appingedam, GR, NLD.
  4. Albert Jeltes Nederhoed, * 1767 Appingedam, GR, NLD, † 1826 Appingedam, GR, NLD (Zie 18).
  5. Okkomina Nederhoed, * 1771 Appingedam, GR, NLD.
  6. Jan Jeltes Nederhoed, * 1773 Appingedam, GR, NLD, † 1837 Appingedam, GR, NLD.

37 Jantien Harms van der Warf, * 1736 Appingedam, GR, NLD, † 1820 Appingedam, GR, NLD (Ouders: Zie 74), ∞ 1760 Appingedam, GR, NLD Jelte Nederhoed (Zie 36).

38 Luurt Claessen (Eisinga), * 1741 Bedum, GR, NLD, † 1819 Bedum, GR, NLD (Ouders: Zie 76), ∞ 1772 Ter Laan en 't Reidland Aaltje Harms (Zie 39).

Kinderen van Luurt Claessen (Eisinga) & Aaltje Harms:

  1. Lijzabeth Luurts Eisinga, * 1773 Bedum, GR, NLD, † 1837 Bedum, GR, NLD.
  2. Trientje Luurs, * 1775 Bedum, GR, NLD, † 1811 Bedum, GR, NLD (Zie 19).
  3. Klaes Luurts Eisinga, * 1777 Bedum, GR, NLD, † 1864 Bedum, GR, NLD.
  4. Eltje Luurts Eisinga, * 1780 Bedum, GR, NLD, † 1803 .
  5. Harm Luurts Eisinga, * 1783 Bedum, GR, NLD, † 1826 Bedum, GR, NLD.

39 Aaltje Harms, * 1745 Bedum, GR, NLD, † 1826 Bedum, GR, NLD (Ouders: Zie 78), ∞ 1772 Ter Laan en 't Reidland Luurt Claessen (Eisinga) (Zie 38).

40 Schelte Tjallings, † 1802 Kollum, FR, NLD (Ouders: Zie 80), ∞ 1779 Kollum, FR, NLD Geertje (Gerrytie) Oenes (Zie 41).

Kinderen van Schelte Tjallings & Geertje (Gerrytie) Oenes:

  1. Tjalling Scheltes Schilderman, * 1779 Leeuwarden, FR, NLD, † 1839 Kollum, FR, NLD (Zie 20).
  2. Susanne Scheltes Schilderman, * 1784 Kollum, FR, NLD, † 1867 Kollum, FR, NLD.
  3. Janke Scheltes Schilderman, * 1791 Kollum, FR, NLD, † 1860 Kollum, FR, NLD.

41 Geertje (Gerrytie) Oenes, * 1750 Leeuwarden, FR, NLD, † 1826 Kollum, FR, NLD (Ouders: Zie 82), ∞ 1779 Kollum, FR, NLD Schelte Tjallings (Zie 40).

42 Valk Jacobs, * 1739 Burum, FR, NLD (Ouders: Zie 84), ∞ Antje Symons (Zie 43).

Kinderen van Valk Jacobs & Antje Symons:

  1. Janke Falkes, * 1766 Burum, FR, NLD.
  2. Beitske Falkes, * 1768 Burum, FR, NLD.
  3. Jacob Falkes, * 1770 Burum, FR, NLD.
  4. Siemen Valks, * 1771 Kollum, FR, NLD.
  5. Betske Falkes (Valks), * 1773 Kollum, FR, NLD, † 1824 Kollum, FR, NLD (Zie 21).

43 Antje Symons, * 1741 , ∞ Valk Jacobs (Zie 42).

44 Fonger de Haan, * 1748 Leeuwarden (Jacobijnerkerk), † 1826 Leeuwarden, FR, NLD (Ouders: Zie 88), ∞ 1769 Leeuwarden, FR, NLD Rinske Wietses Reitsma (Zie 45).

Kinderen van Fonger de Haan & Rinske Wietses Reitsma:

  1. Freerk Fongers de Haan, * 1770 Leeuwarden, FR, NLD, † 1845 Leeuwarden, FR, NLD.
  2. Wietse Fongers de Haan, * 1772 Leeuwarden, FR, NLD, † 1797 Leeuwarden, FR, NLD.
  3. Schelte Fongers de Haan, * 1775 Leeuwarden, FR, NLD, † 1849 Dokkum, FR, NLD (Zie 22).
  4. Hillegonda Fongers de Haan, * 1777 Leeuwarden, FR, NLD, † 1850 Harlingen, FR, NLD.
  5. Rinse de Haan, * 1779 Leeuwarden, FR, NLD, † 1829 Leeuwarden, FR, NLD.
  6. Jacob Fongers de Haan, * 1782 Leeuwarden, FR, NLD, † 1846 Leeuwarden, FR, NLD.

45 Rinske Wietses Reitsma, * 1747 Hardegarijp, FR, NLD, † 1822 Leeuwarden, FR, NLD (Ouders: Zie 90), ∞ 1769 Leeuwarden, FR, NLD Fonger de Haan (Zie 44).

46 Rintje Oepkes Boomsma, * 1754 Dronrijp, FR, NLD, † 1813 Den Helder, NH, NLD (Ouders: Zie 92), ∞ 1781 Dronrijp, FR, NLD Aafje Adriaans Wentel (Zie 47).

Kinderen van Rintje Oepkes Boomsma & Aafje Adriaans Wentel:

  1. Berber Boomsma, * 1785 Den Helder, NH, NLD, † 1846 Dokkum, FR, NLD (Zie 23).
  2. Guurtje Boomsma, * 1786 Texel, † 1863 Nijmegen, GE, NLD.
  3. Adriaan Boomsma, * 1788 Den Helder, NH, NLD, † 1872 Den Helder, NH, NLD.
  4. Frans Boomsma, * 1790 Den Helder, NH, NLD, † 1816 Den Helder, NH, NLD.
  5. Antje Boomsma, * 1792 Den Helder, NH, NLD, † 1842 Nijmegen, GE, NLD.
  6. Catharina Boomsma, * 1799 Den Helder, NH, NLD.

47 Aafje Adriaans Wentel, * 1757 Oudeschild (texel), † 1813 Den Helder, NH, NLD (Ouders: Zie 94), ∞ 1781 Dronrijp, FR, NLD Rintje Oepkes Boomsma (Zie 46).

48 Meile Johannes, * 1711 Siegerswoude, FR, NLD (Ouders: Zie 96), ∞ 1739 Wijnjeterp Antje Jacobs (Zie 49).

Kinderen van Meile Johannes & Antje Jacobs:

  1. Lamke Meiles, * 1740 Schurega, FR, NLD, † 1778 .
  2. Johannes Meiles van Houten, * 1743 Oudehorne (Schoterland), † 1818 Schoterland.
  3. Gertje Meiles, * 1746 Compagnie.
  4. Hendrikje Meiles, * 1747 Schurega, FR, NLD.
  5. Jacob Meiles Boonstra, * 1754 , † 1825 Oudehaske, FR, NLD (Zie 24).

49 Antje Jacobs, * 1720 Schurega, FR, NLD, ∞ 1739 Wijnjeterp Meile Johannes (Zie 48).

50 Merk Fokkes, * 1729 Oudehaske, FR, NLD, † 1791 (Ouders: Zie 100), ∞ 1757 Oudehaske, FR, NLD Sieuke (Sjoukje) Pieters (Zie 51).

Kinderen van Merk Fokkes & Sieuke (Sjoukje) Pieters:

  1. Geeske Merks Hoeksma, * 1758 Oudehaske, FR, NLD, † 1836 Opsterland.
  2. Trijntje Merks, * 1759 Oudehaske, FR, NLD, † 1782 Haskerland.
  3. Fokke Merks, * 1761 .
  4. Pieter Merks Hoeksma, * 1763 , † 1826 Haskerland.
  5. Barteld Merks Hoeksma, * 1765 Oudehaske, FR, NLD, † 1855 Leeuwarden, FR, NLD.
  6. Sipke Merks, * 1766 Oudehaske, FR, NLD, † 1774 .
  7. Pietertje Merks Hoeksma, * 1769 Oudehaske, FR, NLD, † 1814 Oudehaske, FR, NLD (Zie 25).
  8. Romkje Merks Hoeksma, * 1772 Oudehaske, FR, NLD, † 1815 Haskerland.
  9. Sipke Merks Hoeksma, * 1774 Oudehaske, FR, NLD, † 1843 Haskerland.
  10. Lijsbeth Merks Hoeksma, * 1776 Oudehaske, FR, NLD, † 1847 Haskerland.
  11. Antje Merks, * 1778 Oudehaske, FR, NLD.
  12. Sietse Merks Hoeksma, * 1780 Oudehaske, FR, NLD, † 1850 Haskerland.

51 Sieuke (Sjoukje) Pieters, * 1736 Broek (Skarsterlân), † 1814 Oudehaske, FR, NLD (Ouders: Zie 102), ∞ 1757 Oudehaske, FR, NLD Merk Fokkes (Zie 50).

52 Johannes Sjabbes, * 1732 Hantum, FR, NLD (Ouders: Zie 104), ∞ 1760 Ternaard, FR, NLD Geertje Dirks (Zie 53).

Kinderen van Johannes Sjabbes & Geertje Dirks:

  1. Grietje Johannes Dijkstra, * 1760 Ternaard, FR, NLD, † 1762 Ternaard, FR, NLD.
  2. Grietje Johannes Dijkstra, * 1762 Ternaard, FR, NLD.
  3. Trijntje Johannes Dijkstra, * 1763 Ternaard, FR, NLD, † 1840 Wanswerd, FR, NLD.
  4. Sjabbe Johannes Dijkstra, * 1765 Ternaard, FR, NLD, † 1836 Ferwerderadeel.
  5. Dirk Johannes Dijkstra, * 1770 Ternaard, FR, NLD, † 1818 Hallum, FR, NLD (Zie 26).
  6. Harmen Johannes Dijkstra, * 1778 Ternaard, FR, NLD.

53 Geertje Dirks, * 1732 Ternaard, FR, NLD, † 1778 (Ouders: Zie 106), ∞ 1760 Ternaard, FR, NLD Johannes Sjabbes (Zie 52).

54 Marten Romkes Sloterdijk, * 1753 Murmerwoude, ZH, NLD, † 1820 Oostdongeradeel (Ouders: Zie 108), ∞ 1774 Ee, FR, NLD Trijntjen Martens (Zie 55), ∞ 1791 Ee, FR, NLD Riemkjen Tjeerds Rienksma, * 1756 Ee, FR, NLD, † 1823 Oostdongeradeel.

Kinderen van Marten Romkes Sloterdijk & Trijntjen Martens:

  1. Maryke ( Maaike) Martens Sloterdijk, * 1775 Anjum, FR, NLD, † 1847 Ee, FR, NLD (Zie 27).
  2. Martjen Martens Sloterdijk, * 1780 Ee, FR, NLD, † 1862 Kollum, FR, NLD.
  3. Romkjen Martens Sloterdijk, * 1785 Ee, FR, NLD, † 1811 .
  4. Tjitske Martens Sloterdijk, * 1789 Ee, FR, NLD, † 1869 Oostdongeradeel.

Kinderen van Marten Romkes Sloterdijk & Riemkjen Tjeerds Rienksma:

  1. Jitske Martens Sloterdijk, * 1792 Ee, FR, NLD, † 1849 westdongeradeel.
  2. Romkje Martens Sloterdijk, * 1797 Ee, FR, NLD, † 1883 Oudwoude, FR, NLD.

55 Trijntjen Martens, * 1755 Anjum, FR, NLD, † 1791 (Ouders: Zie 110), ∞ 1774 Ee, FR, NLD Marten Romkes Sloterdijk (Zie 54).

58 Wijbe Sjirks, * 1739 , † 1808 Hardegarijp, FR, NLD (Ouders: Zie 116), ∞ 1764 Hardegarijp, FR, NLD Maaike Jans (Zie 59).

Kinderen van Wijbe Sjirks & Maaike Jans:

  1. Matsen Wybes Sierksma, * 1766 Hardegarijp, FR, NLD, † 1849 Dantumadeel (Zie 29).

59 Maaike Jans, * 1737 , † 1808 Hardegarijp, FR, NLD (Ouders: Zie 118), ∞ 1764 Hardegarijp, FR, NLD Wijbe Sjirks (Zie 58).

60 Romke Rienks, * 1719 Bergum, FR, NLD (Ouders: Zie 120), ∞ 1745 Suameer, FR, NLD Yttje Johannes (Zie 61).

Kinderen van Romke Rienks & Yttje Johannes:

  1. Folkert Romkes van der Wal, * 1752 Suameer, FR, NLD, † 1824 Suameer, FR, NLD (Zie 30).
  2. Attje Romkes.

61 Yttje Johannes, * 1724 Suameer, FR, NLD (Ouders: Zie 122), ∞ 1745 Suameer, FR, NLD Romke Rienks (Zie 60).

62 Jan Keimpes, * 1729 Rijperkerk, FR, NLD, † 1807 Rijperkerk, FR, NLD (Ouders: Zie 124), ∞ 1749 Rijperkerk, FR, NLD Trijntje Meinderts (Zie 63).

Kinderen van Jan Keimpes & Trijntje Meinderts:

  1. Hinke Jans (Boer), * 1748 Rijperkerk, FR, NLD, † 1809 Franeker, FR, NLD.
  2. Keimpe Jans, * 1751 Rijperkerk, FR, NLD, † 1811 Veenwouden, FR, NLD.
  3. Meindert jans Visser, * 1754 Rijperkerk, FR, NLD, † 1828 Giekerk, FR, NLD.
  4. Teatske Jans Visser, * 1757 Rijperkerk, FR, NLD, † 1846 Tietjerksteradeel.
  5. Joukjen Jans Visser, * 1760 Rijperkerk, FR, NLD, † 1837 Rijperkerk, FR, NLD (Zie 31).
  6. Janke Jans, * 1762 .

63 Trijntje Meinderts, * 1728 Hardegarijp, FR, NLD, † 1812 Rijperkerk, FR, NLD (Ouders: Zie 126), ∞ 1749 Rijperkerk, FR, NLD Jan Keimpes (Zie 62).

Generatie 7

64 Jan Tjaards, * 1709 (Ouders: Zie 128), ∞ 1729 Holwierde, GR, NLD Hiltje Pieters (Zie 65).

Kinderen van Jan Tjaards & Hiltje Pieters:

  1. Grietje Jans, * 1729 Holwierde, GR, NLD, † 1736 Holwierde, GR, NLD.
  2. Pieter Jans, * 1733 Holwierde, GR, NLD (Zie 32).
  3. Grietje Jans, * 1736 Holwierde, GR, NLD.
  4. Jantje Jans, * 1738 Holwierde, GR, NLD.
  5. Tjaart Jans, * 1739 Holwierde, GR, NLD.
  6. Trijntje Jans, * 1741 Holwierde, GR, NLD.
  7. Jacob Jans, * 1746 Holwierde, GR, NLD.
  8. Bouke Jans, * 1750 Holwierde, GR, NLD.
  9. Jan Jans, * 1753 Holwierde, GR, NLD.

65 Hiltje Pieters, * 1708 , ∞ 1729 Holwierde, GR, NLD Jan Tjaards (Zie 64).

68 Lubbert Alberts, ∞ Leen(t)je Berents (Zie 69).

Kinderen van Lubbert Alberts & Leen(t)je Berents:

  1. Aafke Lubberts, * 1729 Holwierde, GR, NLD.
  2. Albert Lubberts, * 1733 Holwierde, GR, NLD, † 1811 Godlinze, GR, NLD (Zie 34).
  3. Harm Lubberts, * 1734 Holwierde, GR, NLD.
  4. Hindrik Lubberts, * 1737 Holwierde, GR, NLD.
  5. Jan Lubberts, * 1743 Holwierde, GR, NLD.

69 Leen(t)je Berents, ∞ Lubbert Alberts (Zie 68).

70 Evert Idema, * 1699 Appingedam, GR, NLD, † 1783 Godlinze, GR, NLD (Ouders: Zie 140), ∞ 1728 Groningen, GR, NLD Elisabeth Ippius (Zie 71).

Kinderen van Evert Idema & Elisabeth Ippius:

  1. Philippus Idema, * 1732 Thesinge, GR, NLD.
  2. Petrus Nathanael Idema, * 1735 Thesinge, GR, NLD.
  3. Titia Idema, * 1737 Thesinge, GR, NLD, † 1827 Amsterdam, NH, NLD.
  4. Angenieta Idema, * 1739 Thesinge, GR, NLD.
  5. Elisabeth Idema, * 1744 Thesinge, GR, NLD, † 1820 Godlinze, GR, NLD (Zie 35).
  6. Everhardus Idema, * 1747 Thesinge, GR, NLD.
  7. Anna Itia Idema, * 1748 Thesinge, GR, NLD.

71 Elisabeth Ippius, * 1707 Aduard, GR, NLD (Ouders: Zie 142), ∞ 1728 Groningen, GR, NLD Evert Idema (Zie 70).

72 Jeronimus (Hieronijmus) Nederhoet, * 1714 Winschoten, GR, NLD (Ouders: Zie 144), ∞ 1733 Appingedam, GR, NLD Okjen (Ockemina) Ploegmans (Zie 73).

Kinderen van Jeronimus (Hieronijmus) Nederhoet & Okjen (Ockemina) Ploegmans:

  1. Daniël Nederhoet, * 1733 Appingedam, GR, NLD.
  2. Hindrik Nederhoet, * 1733 Appingedam, GR, NLD, † 1789 .
  3. Jelte Nederhoed, * 1738 Appingedam, GR, NLD, † 1774 Appingedam, GR, NLD (Zie 36).

73 Okjen (Ockemina) Ploegmans, * 1696 groningen (A-kerk) (Ouders: Zie 146), ∞ 1724 Groningen, GR, NLD Albert Eleveldt, ∞ 1730 Groningen, GR, NLD Antonius Kerkera, ∞ 1733 Appingedam, GR, NLD Jeronimus (Hieronijmus) Nederhoet (Zie 72).

Kinderen van Okjen (Ockemina) Ploegmans & Albert Eleveldt:

  1. Harmanna Eleveldt, * 1726 Groningen, GR, NLD.

Kinderen van Okjen (Ockemina) Ploegmans & Antonius Kerkera:

  1. Anthoni Kerkera, * 1731 Appingedam, GR, NLD.

74 Harm Alberts van der Warf, * 1693 Appingedam, GR, NLD (Ouders: Zie 148), ∞ 1726 Appingedam, GR, NLD Geertjen Jans Drijfhamer (Zie 75).

Kinderen van Harm Alberts van der Warf & Geertjen Jans Drijfhamer:

  1. Lijsbeth van der Warf, * 1726 Appingedam, GR, NLD.
  2. Albert Harms van der Warf, * 1729 Appingedam, GR, NLD.
  3. Albert van der Warf, * 1730 Appingedam, GR, NLD.
  4. Jan Harms van der Warf, * 1733 Appingedam, GR, NLD.
  5. Jantien Harms van der Warf, * 1736 Appingedam, GR, NLD, † 1820 Appingedam, GR, NLD (Zie 37).
  6. Antje van der Warf, * 1740 Appingedam, GR, NLD.

75 Geertjen Jans Drijfhamer, * 1706 Appingedam, GR, NLD (Ouders: Zie 150), ∞ 1726 Appingedam, GR, NLD Harm Alberts van der Warf (Zie 74).

76 Claes Everts, * 1695 Noordwolde (Bedum), † 1772 (Ouders: Zie 152), ∞ 1738 Bedum, GR, NLD Eltjen Luurts (Zie 77).

Kinderen van Claes Everts & Eltjen Luurts:

  1. Luurt Claessen (Eisinga), * 1741 Bedum, GR, NLD, † 1819 Bedum, GR, NLD (Zie 38).
  2. Wilmtjen Claesen, * 1743 Noordwolde (Bedum).
  3. Hillegien Claesen, * 1745 Bedum, GR, NLD.
  4. Evert Claesen, * 1747 Bedum, GR, NLD.
  5. Grietie Claesen, * 1749 Bedum, GR, NLD.
  6. Lammert Claesen, * 1754 Bedum, GR, NLD.

77 Eltjen Luurts, * 1711 Zuidwolde (Gemeente Bedum), † 1772 (Ouders: Zie 154), ∞ 1738 Bedum, GR, NLD Claes Everts (Zie 76).

78 Harm Jacobs, * 1713 Bedum, GR, NLD (Ouders: Zie 156), ∞ 1739 Bedum, GR, NLD Trientje Garmts (Zie 79).

Kinderen van Harm Jacobs & Trientje Garmts:

  1. Garmpt Harms, * 1741 Bedum, GR, NLD.
  2. Garmt Harms, * 1742 Bedum, GR, NLD.
  3. Lijsabeth Harms, * 1743 Bedum, GR, NLD.
  4. Aaltje Harms, * 1745 Bedum, GR, NLD, † 1826 Bedum, GR, NLD (Zie 39).
  5. Jantien Harms, * 1747 Bedum, GR, NLD.
  6. Garmt Harms, * 1748 Bedum, GR, NLD.
  7. Jacob Harms, * 1750 Bedum, GR, NLD.
  8. Garmt Harms, * 1752 Bedum, GR, NLD.

79 Trientje Garmts, * 1706 Onderwierum, GR, NLD (Ouders: Zie 158), ∞ 1739 Bedum, GR, NLD Harm Jacobs (Zie 78).

80 Tjalling Geerts, * 1713 Kollum, FR, NLD (Ouders: Zie 160), ∞ 1735 Kollum, FR, NLD Antje Scheltes (Zie 81).

Kinderen van Tjalling Geerts & Antje Scheltes:

  1. Schelte Tjallings, † 1802 Kollum, FR, NLD (Zie 40).

81 Antje Scheltes, ∞ 1735 Kollum, FR, NLD Tjalling Geerts (Zie 80).

82 Oene Josephs (Baklo), * 1720 Zwolle, OV, NLD (Ouders: Zie 164), ∞ 1745 Leeuwarden, FR, NLD Janke Geerts (Zie 83).

Kinderen van Oene Josephs (Baklo) & Janke Geerts:

  1. Joseph Oenes, * 1746 Leeuwarden, FR, NLD, † 1815 Leeuwarden, FR, NLD.
  2. Geertje (Gerrytie) Oenes, * 1750 Leeuwarden, FR, NLD, † 1826 Kollum, FR, NLD (Zie 41).

83 Janke Geerts, * 1728 Leeuwarden, FR, NLD, † 1778 (Ouders: Zie 166), ∞ 1745 Leeuwarden, FR, NLD Oene Josephs (Baklo) (Zie 82).

84 Jacob Valks, * 1709 Grijpskerk, GR, NLD, † 1761 Burum, FR, NLD (Ouders: Zie 168), ∞ 1739 Kollum, FR, NLD Betske Elzes Siccama(Zie 85).

Kinderen van Jacob Valks & Betske Elzes Siccama:

  1. Valk Jacobs, * 1739 Burum, FR, NLD (Zie 42).
  2. Martjen Jacobs, * 1742 Burum, FR, NLD.
  3. Elze Jacobs, * 1744 Burum, FR, NLD.
  4. Boukje Jacobs, * 1746 Burum, FR, NLD, † 1827 Kollum, FR, NLD.
  5. Jan Jacobs Sikkema, * 1749 Munnekezijl, FR, NLD, † 1825 Burum, FR, NLD.
  6. Pieter Jacobs, * 1752 Burum, FR, NLD, † 1809 Kollum, FR, NLD.
  7. Louw Jacobs, * 1756 Burum, FR, NLD.
  8. Johanna Jacobs, * 1758 Burum, FR, NLD.
  9. Antje Jacobs, * 1761 Burum, FR, NLD.

85 Betske Elzes Siccama, * 1720 Burum, FR, NLD, † 1761 (Ouders: Zie 170), ∞ 1739 Kollum, FR, NLD Jacob Valks (Zie 84).

88 Freerk Fongers, * 1717 Joure, FR, NLD, † 1807 (Ouders: Zie 176), ∞ 1741 Leeuwarden, FR, NLD Hiltje Scheltes (Zie 89).

Kinderen van Freerk Fongers & Hiltje Scheltes:

  1. Eelkje (Eke) De Haan, * 1746 Leeuwarden, FR, NLD, † 1801 Leeuwarden, FR, NLD.
  2. Fonger de Haan, * 1748 Leeuwarden (Jacobijnerkerk), † 1826 Leeuwarden, FR, NLD (Zie 44).
  3. Teekje De Haan, * 1751 Leeuwarden (Jacobijnerkerk), † 1812 .
  4. Schelte de Haan, * 1753 Leeuwarden (Jacobijnerkerk), † 1788 .
  5. Jacob De Haan, * 1757 Leeuwarden, FR, NLD, † 1819 Leeuwarden, FR, NLD.
  6. Anneeus de Haan, * 1759 Leeuwarden, FR, NLD, † 1808 Dokkum, FR, NLD.

89 Hiltje Scheltes, * 1719 Leeuwarden, FR, NLD, † 1807 Leeuwarden, FR, NLD (Ouders: Zie 178), ∞ 1741 Leeuwarden, FR, NLD Freerk Fongers (Zie 88).

90 Wytse Rinses Reitsma, * 1703 Hardegarijp, FR, NLD, † 1778 Hardegarijp, FR, NLD (Ouders: Zie 180), ∞ 1734 Hardegarijp, FR, NLD Wijtske Sietses Hemrica (Zie 91).

Kinderen van Wytse Rinses Reitsma & Wijtske Sietses Hemrica:

  1. Rinze Reitsma, * 1738 Hardegarijp, FR, NLD, † 1753 .
  2. Sanneke Wytses Reitsma, * 1740 Hardegarijp, FR, NLD, † 1776 Hardegarijp, FR, NLD.
  3. Aatje Wytses Reitsma, * 1742 Hardegarijp, FR, NLD.
  4. Jeltje Reitsma, * 1746 Hardegarijp, FR, NLD, † 1795 .
  5. Rinske Wietses Reitsma, * 1747 Hardegarijp, FR, NLD, † 1822 Leeuwarden, FR, NLD (Zie 45).
  6. Sytse Wietses Reitsma, * 1754 Hardegarijp, FR, NLD, † 1830 Hardegarijp, FR, NLD.
  7. Sybrich Reitsma, * 1759 Hardegarijp, FR, NLD, † 1844 Tietjerksteradeel.

91 Wijtske Sietses Hemrica, * 1716 Bergum, FR, NLD, † 1809 Hardegarijp, FR, NLD (Ouders: Zie 182), ∞ 1734 Hardegarijp, FR, NLD Wytse Rinses Reitsma (Zie 90).

92 Oepke Ulbes, * 1710 Franeker, FR, NLD, † 1761 Dronrijp, FR, NLD (Ouders: Zie 184), ∞ 1735 Dronrijp, FR, NLD Berber Fransen (Zie 93).

Kinderen van Oepke Ulbes & Berber Fransen:

  1. Martjen Oepkes, * 1737 Marssum, FR, NLD, † 1797 Koudum, FR, NLD.
  2. Ulbe Oepkes Boomsma, * 1740 Marssum, FR, NLD, † 1812 Dronrijp, FR, NLD.
  3. Frans Oepkes, * 1746 Marssum, FR, NLD.
  4. Rintje Oepkes Boomsma, * 1754 Dronrijp, FR, NLD, † 1813 Den Helder, NH, NLD (Zie 46).

93 Berber Fransen, * 1715 , † 1784 Dronrijp, FR, NLD, ∞ 1735 Dronrijp, FR, NLD Oepke Ulbes (Zie 92).

94 Adriaan Abrahamsz Wentel, * 1721 Den Helder, NH, NLD, † 1777 Oudeschild (texel) (Ouders: Zie 188), ∞ 1749 Den Helder, NH, NLD Catharina Lucas Coppen (Zie 95).

Kinderen van Adriaan Abrahamsz Wentel & Catharina Lucas Coppen:

  1. Abraham Adriaans Wentel, * 1749 Oudeschild (texel), † 1829 Alkmaar, NH, NLD.
  2. Anna Adriaans Wentel, * 1751 Oudeschild (texel), † 1779 Oudeschild (texel).
  3. Lucas Adriaans Wentel, * 1752 Oudeschild (texel), † 1756 Oudeschild (texel).
  4. Guurtje Adriaans Wentel, * 1753 Oudeschild (texel).
  5. Lucas Adriaans Wentel, * 1756 Oudeschild (texel), † 1824 Texel.
  6. Aafje Adriaans Wentel, * 1757 Oudeschild (texel), † 1813 Den Helder, NH, NLD (Zie 47).
  7. Hendrik Adriaansz Wentel, * 1759 Oudeschild (texel), † 1817 Alkmaar, NH, NLD.

95 Catharina Lucas Coppen, * 1722 Den Helder, NH, NLD, † 1800 Alkmaar, NH, NLD (Ouders: Zie 190), ∞ 1746 Den Helder, NH, NLD Jan Braak, ∞ 1749 Den Helder, NH, NLD Adriaan Abrahamsz Wentel (Zie 94).

96 Johannes Bastiaans, * 1675 Ureterp, FR, NLD, † 1736 , ∞ 1700 Wijnjewoude, FR, NLD Lamke Hendriks (Zie 97).

Kinderen van Johannes Bastiaans & Lamke Hendriks:

  1. Bastiaan Johannes, * 1701 .
  2. Jan Johannes, * 1703 .
  3. Klaaske Johannes, * 1706 .
  4. Hendrik Johannes, * 1708 .
  5. Meile Johannes, * 1711 Siegerswoude, FR, NLD (Zie 48).
  6. Geert Johannes, * 1714 .

97 Lamke Hendriks, * 1678 Smilde, DR, NLD, † 1725 (Ouders: Zie 194), ∞ 1700 Wijnjewoude, FR, NLD Johannes Bastiaans (Zie 96).

100 Fooke Bartels, * 1704 Oudehaske, FR, NLD, † 1756 (Ouders: Zie 200), ∞ 1726 Oudehaske, FR, NLD Geiske Marks (Zie 101).

Kinderen van Fooke Bartels & Geiske Marks:

  1. Ytje Fokkes, * 1727 Haskerhorne, FR, NLD.
  2. Merk Fokkes, * 1729 Oudehaske, FR, NLD, † 1791 (Zie 50).
  3. Romkje Fokkes, * 1731 Haskerhorne, FR, NLD.
  4. Abraham Fokkes, * 1731 Haskerhorne, FR, NLD, † 1734 .
  5. Abraham Fokkes, * 1734 Haskerhorne, FR, NLD.

101 Geiske Marks, * 1705 (Ouders: Zie 202), ∞ 1726 Oudehaske, FR, NLD Fooke Bartels (Zie 100).

102 Pieter , ∞ Trijntje (Zie 103).

Kinderen van Pieter Trijntje :

  1. Sieuke (Sjoukje) Pieters, * 1736 Broek (Skarsterlân), † 1814 Oudehaske, FR, NLD (Zie 51).

103 Trijntje , ∞ Pieter (Zie 102).

104 Sjabbe Rikkert, * 1679 Onderwierum, GR, NLD, † 1744 (Ouders: Zie 208), ∞ Grietje Feikes (Zie 105).

Kinderen van Sjabbe Rikkert & Grietje Feikes:

  1. Rikkert Sjabbes, * 1706 Hantum, FR, NLD.
  2. Baukje Sjabbes, * 1709 Hantum, FR, NLD.
  3. Baukje Sjabbes, * 1710 Hantum, FR, NLD.
  4. Feike Sjabbes, * 1712 Brantgum, FR, NLD.
  5. Jan Sjabbes, * 1715 Hantum, FR, NLD.
  6. Baukje Sjabbes, * 1718 Hantum, FR, NLD.
  7. Baukje Sjabbes, * 1720 Hantum, FR, NLD.
  8. Antje Sjabbes, * 1723 Hantum, FR, NLD.
  9. Antje Sjabbes, * 1724 Hantum, FR, NLD.
  10. Harmen Sjabbes, * 1727 Hantum, FR, NLD, † 1767 Hiaure, FR, NLD.
  11. Johannes Sjabbes, * 1732 Hantum, FR, NLD (Zie 52).

105 Grietje Feikes, * 1687 Hantum, FR, NLD (Ouders: Zie 210), ∞ Sjabbe Rikkert (Zie 104).

106 Dirk Harmens, * 1700 , ∞ 1726 Brantgum, FR, NLD Grietje Teunis (Zie 107).

Kinderen van Dirk Harmens & Grietje Teunis:

  1. Harmen Dirks, * 1726 .
  2. Geertje Dirks, * 1732 Ternaard, FR, NLD, † 1778 (Zie 53).

107 Grietje Teunis, * 1700 , ∞ 1726 Brantgum, FR, NLD Dirk Harmens (Zie 106).

108 Romke Meinderts, * 1707 Damwoude, FR, NLD (Ouders: Zie 216), ∞ Marijke (Maaike) Dirks (Zie 109).

Kinderen van Romke Meinderts & Marijke (Maaike) Dirks:

  1. Meinert Romkes, * 1739 Morra, FR, NLD.
  2. Dirk Romkes, * 1742 Morra, FR, NLD.
  3. Wieger Romkes, * 1745 Morra, FR, NLD.
  4. Antje Romkes, * 1747 Morra, FR, NLD, † 1752 .
  5. Marten Romkes, * 1750 Murmerwoude, ZH, NLD, † 1753 .
  6. Antje Romkes, * 1752 Murmerwoude, ZH, NLD.
  7. Marten Romkes Sloterdijk, * 1753 Murmerwoude, ZH, NLD, † 1820 Oostdongeradeel (Zie 54).

109 Marijke (Maaike) Dirks, * 1717 Anjum, FR, NLD (Ouders: Zie 218), ∞ Romke Meinderts (Zie 108).

110 Marten Kornelis, * 1706 Dokkum, FR, NLD, † 1780 (Ouders: Zie 220), ∞ 1735 Anjum, FR, NLD Tjetske Klaases (Zie 111).

Kinderen van Marten Kornelis & Tjetske Klaases:

  1. Kornelis Martens, * 1739 Morra, FR, NLD.
  2. Trijntje Martens, * 1742 Anjum, FR, NLD.
  3. iebeltje Martens, * 1745 Anjum, FR, NLD, † 1806 Ee, FR, NLD.
  4. Klaske Martens, * 1748 Anjum, FR, NLD.
  5. Trijntjen Martens, * 1755 Anjum, FR, NLD, † 1791 (Zie 55).
  6. Klaas Martens, * 1757 Anjum, FR, NLD.

111 Tjetske Klaases, * 1713 Ee, FR, NLD, † 1780 Anjum, FR, NLD (Ouders: Zie 222), ∞ 1735 Anjum, FR, NLD Marten Kornelis (Zie 110).

116 Sierk Martens, † 1769 (Ouders: Zie 232), ∞ 1732 Leeuwarden, FR, NLD Antje Jans (Zie 117).

Kinderen van Sierk Martens & Antje Jans:

  1. Wijbe Sjirks, * 1739 , † 1808 Hardegarijp, FR, NLD (Zie 58).
  2. Jan Sierks.
  3. Marten Sierks.
  4. Oene Sierks, † 1782 Veenwouden, FR, NLD.
  5. Pieter Sierks.
  6. Wietse Sierks.

117 Antje Jans, † 1769 , ∞ 1732 Leeuwarden, FR, NLD Sierk Martens (Zie 116).

118 Jan Douwes, ∞ 1736 Makkum, FR, NLD Rixtje Beerns (Zie 119).

Kinderen van Jan Douwes & Rixtje Beerns:

  1. Berend Jans, * 1736 Makkum, FR, NLD.
  2. Maaike Jans, * 1737 , † 1808 Hardegarijp, FR, NLD (Zie 59).
  3. Uilke Jans, * 1738 Veenwouden, FR, NLD.
  4. Beern Jans, * 1751 Veenwouden, FR, NLD.

119 Rixtje Beerns, ∞ 1736 Makkum, FR, NLD Jan Douwes (Zie 118).

120 Rienk Hendriks, * 1678 Oostermeer / Eestrum, † 1722 Bergum, FR, NLD (Ouders: Zie 240), ∞ 1717 Bergum, FR, NLD Jetske Romkes (Zie 121).

Kinderen van Rienk Hendriks & Jetske Romkes:

  1. Romke Rienks, * 1719 Bergum, FR, NLD (Zie 60).
  2. Hendrik Rienks, * 1721 .

121 Jetske Romkes, * 1680 Garijp, FR, NLD (Ouders: Zie 242), ∞ 1717 Bergum, FR, NLD Rienk Hendriks (Zie 120).

122 Johannes Folkes, ∞ 1707 Suameer, FR, NLD Aat Abes (Zie 123).

Kinderen van Johannes Folkes & Aat Abes:

  1. Folke Johannes, * 1710 Garijp, FR, NLD.
  2. Yttje Johannes, * 1724 Suameer, FR, NLD (Zie 61).

123 Aat Abes (Ouders: Zie 246), ∞ 1707 Suameer, FR, NLD Johannes Folkes (Zie 122).

124 Keimpe Feitzes, * 1680 Rijperkerk, FR, NLD, † 1769 Rijperkerk, FR, NLD (Ouders: Zie 248), ∞ 1702 Garijp, FR, NLD Lijsbeth Willems, * 1669 Oenkerk, FR, NLD, † 1719 Rijperkerk, FR, NLD, ∞ 1721 Rijperkerk, FR, NLD Taetske Jans (Zie 125).

Kinderen van Keimpe Feitzes & Lijsbeth Willems:

  1. Saapke Keimpes, * 1703 Oenkerk, FR, NLD.
  2. Dieuwke Keimpes, * 1705 Oenkerk, FR, NLD, † 1784 Rijperkerk, FR, NLD.
  3. Feitse Keimpes, * 1710 Oenkerk, FR, NLD, † 1775 Giekerk, FR, NLD.

Kinderen van Keimpe Feitzes & Taetske Jans:

  1. Geale Keimpes, * 1723 Rijperkerk, FR, NLD, † 1791 .
  2. Janke Keimpes, * 1727 Rijperkerk, FR, NLD, † 1794 .
  3. Jan Keimpes, * 1729 Rijperkerk, FR, NLD, † 1807 Rijperkerk, FR, NLD (Zie 62).
  4. Hedzer Keimpes, * 1731 Oenkerk, FR, NLD, † 1803 Lichtaard, FR, NLD.
  5. Maaike Keimpes, * 1733 Rijperkerk, FR, NLD.
  6. Antje Keimpes, * 1740 .
  7. Mient Keimpes van der Meer, * 1741 Rijperkerk, FR, NLD, † 1818 Leeuwarderadeel, FR, NLD.
  8. Sjoerd Kampstra) Keimpes (Keimpema, * 1743 , † 1813 Stiens, FR, NLD.
  9. Riemke Keimpes, * 1746 Oenkerk, FR, NLD.
  10. Lijsbeth Keimpes, * 1748 Rijperkerk, FR, NLD, † 1804 Rijperkerk, FR, NLD.

125 Taetske Jans, * 1704 Oenkerk, FR, NLD, † 1773 (Ouders: Zie 250), ∞ 1721 Rijperkerk, FR, NLD Keimpe Feitzes (Zie 124).

126 Meindert Jurjens, * 1689 Hardegarijp, FR, NLD, † 1753 (Ouders: Zie 252), ∞ 1727 Hardegarijp, FR, NLD Hinke Theunis (Zie 127).

Kinderen van Meindert Jurjens & Hinke Theunis:

  1. Trijntje Meinderts, * 1728 Hardegarijp, FR, NLD, † 1812 Rijperkerk, FR, NLD (Zie 63).
  2. Jurjen Meinderts, * 1730 Hardegarijp, FR, NLD, † 1734 .
  3. Jurjen Meinderts (Groenewoud), * 1735 Rijperkerk, FR, NLD, † 1811 .
  4. Teunis Meinderts (van der Kooi), * 1737 Rijperkerk, FR, NLD, † 1826 Tietjerk, FR, NLD.

127 Hinke Theunis, * 1705 , † 1745 Rijperkerk, FR, NLD (Ouders: Zie 254), ∞ 1727 Hardegarijp, FR, NLD Meindert Jurjens (Zie 126).

Generatie 8

128 Tjaart Jans, ∞ Grietje Berends (Zie 129).

Kinderen van Tjaart Jans & Grietje Berends:

  1. Jan Tjaards, * 1709 (Zie 64).

129 Grietje Berends, ∞ Tjaart Jans (Zie 128).

140 Petrus (Pieter) Idema, * 1670 Appingedam, GR, NLD, † 1748 Appingedam, GR, NLD (Ouders: Zie 280), ∞ 1692 Appingedam, GR, NLD Agneta (Angeneta) van der Gouw (Zie 141).

Kinderen van Petrus (Pieter) Idema & Agneta (Angeneta) van der Gouw:

  1. Christina Idema, * 1693 Appingedam, GR, NLD.
  2. Cornelia Idema, * 1694 Appingedam, GR, NLD, † 1756 .
  3. Hero Idema, * 1696 Appingedam, GR, NLD, † 1775 Appingedam, GR, NLD.
  4. Evert Idema, * 1699 Appingedam, GR, NLD, † 1783 Godlinze, GR, NLD (Zie 70).
  5. Pieter Idema, * 1701 Appingedam, GR, NLD.
  6. Jaques Idema, * 1702 Appingedam, GR, NLD.

141 Agneta (Angeneta) van der Gouw, * 1664 Groningen, GR, NLD, † 1750 (Ouders: Zie 282), ∞ 1692 Appingedam, GR, NLD Petrus (Pieter) Idema (Zie 140).

142 Philippus Ippius, * 1685 (Ouders: Zie 284), ∞ 1707 Groningen, GR, NLD Theetijn Cost (Kost) (Zie 143).

Kinderen van Philippus Ippius & Theetijn Cost (Kost):

  1. Elisabeth Ippius, * 1707 Aduard, GR, NLD (Zie 71).
  2. Johanna Ippius, * 1711 Groningen, GR, NLD.
  3. Eppo Ippius, * 1717 Bedum, GR, NLD.

143 Theetijn Cost (Kost), * 1675 Deventer, OV, NLD, † 1756 Woltersum, GR, NLD (Ouders: Zie 286), ∞ 1696 Groningen, GR, NLD Albartus Hachtingh, * 1675 , † 1701 , ∞ 1707 Groningen, GR, NLD Philippus Ippius (Zie 142).

Kinderen van Theetijn Cost (Kost) & Albartus Hachtingh:

  1. Anna Hachtingh, * 1697 Groningen, GR, NLD, † 1750 Groningen, GR, NLD.
  2. Catrijna Hachtingh, * 1699 Groningen, GR, NLD.
  3. Albertus Hachtingh, * 1701 Groningen, GR, NLD.

144 Jelte Neerhoeds) Neerhoedt(Neerhoudt (Ouders: Zie 288), ∞ 1708 Groningen, GR, NLD Albertien Willems (Zie 145).

Kinderen van Jelte Neerhoeds) Neerhoedt(Neerhoudt & Albertien Willems:

  1. Willem Neerhoeds) Neerhoedt(Neerhoudt, * 1710 groningen ( Nieuwe Kerk), † 1713 .
  2. Willem Neerhoeds) Neerhoedt(Neerhoudt, * 1713 Winschoten, GR, NLD.
  3. Jeronimus (Hieronijmus) Nederhoet, * 1714 Winschoten, GR, NLD (Zie 72).
  4. Daniël Neerhoeds) Neerhoedt(Neerhoudt, * 1716 Winschoten, GR, NLD.

145 Albertien Willems, * 1683 groningen (nieuwe kerk) (Ouders: Zie 290), ∞ 1708 Groningen, GR, NLD Jelte Neerhoeds) Neerhoedt(Neerhoudt (Zie 144).

146 Hindrik Ploegmans (Ploechman), * 1658 groningen ( A-Kerk) (Ouders: Zie 292), ∞ 1680 Groningen, GR, NLD Margareta Bedums (Zie 147).

Kinderen van Hindrik Ploegmans (Ploechman) & Margareta Bedums:

  1. Marrichjen Ploegmans, * 1682 groningen ( Martinikerk).
  2. Henric Ploegmans (Ploechman), * 1683 Groningen, GR, NLD.
  3. Eekjen Ploegmans, * 1685 groningen ( Martinikerk).
  4. Margreta Ploegmans, * 1687 groningen ( Martinikerk).
  5. Bouwina Ploegmans, * 1689 groningen ( A-Kerk).
  6. Hendrik Ploegmans, * 1692 groningen ( Martinikerk).
  7. Okjen (Ockemina) Ploegmans, * 1696 groningen (A-kerk) (Zie 73).
  8. Catharina Ploegmans, * 1698 groningen ( Nieuwe Kerk).
  9. Peter Ploegmans, * 1701 groningen (groote kerk).
  10. Everhardus Ploegmans, * 1706 groningen (groote kerk).

147 Margareta Bedums, ∞ 1680 Groningen, GR, NLD Hindrik Ploegmans (Ploechman) (Zie 146).

148 Albert Ottens Hermens, * 1667 Appingedam, GR, NLD (Ouders: Zie 296), ∞ 1690 Appingedam, GR, NLD Jantien Tjebbes (Zie 149).

Kinderen van Albert Ottens Hermens & Jantien Tjebbes:

  1. Seijcke Alberts, * 1691 Appingedam, GR, NLD.
  2. Anke Alberts, * 1692 Appingedam, GR, NLD.
  3. Harm Alberts van der Warf, * 1693 Appingedam, GR, NLD (Zie 74).
  4. Jantien Alberts, * 1695 Appingedam, GR, NLD.
  5. Antje Alberts, * 1697 Appingedam, GR, NLD.

149 Jantien Tjebbes, * 1671 Appingedam, GR, NLD (Ouders: Zie 298), ∞ 1690 Appingedam, GR, NLD Albert Ottens Hermens (Zie 148).

150 Jan Arijs Drijfhamer, * 1677 Appingedam, GR, NLD (Ouders: Zie 300), ∞ 1696 Appingedam, GR, NLD Lijsebeth Claassen (Zie 151).

Kinderen van Jan Arijs Drijfhamer & Lijsebeth Claassen:

  1. Arijs Jans Drijfhamer, * 1697 Appingedam, GR, NLD, † 1750 .
  2. Claas Jans Drijfhamer, * 1700 Appingedam, GR, NLD, † 1747 .
  3. Antje Jans Drijfhamer, * 1703 Appingedam, GR, NLD, † 1747 .
  4. Geertjen Jans Drijfhamer, * 1706 Appingedam, GR, NLD (Zie 75).
  5. Trijntien Jans Drijfhamer, * 1708 Appingedam, GR, NLD.
  6. Hilke Jans Drijfhamer, * 1712 Appingedam, GR, NLD.

151 Lijsebeth Claassen, * 1673 Appingedam, GR, NLD (Ouders: Zie 302), ∞ 1696 Appingedam, GR, NLD Jan Arijs Drijfhamer (Zie 150).

152 Evert Clasen, * 1667 Stedum, GR, NLD (Ouders: Zie 304), ∞ 1694 Noordwolde Trijn(t)je Willems (Zie 153), ∞ 1702 Garmerwolde, GR, NLD Hendertien Berents, * 1674 Garmerwolde, GR, NLD.

Kinderen van Evert Clasen & Trijn(t)je Willems:

  1. Claes Everts, * 1695 Noordwolde (Bedum), † 1772 (Zie 76).
  2. Martjen Everts, * 1697 Noordwolde.

Kinderen van Evert Clasen & Hendertien Berents:

  1. Tiaakje Everts, * 1703 Bedum, GR, NLD.
  2. Berent Everts, * 1705 Bedum, GR, NLD.
  3. Simon Everts, * 1707 Bedum, GR, NLD.
  4. Welmudt Everts, * 1710 Bedum, GR, NLD.
  5. Geertjen Evers, * 1713 Bedum, GR, NLD.
  6. Thies Everts, * 1715 Bedum, GR, NLD.

153 Trijn(t)je Willems, * 1674 Bedum, GR, NLD, † 1702 (Ouders: Zie 306), ∞ 1694 Noordwolde Evert Clasen (Zie 152).

154 Luurt Clasen, * 1688 Zuidwolde (Gemeente Bedum) (Ouders: Zie 308), ∞ Hillegjen Hindriks (Zie 155).

Kinderen van Luurt Clasen & Hillegjen Hindriks:

  1. Eltjen Luurts, * 1711 Zuidwolde (Gemeente Bedum), † 1772 (Zie 77).
  2. Claas Luurts, * 1713 Zuidwolde.
  3. Anje Luurts, * 1714 Zuidwolde (Gemeente Bedum).
  4. Grietjen Luurts, * 1716 Zuidwolde (Gemeente Bedum).
  5. Jantjen Luurts, * 1720 Zuidwolde (Gemeente Bedum).
  6. Hindrikje Luurts, * 1721 Noordwolde.
  7. Geertruit Luurts, * 1723 Zuidwolde (Gemeente Bedum).
  8. Klaeske Luurts, * 1728 Zuidwolde (Gemeente Bedum).
  9. Claas Luurts, * 1730 Zuidwolde (Gemeente Bedum).

155 Hillegjen Hindriks, * 1689 Zuidwolde (Gemeente Bedum) (Ouders: Zie 310), ∞ Luurt Clasen (Zie 154).

156 Jacob Roelefs, * 1683 Bedum, GR, NLD (Ouders: Zie 312), ∞ 1710 Bedum, GR, NLD Aeltijn Harmens (Zie 157).

Kinderen van Jacob Roelefs & Aeltijn Harmens:

  1. Jantijn Jacobs, * 1711 Bedum, GR, NLD.
  2. Harm Jacobs, * 1713 Bedum, GR, NLD (Zie 78).
  3. Roelof Jacobs, * 1718 Bedum, GR, NLD.
  4. Grietijn Jacobs, * 1722 Bedum, GR, NLD.
  5. Trijntje Jacobs.

157 Aeltijn Harmens, * 1685 Thesinge, GR, NLD, ∞ 1710 Bedum, GR, NLD Jacob Roelefs (Zie 156).

158 Garmt (Garbrand) Mertens, * 1681 Adorp, GR, NLD (Ouders: Zie 316), ∞ 1703 Onderwierum, GR, NLD Lubge Cne(l)lis (Zie 159).

Kinderen van Garmt (Garbrand) Mertens & Lubge Cne(l)lis:

  1. Trientje Garmts, * 1706 Onderwierum, GR, NLD (Zie 79).
  2. Meerten Garmts, * 1707 Onderwierum, GR, NLD.
  3. Peter Garmts, * 1711 Menkeweer.
  4. Albert Garmts, * 1712 Menkeweer.

159 Lubge Cne(l)lis, * 1683 Den Andel, GR, NLD, ∞ 1703 Onderwierum, GR, NLD Garmt (Garbrand) Mertens (Zie 158).

160 Geert Haies, * 1685 , ∞ Froukje Tjallings (Zie 161).

Kinderen van Geert Haies & Froukje Tjallings:

  1. Hiltje Geerts, * 1710 Kollum, FR, NLD.
  2. Tjalling Geerts, * 1713 Kollum, FR, NLD (Zie 80).
  3. Janke Geerts, * 1715 Kollum, FR, NLD.
  4. Dieuwke Geerts, * 1719 Kollum, FR, NLD.
  5. Dieuwke Geerts, * 1721 Kollum, FR, NLD.

161 Froukje Tjallings, * 1685 , ∞ Geert Haies (Zie 160).

164 Josef Backeloo, * 1685 , ∞ 1717 Leeuwarden, FR, NLD Doetje Oenes (Zie 165).

Kinderen van Josef Backeloo & Doetje Oenes:

  1. Aafke Backeloo, * 1718 Leeuwarden, FR, NLD.
  2. Oene Josephs (Baklo), * 1720 Zwolle, OV, NLD (Zie 82).
  3. Antje Backeloo, * 1722 Leeuwarden, FR, NLD.
  4. Aafje Josephs, * 1725 Leeuwarden, FR, NLD.

165 Doetje Oenes, ∞ 1717 Leeuwarden, FR, NLD Josef Backeloo (Zie 164).

166 Geert Ydes, ∞ 1723 Leeuwarden (Jacobijnerkerk) Bottje Albers (Zie 167).

Kinderen van Geert Ydes & Bottje Albers:

  1. Albert Geerts, * 1724 Leeuwarden, FR, NLD.
  2. Albertyna Geerts, * 1725 Leeuwarden, FR, NLD.
  3. Johanna Geerts, * 1727 Leeuwarden, FR, NLD.
  4. Janke Geerts, * 1728 Leeuwarden, FR, NLD, † 1778 (Zie 83).

167 Bottje Albers, * 1696 Leeuwarden, FR, NLD, † 1745 Leeuwarden, FR, NLD (Ouders: Zie 334), ∞ 1723 Leeuwarden (Jacobijnerkerk) Geert Ydes (Zie 166).

168 Falk (Valck) Jacobs, * 1670 De Waard (Grijpskerk), ∞ 1695 Grijpskerk, GR, NLD Martjen Jansen (Zie 169).

Kinderen van Falk (Valck) Jacobs & Martjen Jansen:

  1. Lumje Valks, * 1695 Grijpskerk, GR, NLD.
  2. Antie Valks, * 1698 Grijpskerk, GR, NLD.
  3. Jacob Valks, * 1701 Grijpskerk, GR, NLD, † 1709 .
  4. Geeske Valks, * 1702 Grijpskerk, GR, NLD.
  5. Jacobjen Valks, * 1705 Grijpskerk, GR, NLD.
  6. Jacob Valks, * 1709 Grijpskerk, GR, NLD, † 1761 Burum, FR, NLD (Zie 84).
  7. Jan Valks, * 1711 Grijpskerk, GR, NLD.

169 Martjen Jansen, * 1670 De Waard (Grijpskerk), ∞ 1695 Grijpskerk, GR, NLD Falk (Valck) Jacobs (Zie 168).

170 Elze Lieuwes Siccama, * 1671 Burum, FR, NLD, † 1749 (Ouders: Zie 340), ∞ 1698 Kollum, FR, NLD Bauckjen Johannes Roersma(Zie 171).

Kinderen van Elze Lieuwes Siccama & Bauckjen Johannes Roersma:

  1. Rinske Siccama, * 1698 Burum, FR, NLD.
  2. Lieuwe Siccama, * 1700 Burum, FR, NLD.
  3. Tjitske Siccama, * 1704 Burum, FR, NLD.
  4. Sietske Siccama, * 1707 Burum, FR, NLD.
  5. Antie Siccama, * 1710 Burum, FR, NLD.
  6. Johannes Siccama, * 1713 Burum, FR, NLD.
  7. Rense Siccama, * 1717 Burum, FR, NLD.
  8. Betske Elzes Siccama, * 1720 Burum, FR, NLD, † 1761 (Zie 85).

171 Bauckjen Johannes Roersma, * 1677 Kollum, FR, NLD, † 1753 Burum, FR, NLD (Ouders: Zie 342), ∞ 1698 Kollum, FR, NLD Elze Lieuwes Siccama (Zie 170).

176 Fonger Dirks, * 1681 Joure, FR, NLD, † 1732 (Ouders: Zie 352), ∞ 1705 Joure, FR, NLD iekje (Eelkje) Binnerts (Zie 177).

Kinderen van Fonger Dirks & iekje (Eelkje) Binnerts:

  1. Dirk Fongers, * 1705 Joure, FR, NLD.
  2. Lysbeth Fongers, * 1708 Joure, FR, NLD, † 1748 Leeuwarden, FR, NLD.
  3. Binnert Fongers, * 1711 Joure, FR, NLD.
  4. Aagje Fongers, * 1714 Joure, FR, NLD.
  5. Freerk Fongers, * 1717 Joure, FR, NLD, † 1807 (Zie 88).
  6. Symden Fongers, * 1719 Joure, FR, NLD.
  7. Trijntje Fongers, * 1720 Joure, FR, NLD.
  8. Jacob Fongers, * 1724 Joure, FR, NLD.

177 iekje (Eelkje) Binnerts, * 1683 (Ouders: Zie 354), ∞ 1705 Joure, FR, NLD Fonger Dirks (Zie 176).

178 Schelte Tjerks, ∞ 1705 Leeuwarden, FR, NLD Teekje Douwes (Zie 179).

Kinderen van Schelte Tjerks & Teekje Douwes:

  1. Jaaike Scheltes, * 1707 Leeuwarden, FR, NLD.
  2. Ulcke Scheltes, * 1709 Leeuwarden, FR, NLD.
  3. Douwe Scheltes, * 1710 Leeuwarden, FR, NLD.
  4. Rinske Scheltes, * 1712 Leeuwarden, FR, NLD.
  5. Antje Scheltes, * 1714 Leeuwarden, FR, NLD.
  6. Hiltje Scheltes, * 1719 Leeuwarden, FR, NLD, † 1807 Leeuwarden, FR, NLD (Zie 89).
  7. Tjerk Scheltes, * 1724 Leeuwarden, FR, NLD, † 1783 .

179 Teekje Douwes, * 1684 Leeuwarden, FR, NLD (Ouders: Zie 358), ∞ 1705 Leeuwarden, FR, NLD Schelte Tjerks (Zie 178).

180 Rinze Klases Reitsma, * 1668 Rijperkerk, FR, NLD, † 1724 Hardegarijp, FR, NLD (Ouders: Zie 360), ∞ 1696 Hardegarijp, FR, NLD Aatje Wijtzes (Zie 181).

Kinderen van Rinze Klases Reitsma & Aatje Wijtzes:

  1. Sjoukje Rinses, * 1697 Hardegarijp, FR, NLD, † 1773 Buitenpost, FR, NLD.
  2. Gepke Rinses, * 1699 Hardegarijp, FR, NLD.
  3. Wytse Rinses Reitsma, * 1703 Hardegarijp, FR, NLD, † 1778 Hardegarijp, FR, NLD (Zie 90).
  4. Tjeerd Rinses, * 1707 Hardegarijp, FR, NLD.
  5. Klaas Rinses, * 1707 Hardegarijp, FR, NLD, † 1709 Hardegarijp, FR, NLD.
  6. Klaas Rinses, * 1709 Hardegarijp, FR, NLD, † 1777 Hardegarijp, FR, NLD.
  7. Beitske Rinses, * 1712 Hardegarijp, FR, NLD, † 1773 Eestrum, FR, NLD.
  8. Jelte Rinses, * 1715 Hardegarijp, FR, NLD.
  9. Antje Rinses, * 1719 Hardegarijp, FR, NLD.

181 Aatje Wijtzes, * 1675 Drogeham (Buweklooster), † 1760 Hardegarijp, FR, NLD (Ouders: Zie 362), ∞ 1696 Hardegarijp, FR, NLD Rinze Klases Reitsma (Zie 180), ∞ 1729 Hardegarijp, FR, NLD Jan Klases.

182 Sytse Leffert Hemrica, * 1654 , † 1718 Bergum, FR, NLD (Ouders: Zie 364), ∞ 1678 Drachten, FR, NLD Grietje Sietses, ∞ 1685 Pietje Pieters, ∞ 1696 Bergum, FR, NLD Susanna (Sanneke) Alberts (Zie 183).

Kinderen van Sytse Leffert Hemrica & Pietje Pieters:

  1. Grietje Sietses Hemrica, * 1686 Drachten, FR, NLD.
  2. Jan Sietses Hemrica, * 1687 Bergum, FR, NLD, † 1733 Oenkerk, FR, NLD.
  3. Jacob Sietses Hemrica, * 1688 Drachten, FR, NLD, † 1764 Garijp, FR, NLD.
  4. Pieter Sietses Hemrica, * 1690 Bergum, FR, NLD, † 1753 Schermerhorn, NH, NLD.
  5. Barteld Sietses Hemrica, * 1692 Bergum, FR, NLD.
  6. Leffert Sietses Hemrica, * 1692 Bergum, FR, NLD.

Kinderen van Sytse Leffert Hemrica & Susanna (Sanneke) Alberts:

  1. Albert Sytses Hemrica, * 1697 Bergum, FR, NLD, † 1698 Bergum, FR, NLD.
  2. Albert Sytses Hemrica, * 1698 Bergum, FR, NLD, † 1784 Blessum, FR, NLD.
  3. Aukje Sytses Hemrica, * 1701 Bergum, FR, NLD.
  4. Pietertje Sietses Hemrica, * 1703 Bergum, FR, NLD, † 1704 .
  5. Pietje Sytses Hemrica, * 1704 Bergum, FR, NLD.
  6. Barteld Sytses Hemrica, * 1706 Bergum, FR, NLD, † 1711 Bergum, FR, NLD.
  7. Gerritje Sytses Hemrica, * 1708 Bergum, FR, NLD, † 1797 Bergum, FR, NLD.
  8. Wietske Sytses Hemrica, * 1710 Bergum, FR, NLD, † 1716 Bergum, FR, NLD.
  9. Barteld Sytses Hemrica, * 1711 Bergum, FR, NLD, † 1784 Leeuwarden, FR, NLD.
  10. Sierd Sytses Hemrica, * 1713 Bergum, FR, NLD.
  11. Wijtske Sietses Hemrica, * 1716 Bergum, FR, NLD, † 1809 Hardegarijp, FR, NLD (Zie 91).

183 Susanna (Sanneke) Alberts, * 1672 Leeuwarden, FR, NLD, † 1746 Bergum, FR, NLD (Ouders: Zie 366), ∞ 1696 Bergum, FR, NLD Sytse Leffert Hemrica (Zie 182).

184 Ulbe Oepkes, * 1678 Peins, FR, NLD, ∞ 1699 Welsrijp, FR, NLD Martzen(martje) Dirks (Joosten?) (Zie 185).

Kinderen van Ulbe Oepkes & Martzen(martje) Dirks (Joosten?):

  1. Renske Ulbes, * 1700 Peins/Zweins (Franekeradeel).
  2. Dirk Ulbes, * 1701 Peins/Zweins (Franekeradeel).
  3. Renske Ulbes, * 1702 Peins/Zweins (Franekeradeel).
  4. Tjeerdtje Ulbes, * 1707 Peins/Zweins (Franekeradeel).
  5. Oepke Ulbes, * 1710 Franeker, FR, NLD, † 1761 Dronrijp, FR, NLD (Zie 92).
  6. Joosjen Ulbes.

185 Martzen(martje) Dirks (Joosten?), ∞ 1699 Welsrijp, FR, NLD Ulbe Oepkes (Zie 184).

188 Abraham Aarjensz Wentel, * 1688 Den Helder, NH, NLD, † 1767 Den Helder, NH, NLD (Ouders: Zie 376), ∞ 1715 Den Helder, NH, NLD Guurtje Alberts Grasmaijer (Zie 189).

Kinderen van Abraham Aarjensz Wentel & Guurtje Alberts Grasmaijer:

  1. Neeltje Abrahams Wentel(s), * 1716 Den Helder, NH, NLD.
  2. Maartje Abrahams Wentel, * 1717 Den Helder, NH, NLD, † 1783 Den Helder, NH, NLD.
  3. Lysbeth Abrahams Wentel, * 1719 Den Helder, NH, NLD, † 1762 Den Helder, NH, NLD.
  4. Adriaan Abrahamsz Wentel, * 1721 Den Helder, NH, NLD, † 1777 Oudeschild (texel) (Zie 94).
  5. Grietje Abrahams Wentel, * 1723 Den Helder, NH, NLD, † 1760 Den Helder, NH, NLD.
  6. Albert Abrahams Wentel, * 1725 Den Helder, NH, NLD, † 1785 Den Helder, NH, NLD.
  7. Aafje Abrahams Wentel, * 1725 Den Helder, NH, NLD, † 1752 Den Helder, NH, NLD.

189 Guurtje Alberts Grasmaijer, * 1691 Den Helder, NH, NLD, † 1736 Huisduinen, NH, NLD (Ouders: Zie 378), ∞ 1715 Den Helder, NH, NLD Abraham Aarjensz Wentel (Zie 188).

190 Lucas Coppen, * 1693 Leiden, ZH, NLD, † 1758 Den Helder, NH, NLD (Ouders: Zie 380), ∞ 1719 Den Helder, NH, NLD Anna van Aken (Zie 191).

Kinderen van Lucas Coppen & Anna van Aken:

  1. Catharina Lucas Coppen, * 1722 Den Helder, NH, NLD, † 1800 Alkmaar, NH, NLD (Zie 95).
  2. Hendrik Coppen, * 1724 Den Helder, NH, NLD, † 1726 .
  3. Lodewijk Coppen, * 1724 Den Helder, NH, NLD.
  4. Hendrik Coppen, * 1726 Den Helder, NH, NLD.
  5. Ludovicus Coppen, * 1727 Den Helder, NH, NLD.
  6. Lodewijk Coppen, * 1730 Den Helder, NH, NLD.

191 Anna van Aken, * 1692 Leiden, ZH, NLD, † 1746 Den Helder, NH, NLD (Ouders: Zie 382), ∞ 1719 Den Helder, NH, NLD Lucas Coppen (Zie 190).

194 Hendrik Geerts Rijsenbrij, * 1650 , † 1722 , ∞ Jantijen (Janke) Jans (Zie 195).

Kinderen van Hendrik Geerts Rijsenbrij & Jantijen (Janke) Jans:

  1. Lamke Hendriks, * 1678 Smilde, DR, NLD, † 1725 (Zie 97).
  2. Annechijn Hendriks, * 1680 Diever, DR, NLD.
  3. Geert Hendriks, * 1682 Diever, DR, NLD.
  4. Lammert Hendriks, * 1685 Diever, DR, NLD.
  5. Klaas Hendriks, * 1688 Diever, DR, NLD.
  6. Grietijn Hendriks, * 1689 Diever, DR, NLD.
  7. Jacob Hendriks, * 1691 Diever, DR, NLD.
  8. Engeltijn Hendriks, * 1694 Diever, DR, NLD.
  9. Willem Hendriks, * 1696 Wijnjeterp.

195 Jantijen (Janke) Jans, ∞ Hendrik Geerts Rijsenbrij (Zie 194).

200 Bartele Fockes, * 1674 Oudehaske, FR, NLD (Ouders: Zie 400), ∞ 1703 Oudehaske, FR, NLD Neeltje Sybrens (Zie 201), ∞ Ietje Abrahams.

Kinderen van Bartele Fockes & Neeltje Sybrens:

  1. Fooke Bartels, * 1704 Oudehaske, FR, NLD, † 1756 (Zie 100).
  2. Lysabeth Bartels, * 1705 Oudehaske, FR, NLD.
  3. Aetie Bartels, * 1708 Oudehaske, FR, NLD.
  4. Douwe Bartels, * 1710 Oudehaske, FR, NLD.
  5. Neeltje Bartels, * 1718 Oudehaske, FR, NLD.

Kinderen van Bartele Fockes & Ietje Abrahams:

  1. Abraham Bartels, * 1701 Nijehaske, FR, NLD.

201 Neeltje Sybrens, * 1680 Oudehaske, FR, NLD (Ouders: Zie 402), ∞ 1703 Oudehaske, FR, NLD Bartele Fockes (Zie 200).

202 Merk , ∞ .

Kinderen van Merk :

  1. Geiske Marks, * 1705 (Zie 101).

208 Richard Sjabbes, * 1655 Stitswerd, GR, NLD, † 1719 Dokkum, FR, NLD (Ouders: Zie 416), ∞ 1678 Bedum, GR, NLD Antje Jans (Zie 209).

Kinderen van Richard Sjabbes & Antje Jans:

  1. Sjabbe Rikkert, * 1679 Onderwierum, GR, NLD, † 1744 (Zie 104).
  2. Trijntje Rikkerts, * 1681 Onderwierum, GR, NLD.
  3. Geertruijdt Rikkerts, * 1683 Onderwierum, GR, NLD, † 1730 Driesum, FR, NLD.
  4. Elske Rikkerts, * 1686 Onderwierum, GR, NLD.
  5. Johannes Rikkerts, * 1688 Onderwierum, GR, NLD.
  6. Harmen Rikkerts, * 1691 Onderwierum, GR, NLD.
  7. Berend Rikkerts, * 1694 Onderwierum, GR, NLD.
  8. Simen Rikkerts, * 1697 Onderwierum, GR, NLD.

209 Antje Jans, * 1660 Pieterburen, GR, NLD (Ouders: Zie 418), ∞ 1678 Bedum, GR, NLD Richard Sjabbes (Zie 208).

210 Feike Jans, * 1666 Hallum, FR, NLD (Ouders: Zie 420), ∞ 1686 Hantum, FR, NLD Baukje Heres (Zie 211).

Kinderen van Feike Jans & Baukje Heres:

  1. Grietje Feikes, * 1687 Hantum, FR, NLD (Zie 105).
  2. Antje Feikes.

211 Baukje Heres (Ouders: Zie 422), ∞ 1686 Hantum, FR, NLD Feike Jans (Zie 210).

216 Meyndert Romckes, * 1680 Wouterswoude, FR, NLD, † 1751 Wouterswoude, FR, NLD (Ouders: Zie 432), ∞ Antje Riekeles (Zie 217), ∞ Aukje Bienses.

Kinderen van Meyndert Romckes & Antje Riekeles:

  1. Tjaltje Meinderts, * 1704 Damwoude, FR, NLD, † 1714 .
  2. Romke Meinderts, * 1707 Damwoude, FR, NLD (Zie 108).
  3. Riekele Meinderts, * 1708 Damwoude, FR, NLD.
  4. Wieger Meinderts, * 1710 Damwoude, FR, NLD.
  5. Freerk Meinderts, * 1712 Damwoude, FR, NLD.

Kinderen van Meyndert Romckes & Aukje Bienses:

  1. Tjaltje Meinderts, * 1714 Damwoude, FR, NLD.
  2. Tietje Meinderts, * 1714 Damwoude, FR, NLD, † 1716 .
  3. Tietje Meinderts, * 1716 Damwoude, FR, NLD.
  4. Biense Meinderts, * 1718 Damwoude, FR, NLD.
  5. Tietje Meinderts, * 1724 Damwoude, FR, NLD.
  6. Biense Meinderts, * 1726 Damwoude, FR, NLD.
  7. Tjaltje Meinderts, * 1730 Damwoude, FR, NLD.

217 Antje Riekeles, † 1713 , ∞ Meyndert Romckes (Zie 216).

218 Dirk Ates, * 1675 Anjum, FR, NLD (Ouders: Zie 436), ∞ 1698 Anjum, FR, NLD Antje Sypts (Siepts) (Zie 219).

Kinderen van Dirk Ates & Antje Sypts (Siepts):

  1. Ate Dirks, * 1698 Anjum, FR, NLD.
  2. Siept Dirks, * 1701 Anjum, FR, NLD, † 1705 .
  3. Trijntje Dirks, * 1703 Anjum, FR, NLD.
  4. Siept Dirks, * 1705 Anjum, FR, NLD.
  5. Berendje Dirks, * 1707 Anjum, FR, NLD.
  6. Maaike Dirks, * 1709 Anjum, FR, NLD, † 1717 .
  7. Daniël Daniëlla, * 1711 Anjum, FR, NLD.
  8. Jan Dirks, * 1713 Anjum, FR, NLD.
  9. Pietje Dirks, * 1715 Anjum, FR, NLD.
  10. Marijke (Maaike) Dirks, * 1717 Anjum, FR, NLD (Zie 109).

219 Antje Sypts (Siepts), ∞ 1698 Anjum, FR, NLD Dirk Ates (Zie 218).

220 Kornelis Sijes, * 1678 Holwerd, FR, NLD (Ouders: Zie 440), ∞ 1701 Dokkum, FR, NLD iebeltje Martens (Zie 221).

Kinderen van Kornelis Sijes & iebeltje Martens:

  1. Maaike Kornelis, * 1702 Dokkum, FR, NLD.
  2. Sije Kornelis, * 1704 Dokkum, FR, NLD.
  3. Marten Kornelis, * 1706 Dokkum, FR, NLD, † 1780 (Zie 110).

221 iebeltje Martens, * 1680 Anjum, FR, NLD, ∞ 1701 Dokkum, FR, NLD Kornelis Sijes (Zie 220).

222 Claas Jans, * 1660 Ee, FR, NLD (Ouders: Zie 444), ∞ 1695 Ee, FR, NLD Trijntie Gaatses (Zie 223).

Kinderen van Claas Jans & Trijntie Gaatses:

  1. Jan Klaases, * 1696 Ee, FR, NLD.
  2. Pijter Klaases, * 1702 Ee, FR, NLD.
  3. Afke Klaases, * 1705 Ee, FR, NLD.
  4. Grietie Klaases, * 1708 Ee, FR, NLD.
  5. Tjetske Klaases, * 1713 Ee, FR, NLD, † 1780 Anjum, FR, NLD (Zie 111).

223 Trijntie Gaatses, * 1675 Ee, FR, NLD (Ouders: Zie 446), ∞ 1695 Ee, FR, NLD Claas Jans (Zie 222).

232 Marten Oenses, * 1672 Bergumerveen (Ouders: Zie 464), ∞ 1697 Bergum, FR, NLD Grietje Sierks (Zie 233).

Kinderen van Marten Oenses & Grietje Sierks:

  1. Sierk Martens, † 1769 (Zie 116).

233 Grietje Sierks, ∞ 1697 Bergum, FR, NLD Marten Oenses (Zie 232).

240 Hendrik Rienks, * 1655 , † 1737 (Ouders: Zie 480), ∞ 1676 Oostermeer Aaltje Ruurds (Zie 241).

Kinderen van Hendrik Rienks & Aaltje Ruurds:

  1. Rienk Hendriks, * 1678 Oostermeer / Eestrum, † 1722 Bergum, FR, NLD (Zie 120).
  2. Pier Hendricks, * 1681 Oostermeer / Eestrum.
  3. Oeds Hendricks, * 1684 Oostermeer.
  4. Jauckie Hendricks, * 1686 Oostermeer.
  5. Ruurd Hendricks, * 1698 Oostermeer / Eestrum.

241 Aaltje Ruurds, † 1728 (Ouders: Zie 482), ∞ 1676 Oostermeer Hendrik Rienks (Zie 240).

242 Romke Wiebrens, ∞ 1679 Garijp, FR, NLD Folkje Melles (Zie 243).

Kinderen van Romke Wiebrens & Folkje Melles:

  1. Jetske Romkes, * 1680 Garijp, FR, NLD (Zie 121).

243 Folkje Melles, ∞ 1663 Garijp, FR, NLD Oebele Sjoerds, † 1668 , ∞ 1679 Garijp, FR, NLD Romke Wiebrens (Zie 242).

Kinderen van Folkje Melles & Oebele Sjoerds:

  1. Wiltje Oebeles, * 1666 Garijp, FR, NLD.

246 Abe Idses, * 1640 , † 1708 , ∞ 1708 Suameer, FR, NLD Antje Jacobs, ∞ Uilkje (Zie 247).

Kinderen van Abe Idses & Uilkje :

  1. Aat Abes (Zie 123).
  2. Ids Abes.
  3. Wierd Abes.
  4. Marten Abes.

247 Uilkje , † 1708 , ∞ Abe Idses (Zie 246).

248 Feitze Geales van der Kooi, * 1638 Garijp, FR, NLD, † 1691 Suawoude, FR, NLD (Ouders: Zie 496), ∞ 1661 Rijperkerk, FR, NLD Dieuke Hedzers (Zie 249).

Kinderen van Feitze Geales van der Kooi & Dieuke Hedzers:

  1. Geale Feitzes, * 1662 Garijp, FR, NLD.
  2. Hedzer Feitzes, * 1664 Garijp, FR, NLD.
  3. Maaike Feitzes, * 1667 Garijp, FR, NLD.
  4. Antje Feitzes, * 1673 Garijp, FR, NLD.
  5. Keimpe Feitzes, * 1680 Rijperkerk, FR, NLD, † 1769 Rijperkerk, FR, NLD (Zie 124).

249 Dieuke Hedzers, * 1636 Tietjerk, FR, NLD, † 1705 (Ouders: Zie 498), ∞ 1661 Rijperkerk, FR, NLD Feitze Geales van der Kooi (Zie 248).

250 Jan Heeres Cock, * 1676 Oenkerk, FR, NLD, † 1732 Giekerk, FR, NLD (Ouders: Zie 500), ∞ 1700 Oenkerk, FR, NLD Janke Mients(Zie 251).

Kinderen van Jan Heeres Cock & Janke Mients:

  1. Antje Jans, * 1702 Oenkerk, FR, NLD.
  2. Taetske Jans, * 1704 Oenkerk, FR, NLD, † 1773 (Zie 125).
  3. Riemke Jans, * 1708 Oenkerk, FR, NLD.
  4. Heere Jans Kok, * 1711 Oenkerk, FR, NLD.
  5. Jetske Jans, * 1714 .
  6. Mient Jans, * 1719 Rijperkerk, FR, NLD.

251 Janke Mients, * 1682 Oenkerk, FR, NLD, † 1735 , ∞ 1700 Oenkerk, FR, NLD Jan Heeres Cock (Zie 250).

252 Jurjen Steffens, * 1643 Veenwouden, FR, NLD, † 1705 Hardegarijp, FR, NLD (Ouders: Zie 504), ∞ 1682 Hardegarijp, FR, NLD Korneliske Kornelis, * 1645 , † 1684 , ∞ 1684 Garijp, FR, NLD Saakje Hendriks (Zie 253), ∞ Trijntje Jacobs.

Kinderen van Jurjen Steffens & Saakje Hendriks:

  1. Jacob Jurjens, * 1686 Garijp, FR, NLD.
  2. Meindert Jurjens, * 1689 Hardegarijp, FR, NLD, † 1753 (Zie 126).
  3. Tryntje Jurjens, * 1692 Rijperkerk, FR, NLD.
  4. Antje Jurjens, * 1695 Rijperkerk, FR, NLD, † 1774 .

Kinderen van Jurjen Steffens & Trijntje Jacobs:

  1. Steffen Jurjens, * 1669 Hardegarijp, FR, NLD.
  2. Aukje Jurjens, * 1671 Hardegarijp, FR, NLD.
  3. Steffen Jurjens, * 1672 Hardegarijp, FR, NLD.
  4. Auke Jurjens, * 1676 Hardegarijp, FR, NLD.
  5. Grietje Jurjens, * 1678 Rijperkerk, FR, NLD.
  6. Teunis Jurjens, * 1680 Rijperkerk, FR, NLD.

253 Saakje Hendriks, * 1662 Garijp, FR, NLD (Ouders: Zie 506), ∞ 1684 Garijp, FR, NLD Jurjen Steffens (Zie 252).

254 Theunis Auckes, * 1665 , † 1729 (Ouders: Zie 508), ∞ Joukje Klazes (Zie 255).

Kinderen van Theunis Auckes & Joukje Klazes:

  1. Grietje Teunis, * 1688 Rijperkerk, FR, NLD.
  2. Klaas Theunis, * 1690 Bergum, FR, NLD.
  3. Aukje Theunis, * 1692 Bergum, FR, NLD, † 1732 .
  4. Baukje Theunis, * 1695 Bergum, FR, NLD.
  5. Antje Theunis, * 1697 Bergum, FR, NLD.
  6. Wietske Theunis, * 1701 Bergum, FR, NLD, † 1764 Bergum, FR, NLD.
  7. Teunis Theunis, * 1703 Bergum, FR, NLD.
  8. Hinke Theunis, * 1705 , † 1745 Rijperkerk, FR, NLD (Zie 127).

255 Joukje Klazes, * 1671 Bergum, FR, NLD, † 1731 Bergum, FR, NLD (Ouders: Zie 510), ∞ Theunis Auckes (Zie 254).

Generatie 9

280 Hero (Heere) Idema, * 1642 Appingedam, GR, NLD (Ouders: Zie 560), ∞ 1669 Groningen, GR, NLD Stijntien Mensens (Zie 281), ∞ 1681 Groningen, GR, NLD Reinouw Ridders.

Kinderen van Hero (Heere) Idema & Stijntien Mensens:

  1. Annechien Idema, * 1669 Appingedam, GR, NLD, † 1671 Appingedam, GR, NLD.
  2. Petrus (Pieter) Idema, * 1670 Appingedam, GR, NLD, † 1748 Appingedam, GR, NLD (Zie 140).
  3. Annichien Idema, * 1671 Appingedam, GR, NLD.
  4. Hermannus Idema, * 1673 Appingedam, GR, NLD.
  5. Jacob Idema, * 1676 Appingedam, GR, NLD.
  6. Anna Idema, * 1677 Appingedam, GR, NLD.
  7. Fennigjen Idema, * 1679 Appingedam, GR, NLD.

Kinderen van Hero (Heere) Idema & Reinouw Ridders:

  1. Christina Idema, * 1682 Appingedam, GR, NLD.
  2. Jan Idema, * 1684 Appingedam, GR, NLD.

281 Stijntien Mensens, * 1643 groningen ( A-Kerk), † 1681 (Ouders: Zie 562), ∞ 1669 Groningen, GR, NLD Hero (Heere) Idema (Zie 280).

282 Evert ( Jacobs) van der Gouw, † 1669 Appingedam, GR, NLD, ∞ 1634 Groningen, GR, NLD Aeltien Roelefs, ∞ 1647  Cornelia Pars(Zie 283).

Kinderen van Evert ( Jacobs) van der Gouw & Aeltien Roelefs:

  1. Elisabeth van der Gouw, * 1634 Appingedam, GR, NLD.
  2. Rudoffis van der Gouw, * 1636 Appingedam, GR, NLD.
  3. Roelf van der Gouw, * 1640 Appingedam, GR, NLD.
  4. Roelf Everts van der Gouw, * 1642 Appingedam, GR, NLD.
  5. Jantien Everts van der Gouw, * 1644 Appingedam, GR, NLD.
  6. Anneke Everts van der Gouw, * 1647 Appingedam, GR, NLD.

Kinderen van Evert ( Jacobs) van der Gouw & Cornelia Pars:

  1. Cornelia van der Gouw, * 1658 Appingedam, GR, NLD.
  2. Jaques Pars ( van Dam), * 1659 groningen (Steenstilstraat).
  3. Anneje van der Gouw, * 1661 groningen (A-kerk).
  4. Jacomina van der Gouw, * 1662 Groningen, GR, NLD.
  5. Agneta (Angeneta) van der Gouw, * 1664 Groningen, GR, NLD, † 1750 (Zie 141).

283 Cornelia Pars, † 1714 Wirdum (Ouders: Zie 566), ∞ 1647  Evert ( Jacobs) van der Gouw (Zie 282), ∞ 1677 Appingedam, GR, NLD Enno Doedes Star, * 1631 Osterhusen Niedersachsen, † 1707 Wirdum.

284 Eppo Ippius ( Bouma), * 1650 Groningen, GR, NLD, † 1697 Appingedam, GR, NLD (Ouders: Zie 568), ∞ Catharina Elsebeth Cnopaeus (Zie 285).

Kinderen van Eppo Ippius ( Bouma) & Catharina Elsebeth Cnopaeus:

  1. Philippus Ippius, * 1685 (Zie 142).
  2. Lucia Catarina Ippius, * 1687 Appingedam, GR, NLD, † 1696 .
  3. Joannes Ippius, * 1689 Appingedam, GR, NLD.
  4. Rebecca Lucia Ippius, * 1691 Appingedam, GR, NLD.
  5. Elisabeth Ippius ( Bouma), * 1694 Appingedam, GR, NLD.
  6. Lucia Ippius, * 1696 Appingedam, GR, NLD.

285 Catharina Elsebeth Cnopaeus, * 1658 (Ouders: Zie 570), ∞ Eppo Ippius ( Bouma) (Zie 284).

286 Johannes Cost (Kost), * 1638 Deventer, OV, NLD, † 1694 (Ouders: Zie 572), ∞ 1659 Deventer, OV, NLD Catharina van Wijck (Zie 287).

Kinderen van Johannes Cost (Kost) & Catharina van Wijck:

  1. Nathaniël Cost (Kost), * 1661 Deventer, OV, NLD.
  2. Henrica Cost (Kost), * 1667 Deventer, OV, NLD, † 1695 .
  3. Albertus Cost (Kost), * 1669 Deventer, OV, NLD.
  4. Theetijn Cost (Kost), * 1675 Deventer, OV, NLD, † 1756 Woltersum, GR, NLD (Zie 143).

287 Catharina van Wijck, ∞ 1659 Deventer, OV, NLD Johannes Cost (Kost) (Zie 286).

288 Hieronimus Jeltens (Ouders: Zie 576), ∞ 1693 Groningen, GR, NLD Geertruidt Dreghs (Breghs) (Zie 289).

Kinderen van Hieronimus Jeltens & Geertruidt Dreghs (Breghs):

  1. Jelte Neerhoeds) Neerhoedt(Neerhoudt (Zie 144).

289 Geertruidt Dreghs (Breghs) (Ouders: Zie 578), ∞ 1693 Groningen, GR, NLD Hieronimus Jeltens (Zie 288).

290 Willem ter Braeck, * 1660 , † 1704 (Ouders: Zie 580), ∞ 1682 Groningen, GR, NLD Eva Elbergen (Zie 291).

Kinderen van Willem ter Braeck & Eva Elbergen:

  1. Albertien Willems, * 1683 groningen (nieuwe kerk) (Zie 145).
  2. Hindrick Willems, * 1684 Groningen, GR, NLD.
  3. Aeltjen Willems, * 1687 Groningen, GR, NLD.
  4. Jan Willems, * 1690 Groningen, GR, NLD.

291 Eva Elbergen, * 1659 Baflo, GR, NLD (Ouders: Zie 582), ∞ 1682 Groningen, GR, NLD Willem ter Braeck (Zie 290), ∞ 1704 Groningen, GR, NLD Willem Duijnen.

292 Hindrik Ploegmans (Ploechman), ∞ Marrichjen Everts (Zie 293).

Kinderen van Hindrik Ploegmans (Ploechman) & Marrichjen Everts:

  1. Grietien Ploegmans (Ploechman), * 1644 groningen ( A-Kerk).
  2. Jan Ploegmans (Ploechman), * 1646 groningen (Martinikerk).
  3. Jeijtien Ploegmans (Ploechman), * 1648 groningen ( A-Kerk).
  4. Jan Ploegmans (Ploechman), * 1651 groningen ( A-Kerk).
  5. Trijntien Ploegmans (Ploechman), * 1655 groningen ( A-Kerk).
  6. Hindrik Ploegmans (Ploechman), * 1658 groningen ( A-Kerk) (Zie 146).

293 Marrichjen Everts, ∞ Hindrik Ploegmans (Ploechman) (Zie 292).

296 Harmen Derks Kannegieter, * 1643 Appingedam, GR, NLD (Ouders: Zie 592), ∞ Cijeke Alberts (Zie 297).

Kinderen van Harmen Derks Kannegieter & Cijeke Alberts:

  1. Albert Ottens Hermens, * 1667 Appingedam, GR, NLD (Zie 148).
  2. Derk Heeres Kannegieter, * 1671 Appingedam, GR, NLD.
  3. Hilke Kannegieter, * 1676 Appingedam, GR, NLD, † 1684 .
  4. Hilligjen Kannegieter, * 1677 Appingedam, GR, NLD.
  5. isebrant Kannegieter, * 1682 Appingedam, GR, NLD.
  6. Hilke Kannegieter, * 1684 Appingedam, GR, NLD.

297 Cijeke Alberts (Ouders: Zie 594), ∞ Harmen Derks Kannegieter (Zie 296).

298 Tiebbe Claessens, ∞ Geeske Jansen (Zie 299).

Kinderen van Tiebbe Claessens & Geeske Jansen:

  1. Gretien Tiebbes, * 1665 Appingedam, GR, NLD.
  2. Jan Tiebbes, * 1667 Appingedam, GR, NLD.
  3. Jantien Tiebbes, * 1669 Appingedam, GR, NLD.
  4. Jantien Tjebbes, * 1671 Appingedam, GR, NLD (Zie 149).
  5. Jan Tiebbes, * 1677 Appingedam, GR, NLD.

299 Geeske Jansen, ∞ Tiebbe Claessens (Zie 298).

300 Arijs Hijles (Scheepmaker), * 1644 Visvliet, GR, NLD, ∞ 1664 Grootegast en Doezum Anneke Pieters, * 1644 , † 1669 Appingedam, GR, NLD, ∞ 1671 Appingedam, GR, NLD Trijntjen Jansen (Waelkens) (Zie 301).

Kinderen van Arijs Hijles (Scheepmaker) & Anneke Pieters:

  1. Hijle Arijs, * 1666 Appingedam, GR, NLD, † 1667 Appingedam, GR, NLD.
  2. Hijle Arijs, * 1667 Appingedam, GR, NLD.
  3. Antie Arijs, * 1669 Appingedam, GR, NLD.
  4. Pieter Arijs, * 1669 Appingedam, GR, NLD.

Kinderen van Arijs Hijles (Scheepmaker) & Trijntjen Jansen (Waelkens):

  1. Jan Arijs, * 1672 Appingedam, GR, NLD, † 1674 Appingedam, GR, NLD.
  2. Geertje Arijs, * 1673 Appingedam, GR, NLD.
  3. Jan Arijs, * 1674 Appingedam, GR, NLD.
  4. Anneke Arijs, * 1675 Appingedam, GR, NLD.
  5. Jan Arijs Drijfhamer, * 1677 Appingedam, GR, NLD (Zie 150).

301 Trijntjen Jansen (Waelkens), * 1630 Appingedam, GR, NLD (Ouders: Zie 602), ∞ 1671 Appingedam, GR, NLD Arijs Hijles (Scheepmaker) (Zie 300).

302 Klaas Hindriks, ∞ Grietjen Jansen (Zie 303).

Kinderen van Klaas Hindriks & Grietjen Jansen:

  1. Hindrick Claassen, * 1669 Appingedam, GR, NLD.
  2. Jan Claassen, * 1672 Appingedam, GR, NLD.
  3. Lijsebeth Claassen, * 1673 Appingedam, GR, NLD (Zie 151).
  4. Jan Claassen, * 1676 Appingedam, GR, NLD.
  5. Jan Claassen, * 1680 Appingedam, GR, NLD.
  6. Jan Claassen, * 1688 Appingedam, GR, NLD.

303 Grietjen Jansen, ∞ Klaas Hindriks (Zie 302).

304 Claes Everts, * 1632 Bedum, GR, NLD, † 1671 (Ouders: Zie 608), ∞ 1659 Bedum, GR, NLD Martjen Cornelis (Draex) (Zie 305).

Kinderen van Claes Everts & Martjen Cornelis (Draex):

  1. Evert Clasen, * 1667 Stedum, GR, NLD (Zie 152).

305 Martjen Cornelis (Draex) (Ouders: Zie 610), ∞ 1659 Bedum, GR, NLD Claes Everts (Zie 304), ∞ 1671 Stedum, GR, NLD Hindrik Dircks.

306 Willem Pieters, ∞ Jantien Hendriks (Zie 307).

Kinderen van Willem Pieters & Jantien Hendriks:

  1. Trijn(t)je Willems, * 1674 Bedum, GR, NLD, † 1702 (Zie 153).
  2. Hindrick Willems, * 1679 Bedum, GR, NLD.

307 Jantien Hendriks, ∞ Willem Pieters (Zie 306).

308 Claas Claasen, ∞ Anje Harkes (Zie 309).

Kinderen van Claas Claasen & Anje Harkes:

  1. Claas Claasen, * 1684 Zuidwolde (Gemeente Bedum).
  2. Harke Claasen, * 1687 Zuidwolde (Gemeente Bedum).
  3. Luurt Clasen, * 1688 Zuidwolde (Gemeente Bedum) (Zie 154).

309 Anje Harkes, ∞ Claas Claasen (Zie 308).

310 Hindrick Arijs, ∞ Eltie Arens (Zie 311).

Kinderen van Hindrick Arijs & Eltie Arens:

  1. Grietjen Hendriks, * 1687 Zuidwolde (Gemeente Bedum).
  2. Hillegjen Hindriks, * 1689 Zuidwolde (Gemeente Bedum) (Zie 155).
  3. Arijs Hendriks, * 1691 Zuidwolde (Gemeente Bedum).
  4. Geertruit Hendriks, * 1694 Zuidwolde (Gemeente Bedum).

311 Eltie Arens, ∞ Hindrick Arijs (Zie 310).

312 Roelf Reinders (Ouders: Zie 624), ∞ 1679 Bedum, GR, NLD Jantien Jacobs (Zie 313).

Kinderen van Roelf Reinders & Jantien Jacobs:

  1. Grietien Roelfs, * 1679 Bedum, GR, NLD.
  2. Reinder Roelfs, * 1681 Bedum, GR, NLD.
  3. Jacob Roelefs, * 1683 Bedum, GR, NLD (Zie 156).

313 Jantien Jacobs, ∞ 1679 Bedum, GR, NLD Roelf Reinders (Zie 312).

316 Meerten Garbrants (Ouders: Zie 632), ∞ .

Kinderen van Meerten Garbrants & :

  1. n.n. Meertens, * 1679 Adorp, GR, NLD.
  2. Garmt (Garbrand) Mertens, * 1681 Adorp, GR, NLD (Zie 158).
  3. Anje Meertens, * 1682 Adorp, GR, NLD.
  4. Jannes Meertens, * 1683 Adorp, GR, NLD, † 1728 .

334 Albert Pieters, ∞ 1695 Leeuwarden (Westerkerk) Janke Jans (Zie 335).

Kinderen van Albert Pieters & Janke Jans:

  1. Bottje Albers, * 1696 Leeuwarden, FR, NLD, † 1745 Leeuwarden, FR, NLD (Zie 167).

335 Janke Jans, ∞ 1695 Leeuwarden (Westerkerk) Albert Pieters (Zie 334).

340 Luwe Elzes Siccama, * 1646 Burum, FR, NLD, † 1698 Burum, FR, NLD (Ouders: Zie 680), ∞ Rinskje Rinses (Zie 341).

Kinderen van Luwe Elzes Siccama & Rinskje Rinses:

  1. Elze Lieuwes Siccama, * 1671 Burum, FR, NLD, † 1749 (Zie 170).
  2. Bauckjen Lieuwes Siccama, * 1675 Burum, FR, NLD.
  3. Johannes Lieuwes Siccama, * 1684 Burum, FR, NLD.
  4. Pijter Lieuwes Siccama, * 1686 Burum, FR, NLD.
  5. Aatie Lieuwes Siccama, * 1690 Burum, FR, NLD.
  6. Antje Lieuwes Siccama.

341 Rinskje Rinses, * 1650 Kollum, FR, NLD (Ouders: Zie 682), ∞ Luwe Elzes Siccama (Zie 340).

342 Johannes Rinses Roersma, * 1659 (Ouders: Zie 684), ∞ 1684 Ee, FR, NLD Lysbeth Tjeerds (Zie 343).

Kinderen van Johannes Rinses Roersma & Lysbeth Tjeerds:

  1. Bauckjen Johannes Roersma, * 1677 Kollum, FR, NLD, † 1753 Burum, FR, NLD (Zie 171).
  2. Antje Johannes Roersma, * 1685 .
  3. Jan Johannes Roersma.

343 Lysbeth Tjeerds, ∞ 1684 Ee, FR, NLD Johannes Rinses Roersma (Zie 342).

352 Dirk Jacobs, * 1640 (Ouders: Zie 704), ∞ 1662 Workum, FR, NLD Aagje Hielkes (Zie 353).

Kinderen van Dirk Jacobs & Aagje Hielkes:

  1. Hielke Dirks, * 1665 Workum, FR, NLD.
  2. Hielke Dirks, * 1668 Workum, FR, NLD.
  3. Lijsbet Dirks, * 1671 Joure/Westermeer/Snikzwaag.
  4. Lysbeth Dirks, * 1672 Joure, FR, NLD.
  5. Feitse Dirks, * 1676 Joure, FR, NLD.
  6. Fonger Dirks, * 1679 Joure, FR, NLD, † 1681 .
  7. Fonger Dirks, * 1681 Joure, FR, NLD, † 1732 (Zie 176).

353 Aagje Hielkes, * 1640 (Ouders: Zie 706), ∞ 1662 Workum, FR, NLD Dirk Jacobs (Zie 352).

354 Binnert , ∞ .

Kinderen van Binnert :

  1. iekje (Eelkje) Binnerts, * 1683 (Zie 177).

358 Douwe Pieters, ∞ 1672 Leeuwarden, FR, NLD Jaaike (Jaycke) Jarichs (Zie 359).

Kinderen van Douwe Pieters & Jaaike (Jaycke) Jarichs:

  1. Wietske Douwes, * 1676 Leeuwarden, FR, NLD.
  2. Hiltje Douwes, * 1677 Leeuwarden, FR, NLD.
  3. Pieter Douwes, * 1679 Leeuwarden, FR, NLD.
  4. Teekje Douwes, * 1684 Leeuwarden, FR, NLD (Zie 179).
  5. Jarich Douwes, * 1685 Leeuwarden, FR, NLD.
  6. Tjeerd Douwes, * 1687 Leeuwarden, FR, NLD.

359 Jaaike (Jaycke) Jarichs, * 1651 Jelsum, FR, NLD (Ouders: Zie 718), ∞ 1672 Leeuwarden, FR, NLD Douwe Pieters (Zie 358).

360 Klaas Alles, * 1632 Oudega, FR, NLD, † 1706 Hardegarijp, FR, NLD (Ouders: Zie 720), ∞ 1663 Oudega, FR, NLD Sjoukje Tjeerds(Zie 361).

Kinderen van Klaas Alles & Sjoukje Tjeerds:

  1. Gjolt Klases (Reitsma), * 1664 Oudega, FR, NLD, † 1735 Hardegarijp, FR, NLD.
  2. Rinze Klases Reitsma, * 1668 Rijperkerk, FR, NLD, † 1724 Hardegarijp, FR, NLD (Zie 180).
  3. Jeltje Klases, * 1670 Rijperkerk, FR, NLD.
  4. Beitske Klases, * 1674 Rijperkerk, FR, NLD.
  5. Alle Klases.

361 Sjoukje Tjeerds, * 1635 Opeinde, FR, NLD, † 1696 Hardegarijp, FR, NLD (Ouders: Zie 722), ∞ 1659 Opeinde, FR, NLD Gjolt Tjebbes, * 1635 , † 1662 , ∞ 1663 Oudega, FR, NLD Klaas Alles (Zie 360).

362 Wijtse Jans, † 1698 , ∞ 1675 Drogeham, FR, NLD Sybrich Annes (Zie 363).

Kinderen van Wijtse Jans & Sybrich Annes:

  1. Aatje Wijtzes, * 1675 Drogeham (Buweklooster), † 1760 Hardegarijp, FR, NLD (Zie 181).
  2. Gepke Wijtses, * 1680 Drogeham, FR, NLD.
  3. Jan Wijtzes, * 1682 Drogeham, FR, NLD.

363 Sybrich Annes, * 1650 Bloemklooster, † 1723 (Ouders: Zie 726), ∞ 1675 Drogeham, FR, NLD Wijtse Jans (Zie 362).

364 Leffert Sytses, * 1630 , † 1698 (Ouders: Zie 728), ∞ 1650 Drachten, FR, NLD Auckien Wobbes (Zie 365).

Kinderen van Leffert Sytses & Auckien Wobbes:

  1. Sytse Leffert Hemrica, * 1654 , † 1718 Bergum, FR, NLD (Zie 182).

365 Auckien Wobbes, ∞ 1650 Drachten, FR, NLD Leffert Sytses (Zie 364).

366 Albert Johannes, * 1650 Leeuwarden, FR, NLD, † 1695 Leeuwarden, FR, NLD, ∞ 1671 Leeuwarden, FR, NLD Gerritje Iepes (Zie 367).

Kinderen van Albert Johannes & Gerritje Iepes:

  1. Susanna (Sanneke) Alberts, * 1672 Leeuwarden, FR, NLD, † 1746 Bergum, FR, NLD (Zie 183).
  2. Johannes Alberts, * 1675 Leeuwarden, FR, NLD.
  3. Trijntje Alberts, * 1679 Leeuwarden, FR, NLD.
  4. Ype Alberts, * 1682 Leeuwarden, FR, NLD, † 1695 .
  5. Maria Alberts, * 1684 Leeuwarden, FR, NLD.

367 Gerritje Iepes, * 1650 Bolsward, FR, NLD, † 1695 Leeuwarden, FR, NLD, ∞ 1671 Leeuwarden, FR, NLD Albert Johannes (Zie 366).

376 Aarjen Harmensz Wentel, * 1647 Den Helder, NH, NLD, † 1706 Den Helder, NH, NLD (Ouders: Zie 752), ∞ 1674 Den Helder, NH, NLD Aafje Jacobs (Zie 377).

Kinderen van Aarjen Harmensz Wentel & Aafje Jacobs:

  1. Jan Adriaans Wentel, * 1685 Den Helder, NH, NLD, † 1727 Den Helder, NH, NLD.
  2. Abraham Aarjensz Wentel, * 1688 Den Helder, NH, NLD, † 1767 Den Helder, NH, NLD (Zie 188).
  3. Neeltje Wentel, * 1692 Den Helder, NH, NLD.
  4. Aaltje Wentel, * 1698 Den Helder, NH, NLD.

377 Aafje Jacobs, * 1651 Den Helder, NH, NLD, † 1736 Den Helder, NH, NLD, ∞ 1674 Den Helder, NH, NLD Aarjen Harmensz Wentel(Zie 376).

378 Albert Jacobs Grasmaijer, † 1719 Den Helder, NH, NLD (Ouders: Zie 756), ∞ 1684 Den Helder, NH, NLD Grietien Jans (Zie 379).

Kinderen van Albert Jacobs Grasmaijer & Grietien Jans:

  1. Guurtje Grasmaijer, * 1685 Den Helder, NH, NLD, † 1691 .
  2. Jacob Alberts Grasmaijer, * 1687 Den Helder, NH, NLD.
  3. Guurtje Alberts Grasmaijer, * 1691 Den Helder, NH, NLD, † 1736 Huisduinen, NH, NLD (Zie 189).

379 Grietien Jans, ∞ 1684 Den Helder, NH, NLD Albert Jacobs Grasmaijer (Zie 378).

380 Ludovicus Coppen, * 1660 Brussel, † 1720 , ∞ 1683 Leiden, ZH, NLD Catharina de Fenne (Zie 381), ∞ 1702 Leiden, ZH, NLD Anna Catharina Marck.

Kinderen van Ludovicus Coppen & Catharina de Fenne:

  1. Maria Coppen, * 1684 Leiden, ZH, NLD.
  2. Catharina Coppen, * 1686 Leiden, ZH, NLD.
  3. Isabella Coppen, * 1687 Leiden, ZH, NLD.
  4. Sarah Catharina Coppen, * 1688 Leiden, ZH, NLD.
  5. Lucas Coppen, * 1690 Leiden, ZH, NLD, † 1693 Leiden, ZH, NLD.
  6. Lucas Coppen, * 1693 Leiden, ZH, NLD, † 1758 Den Helder, NH, NLD (Zie 190).

381 Catharina de Fenne, † 1702 (Ouders: Zie 762), ∞ 1683 Leiden, ZH, NLD Ludovicus Coppen (Zie 380).

382 Hendrik Pietersz van Aken (Ouders: Zie 764), ∞ 1688 Leiden, ZH, NLD Aaltje van Cronenburg, † 1690 , ∞ 1690 Leiden, ZH, NLD Jobje van Slingeland (Zie 383).

Kinderen van Hendrik Pietersz van Aken & Aaltje van Cronenburg:

  1. Johannes van Aken, * 1689 Leiden, ZH, NLD.

Kinderen van Hendrik Pietersz van Aken & Jobje van Slingeland:

  1. Anna van Aken, * 1692 Leiden, ZH, NLD, † 1746 Den Helder, NH, NLD (Zie 191).
  2. Pieter van Aken, * 1695 Leiden, ZH, NLD.

383 Jobje van Slingeland (Ouders: Zie 766), ∞ 1690 Leiden, ZH, NLD Hendrik Pietersz van Aken (Zie 382).

400 Focke , ∞ .

Kinderen van Focke :

  1. Bartele Fockes, * 1674 Oudehaske, FR, NLD (Zie 200).

402 Sybren , ∞ .

Kinderen van Sybren :

  1. Neeltje Sybrens, * 1680 Oudehaske, FR, NLD (Zie 201).

416 Sjabbe Rijckerts, * 1620 Stitswerd, GR, NLD, ∞ 1641 Bedum, GR, NLD Trijntie Jansens (Zie 417).

Kinderen van Sjabbe Rijckerts & Trijntie Jansens:

  1. Richard Sjabbes, * 1655 Stitswerd, GR, NLD, † 1719 Dokkum, FR, NLD (Zie 208).

417 Trijntie Jansens, * 1620 Bedum, GR, NLD (Ouders: Zie 834), ∞ 1641 Bedum, GR, NLD Sjabbe Rijckerts (Zie 416).

418 Jannes Willems, * 1630 , ∞ Geertruijdt (Zie 419).

Kinderen van Jannes Willems & Geertruijdt :

  1. Antje Jans, * 1660 Pieterburen, GR, NLD (Zie 209).

419 Geertruijdt , * 1630 , ∞ Jannes Willems (Zie 418).

420 Jan Halbes, * 1635 (Ouders: Zie 840), ∞ 1660 Hantum, FR, NLD Dieuwke Feikes (Zie 421).

Kinderen van Jan Halbes & Dieuwke Feikes:

  1. Reyn Jans, * 1661 Hantum, FR, NLD.
  2. Feyke Jans, * 1665 Hantum, FR, NLD, † 1665 Hantum, FR, NLD.
  3. Feike Jans, * 1666 Hallum, FR, NLD (Zie 210).
  4. Antje Jans, * 1667 Hantum, FR, NLD, † 1667 Hantum, FR, NLD.
  5. Halbe Jans, * 1668 Hantum, FR, NLD.
  6. Reyner Jans, * 1671 Hantum, FR, NLD.
  7. Jakob Jans, * 1674 Hantum, FR, NLD, † 1681 Hantum, FR, NLD.

421 Dieuwke Feikes, ∞ 1660 Hantum, FR, NLD Jan Halbes (Zie 420).

422 Here Rienks (Ouders: Zie 844), ∞ 1639 Garijp, FR, NLD Baukje Jochems, ∞ Margritta Grietje Johannes (Zie 423).

Kinderen van Here Rienks & Baukje Jochems:

  1. Saapke Heeres.
  2. Ede Heeres.
  3. Simkje Heres.

Kinderen van Here Rienks & Margritta Grietje Johannes:

  1. Baukje Heres (Zie 211).

423 Margritta Grietje Johannes, * 1627 Langweer, FR, NLD (Ouders: Zie 846), ∞ 1649 Sneek, FR, NLD Gerardus Fockens, * 1620 Sneek, FR, NLD, † 1665 Garijp, FR, NLD, ∞ Here Rienks (Zie 422).

Kinderen van Margritta Grietje Johannes & Gerardus Fockens:

  1. Johannes Gerards Fockens, * 1650 Garijp, FR, NLD.
  2. Gerardus Fockens, * 1656 Garijp, FR, NLD.

432 Romke , ∞ Tjaltje (Zie 433).

Kinderen van Romke Tjaltje :

  1. Meyndert Romckes, * 1680 Wouterswoude, FR, NLD, † 1751 Wouterswoude, FR, NLD (Zie 216).
  2. Willem Romkes, † 1721 .

433 Tjaltje , ∞ Romke (Zie 432).

436 Ate , ∞ .

Kinderen van Ate :

  1. Dirk Ates, * 1675 Anjum, FR, NLD (Zie 218).

440 Sije Jansen, * 1650 Holwerd, FR, NLD, † 1707 (Ouders: Zie 880), ∞ 1670 Holwerd, FR, NLD Uilkje ( Hylk ) Cornelis (Zie 441), ∞ 1689 Brantgum, FR, NLD Antje Pytters.

Kinderen van Sije Jansen & Uilkje ( Hylk ) Cornelis:

  1. Japke Sijes, * 1674 Holwerd, FR, NLD.
  2. Jan Sijes, * 1675 Holwerd, FR, NLD.
  3. Kornelis Sijes, * 1678 Holwerd, FR, NLD (Zie 220).

441 Uilkje ( Hylk ) Cornelis, * 1650 , † 1689 Holwerd, FR, NLD, ∞ 1670 Holwerd, FR, NLD Sije Jansen (Zie 440).

444 Jan , ∞ .

Kinderen van Jan :

  1. Claas Jans, * 1660 Ee, FR, NLD (Zie 222).

446 Gaatse Pytters, ∞ 1670 Ee, FR, NLD Tzietske Lieuppes (Zie 447).

Kinderen van Gaatse Pytters & Tzietske Lieuppes:

  1. Pieter Gaatses, * 1672 Ee, FR, NLD.
  2. Trijntie Gaatses, * 1675 Ee, FR, NLD (Zie 223).
  3. Afke Gaatses, * 1678 Ee, FR, NLD.
  4. Grietie Gaatses, * 1682 Ee, FR, NLD.

447 Tzietske Lieuppes, ∞ 1670 Ee, FR, NLD Gaatse Pytters (Zie 446).

464 Oense Martens, * 1648 , † 1688 , ∞ 1671 Rijperkerk, FR, NLD Aaltje Paulus (Zie 465).

Kinderen van Oense Martens & Aaltje Paulus:

  1. Marten Oenses, * 1672 Bergumerveen (Zie 232).
  2. Aske Oenses, * 1673 .
  3. Trijntje Oenses, * 1676 Hardegarijp, FR, NLD.
  4. Paulus Oenses, * 1679 Hardegarijp, FR, NLD, † 1752 Hardegarijp, FR, NLD.
  5. Wietse Oenses, * 1684 Hardegarijp, FR, NLD, † 1749 Hardegarijp, FR, NLD.

465 Aaltje Paulus, * 1650 , † 1693 (Ouders: Zie 930), ∞ 1671 Rijperkerk, FR, NLD Oense Martens (Zie 464).

480 Rienk Jans, * 1622 Oostermeer, † 1671 (Ouders: Zie 960), ∞ 1643 Oostermeer Hiltje Piers (Zie 481), ∞ 1670 Oostermeer Maaike Alles, ∞ 1671 Oostermeer Antje Jacobs.

Kinderen van Rienk Jans & Hiltje Piers:

  1. Wietze Rienks, * 1653 Oostermeer, † 1703 Oostermeer.
  2. Hendrik Rienks, * 1655 , † 1737 (Zie 240).
  3. Jan Rienks, † 1709 Oostermeer.
  4. Grietje Rienks.

481 Hiltje Piers, * 1625 , † 1667 Oostermeer (Ouders: Zie 962), ∞ 1643 Oostermeer Rienk Jans (Zie 480).

482 Ruurd Ruurds, * 1622 (Ouders: Zie 964), ∞ 1651  Aukje Oedses (Zie 483).

Kinderen van Ruurd Ruurds & Aukje Oedses:

  1. Aaltje Ruurds, † 1728 (Zie 241).

483 Aukje Oedses, * 1625 (Ouders: Zie 966), ∞ 1651  Ruurd Ruurds (Zie 482).

496 Geale Haijes, * 1593 , † 1661 Garijp, FR, NLD (Ouders: Zie 992), ∞ 1622  Mary Feitzes (Zie 497).

Kinderen van Geale Haijes & Mary Feitzes:

  1. Lysbeth Geales, * 1625 Garijp, FR, NLD.
  2. Keimpe Geales, * 1626 Garijp, FR, NLD.
  3. Haije Geales, * 1628 Garijp, FR, NLD.
  4. Yd Geales, * 1630 Garijp, FR, NLD, † 1678 .
  5. Antje Geales, * 1632 Garijp, FR, NLD, † 1660 Garijp, FR, NLD.
  6. Feitze Geales van der Kooi, * 1638 Garijp, FR, NLD, † 1691 Suawoude, FR, NLD (Zie 248).

497 Mary Feitzes, * 1600 , † 1658 (Ouders: Zie 994), ∞ 1622  Geale Haijes (Zie 496).

498 Hedzer Sjoerds, * 1603 Suawoude, FR, NLD, † 1662 , ∞ 1636 Suawoude, FR, NLD Antje Gerrits (Zie 499).

Kinderen van Hedzer Sjoerds & Antje Gerrits:

  1. Sjoerd Hedzers, * 1633 Tietjerk, FR, NLD.
  2. Dieuke Hedzers, * 1636 Tietjerk, FR, NLD, † 1705 (Zie 249).
  3. Trijntje Hedzers.

499 Antje Gerrits, * 1606 , ∞ 1636 Suawoude, FR, NLD Hedzer Sjoerds (Zie 498), ∞ 1662 Rijperkerk, FR, NLD Bote Feitzes, * 1595 , † 1662 .

500 Heere Jans, * 1640 Oenkerk, FR, NLD, † 1712 (Ouders: Zie 1000), ∞ 1659  Nin Hendriks, * 1640 , † 1675 , ∞ 1675 Oenkerk, FR, NLD Helena Vittee (Zie 501).

Kinderen van Heere Jans & Nin Hendriks:

  1. Jan Heeres, * 1660 Oenkerk, FR, NLD, † 1662 .
  2. Jan Heeres, * 1662 Oenkerk, FR, NLD, † 1671 .
  3. Rieme Heeres, * 1664 Oenkerk, FR, NLD, † 1723 Oenkerk, FR, NLD.
  4. Hendrick Heeres, * 1667 Oenkerk, FR, NLD.
  5. Jan Heeres, * 1671 Oenkerk, FR, NLD.

Kinderen van Heere Jans & Helena Vittee:

  1. Jan Heeres Cock, * 1676 Oenkerk, FR, NLD, † 1732 Giekerk, FR, NLD (Zie 250).
  2. Maria Heeres, * 1678 Oenkerk, FR, NLD.
  3. Marinus Heeres, * 1680 Oenkerk, FR, NLD, † 1722 .
  4. Marijke Heeres, * 1683 Oenkerk, FR, NLD.
  5. Nin Heeres, * 1685 , † 1720 Hallum, FR, NLD.
  6. Eelkje Heeres, * 1689 Oenkerk, FR, NLD.
  7. Claes Heeres, * 1692 Oenkerk, FR, NLD.

501 Helena Vittee, * 1649 Den Haag, † 1712 Oenkerk, FR, NLD (Ouders: Zie 1002), ∞ 1675 Oenkerk, FR, NLD Heere Jans (Zie 500).

504 Steffen Jurjens de Graaf, * 1609 , ∞ 1641  Auck Geerts (Zie 505).

Kinderen van Steffen Jurjens de Graaf & Auck Geerts:

  1. Antje Steffens de Graaf, * 1641 Veenwouden, FR, NLD.
  2. Jurjen Steffens, * 1643 Veenwouden, FR, NLD, † 1705 Hardegarijp, FR, NLD (Zie 252).
  3. Sijcke Steffens de Graaf, * 1645 Veenwouden, FR, NLD.
  4. Ael Steffens de Graaf, * 1649 Veenwouden, FR, NLD.
  5. Auck Steffens de Graaf, * 1654 Veenwouden, FR, NLD.

505 Auck Geerts, * 1610 , † 1655 Veenwouden, FR, NLD (Ouders: Zie 1010), ∞ 1641  Steffen Jurjens de Graaf (Zie 504).

506 Hendrik Johannes, * 1630 , ∞ 1654 Suawoude, FR, NLD Trijntje Jacobs (Zie 507).

Kinderen van Hendrik Johannes & Trijntje Jacobs:

  1. Hendrik Hendriks, * 1660 Garijp, FR, NLD.
  2. Saakje Hendriks, * 1662 Garijp, FR, NLD (Zie 253).
  3. Antje Hendriks, * 1667 Garijp, FR, NLD.
  4. Johannes Hendriks, * 1668 Garijp, FR, NLD, † 1740 .
  5. Aukje Hendriks, * 1675 Garijp, FR, NLD.

507 Trijntje Jacobs, * 1630 , ∞ 1654 Suawoude, FR, NLD Hendrik Johannes (Zie 506).

508 Auke Klazes, ∞ .

Kinderen van Auke Klazes & :

  1. Theunis Auckes, * 1665 , † 1729 (Zie 254).

510 Klaas Jakobs, * 1645 , † 1701 Bergum, FR, NLD (Ouders: Zie 1020), ∞ 1670 Bergum, FR, NLD Rinske Sybrens (Zie 511), ∞ 1677 Wietske Klases.

Kinderen van Klaas Jakobs & Rinske Sybrens:

  1. Joukje Klazes, * 1671 Bergum, FR, NLD, † 1731 Bergum, FR, NLD (Zie 255).

Kinderen van Klaas Jakobs & Wietske Klases:

  1. Klaas Klases, * 1682 Bergum, FR, NLD.
  2. Jacob Klases, * 1683 Bergum, FR, NLD.
  3. Antje Klases, * 1685 .
  4. Jan Klases, * 1687 .
  5. Aaltje Klases, * 1692 Bergum, FR, NLD.
  6. Sjoukje Klases, * 1695 Bergum, FR, NLD.
  7. Binne Klases, * 1698 Bergum, FR, NLD.

511 Rinske Sybrens, † 1677 (Ouders: Zie 1022), ∞ 1670  Klaas Annes, ∞ 1670 Bergum, FR, NLD Klaas Jakobs (Zie 510).

Generatie 10

560 Peter Idema (Pieters), * 1619 , ∞ 1639 Groningen, GR, NLD Trijntje Tjassens (Zie 561).

Kinderen van Peter Idema (Pieters) & Trijntje Tjassens:

  1. Fennicke Idema (Pieters), * 1639 Appingedam, GR, NLD.
  2. Hero (Heere) Idema, * 1642 Appingedam, GR, NLD (Zie 280).
  3. Pieter Idema (Pieters), * 1644 Appingedam, GR, NLD.
  4. Stijntje Idema (Pieters), * 1649 Appingedam, GR, NLD.
  5. Jantje Idema (Pieters), * 1651 Appingedam, GR, NLD, † 1700 .
  6. Jickien Idema (Pieters), * 1653 Appingedam, GR, NLD.
  7. Heino Tjassens Idema (Pieters), * 1656 Appingedam, GR, NLD.

561 Trijntje Tjassens, * 1619 , † 1681 (Ouders: Zie 1122), ∞ 1639 Groningen, GR, NLD Peter Idema (Pieters) (Zie 560).

562 Harmen Mensens, ∞ 1640 Groningen, GR, NLD Anneke Bouwens (Zie 563).

Kinderen van Harmen Mensens & Anneke Bouwens:

  1. Jantien Harmens, * 1641 groningen ( A-Kerk).
  2. Stijntien Mensens, * 1643 groningen ( A-Kerk), † 1681 (Zie 281).
  3. Mense Harmens, * 1645 groningen ( A-Kerk).
  4. Jantjen Harmens, * 1651 Groningen, GR, NLD.

563 Anneke Bouwens, ∞ 1640 Groningen, GR, NLD Harmen Mensens (Zie 562).

566 Jaques Adriaan Pars, ∞ Cornelia Roelaes (Zie 567).

Kinderen van Jaques Adriaan Pars & Cornelia Roelaes:

  1. Cornelia Pars, † 1714 Wirdum (Zie 283).
  2. Maria Pars.
  3. Agnieta Pars.

567 Cornelia Roelaes, ∞ Jaques Adriaan Pars (Zie 566).

568 Reinerus Ippius ( Bouma), * 1619 , † 1690 Weenermoor, ∞ 1649 groningen (A-kerk) Rebecca Uchtemans (Zie 569), ∞ 1664 Scheemda, GR, NLD Anneke Christoffeldr Middendorp.

Kinderen van Reinerus Ippius ( Bouma) & Rebecca Uchtemans:

  1. Eppo Ippius ( Bouma), * 1650 Groningen, GR, NLD, † 1697 Appingedam, GR, NLD (Zie 284).
  2. Christophorus Ippius ( Bouma), * 1650 groningen (Vismarkt).

569 Rebecca Uchtemans, † 1664 (Ouders: Zie 1138), ∞ 1649 groningen (A-kerk) Reinerus Ippius ( Bouma) (Zie 568).

570 Philippus Cnopaeus, * 1630 , † 1683 Leek, GR, NLD (Ouders: Zie 1140), ∞ 1653 Groningen, GR, NLD Lucia van Besten (Zie 571).

Kinderen van Philippus Cnopaeus & Lucia van Besten:

  1. Catharina Elsebeth Cnopaeus, * 1658 (Zie 285).

571 Lucia van Besten, * 1632 Dokkum, FR, NLD, † 1685 (Ouders: Zie 1142), ∞ 1653 Groningen, GR, NLD Philippus Cnopaeus (Zie 570).

572 Nathaniël Cost (Kost), * 1604 Aurich Oost-Friesland Nedersaksen, † 1659 (Ouders: Zie 1144), ∞ 1637 Deventer, OV, NLD Henderika Wermbout (Zie 573).

Kinderen van Nathaniël Cost (Kost) & Henderika Wermbout:

  1. Johannes Cost (Kost), * 1638 Deventer, OV, NLD, † 1694 (Zie 286).

573 Henderika Wermbout, * 1619 Deventer, OV, NLD (Ouders: Zie 1146), ∞ 1637 Deventer, OV, NLD Nathaniël Cost (Kost) (Zie 572).

576 Jelte Jeronimus, ∞ .

Kinderen van Jelte Jeronimus & :

  1. Hieronimus Jeltens (Zie 288).

578 Hermen Stevens, ∞ .

Kinderen van Hermen Stevens & :

  1. Geertruidt Dreghs (Breghs) (Zie 289).

580 Jan ter Braeck, * 1625 , † 1681 , ∞ 1648 Groningen, GR, NLD Aefjen Derks (Becker) (Zie 581).

Kinderen van Jan ter Braeck & Aefjen Derks (Becker):

  1. Frouke ter Braeck, * 1649 groningen (A-kerk).
  2. Hadina ter Braeck, * 1650 groningen (A-kerk).
  3. Willem ter Braeck, * 1660 , † 1704 (Zie 290).

581 Aefjen Derks (Becker), * 1625 Leens, GR, NLD, † 1681 , ∞ 1648 Groningen, GR, NLD Jan ter Braeck (Zie 580).

582 Henricus Elbergen, * 1621 , † 1689 Baflo, GR, NLD, ∞ 1678  Christina Lisingh, ∞ Aletta Eppingh (Zie 583).

Kinderen van Henricus Elbergen & Aletta Eppingh:

  1. Rebecca Elbergen, * 1650 .
  2. Aeltjen Elbergen, * 1655 Baflo, GR, NLD.
  3. Eva Elbergen, * 1659 Baflo, GR, NLD (Zie 291).

583 Aletta Eppingh, * 1627 , † 1678 , ∞ Henricus Elbergen (Zie 582).

592 Derck Heeres (Ouders: Zie 1184), ∞ Abeltjen (Zie 593).

Kinderen van Derck Heeres & Abeltjen :

  1. Harmen Derks Kannegieter, * 1643 Appingedam, GR, NLD (Zie 296).
  2. Anneke Dercks, * 1644 Appingedam, GR, NLD.
  3. Isebrand Dercks, * 1647 Appingedam, GR, NLD.
  4. Eltien Dercks, * 1649 Appingedam, GR, NLD.
  5. Trijntien Dercks, * 1653 Appingedam, GR, NLD.

593 Abeltjen , ∞ Derck Heeres (Zie 592).

594 Albert Ottens, † 1666 Appingedam, GR, NLD (Ouders: Zie 1188), ∞ Hilcke (Zie 595).

Kinderen van Albert Ottens & Hilcke :

  1. Lisebeth Alberts, * 1648 Appingedam, GR, NLD.
  2. Trijntien Alberts, * 1655 Appingedam, GR, NLD.
  3. Cijeke Alberts (Zie 297).

595 Hilcke , ∞ Albert Ottens (Zie 594).

602 Jan Waelkens, ∞ Anneke (Zie 603).

Kinderen van Jan Waelkens & Anneke :

  1. Trijntjen Jansen (Waelkens), * 1630 Appingedam, GR, NLD (Zie 301).
  2. Siebe Waelkens, * 1636 Appingedam, GR, NLD.
  3. Assel Waelkens, * 1640 Appingedam, GR, NLD.
  4. Siben Waelkens, * 1644 Appingedam, GR, NLD.

603 Anneke , ∞ Jan Waelkens (Zie 602).

608 Evert Jansen, * 1610 Meenscheer, ∞ 1632 Bedum, GR, NLD Gartje (Gartie) Jacobs (Zie 609).

Kinderen van Evert Jansen & Gartje (Gartie) Jacobs:

  1. Claes Everts, * 1632 Bedum, GR, NLD, † 1671 (Zie 304).

609 Gartje (Gartie) Jacobs, * 1610 Menkeweer (Ouders: Zie 1218), ∞ 1632 Bedum, GR, NLD Evert Jansen (Zie 608).

610 Cornelis Draeck, ∞ .

Kinderen van Cornelis Draeck & :

  1. Martjen Cornelis (Draex) (Zie 305).

624 Reinder Roelfs, ∞ .

Kinderen van Reinder Roelfs & :

  1. Roelf Reinders (Zie 312).

632 Garbrant Mertens, * 1633 Aduard, GR, NLD (Ouders: Zie 1264), ∞ .

Kinderen van Garbrant Mertens & :

  1. Meerten Garbrants (Zie 316).
  2. Aepke Garbrants.

680 Aelse Jansen Siccama, * 1622 Burum, FR, NLD, † 1673 Burum, FR, NLD (Ouders: Zie 1360), ∞ 1643 Grijpskerk, GR, NLD Bauchien Pieters Wiersma (Zie 681).

Kinderen van Aelse Jansen Siccama & Bauchien Pieters Wiersma:

  1. Luwe Elzes Siccama, * 1646 Burum, FR, NLD, † 1698 Burum, FR, NLD (Zie 340).
  2. Jan Elzes Siccama, * 1652 Burum, FR, NLD.
  3. Trijntje Elzes Siccama, * 1656 Burum, FR, NLD.
  4. Pieter Elzes Siccama, * 1658 Burum, FR, NLD.
  5. Antie Elzes Siccama, * 1661 Burum, FR, NLD.

681 Bauchien Pieters Wiersma, * 1620 Grijpskerk, GR, NLD, † 1663 Burum, FR, NLD (Ouders: Zie 1362), ∞ 1643 Grijpskerk, GR, NLD Aelse Jansen Siccama (Zie 680).

682 Rinse Johannes Sjoerdsma, * 1625 Kollum, FR, NLD, † 1692 Kollum, FR, NLD (Ouders: Zie 1364), ∞ Antie Cornelis (Zie 683).

Kinderen van Rinse Johannes Sjoerdsma & Antie Cornelis:

  1. Rinskje Rinses, * 1650 Kollum, FR, NLD (Zie 341).
  2. Johannes Rinses Roersma, * 1659 .

683 Antie Cornelis, * 1629 Kollum, FR, NLD, ∞ Rinse Johannes Sjoerdsma (Zie 682).

684 Rinse Johannes Sjoerdsma, * 1625 Kollum, FR, NLD, † 1692 Kollum, FR, NLD (Ouders: Zie 1368), ∞ Antie Cornelis (Zie 685).

Kinderen van Rinse Johannes Sjoerdsma & Antie Cornelis:

  1. Rinskje Rinses, * 1650 Kollum, FR, NLD.
  2. Johannes Rinses Roersma, * 1659 (Zie 342).

685 Antie Cornelis, * 1629 Kollum, FR, NLD, ∞ Rinse Johannes Sjoerdsma (Zie 684).

704 Jacob , ∞ .

Kinderen van Jacob :

  1. Dirk Jacobs, * 1640 (Zie 352).

706 Hielke , ∞ .

Kinderen van Hielke :

  1. Aagje Hielkes, * 1640 (Zie 353).

718 Jarich Everts, * 1625 , ∞ .

Kinderen van Jarich Everts & :

  1. Jaaike (Jaycke) Jarichs, * 1651 Jelsum, FR, NLD (Zie 359).
  2. Sietske Jarichs.

720 Alle Rinderts, * 1578 , † 1652 (Ouders: Zie 1440), ∞ 1617  Wimke Foekes, ∞ 1617  Beits Wybes (Zie 721), ∞ Auck Buwes, ∞ .

Kinderen van Alle Rinderts & Beits Wybes:

  1. Klaas Alles, * 1632 Oudega, FR, NLD, † 1706 Hardegarijp, FR, NLD (Zie 360).
  2. Maaike Alles.
  3. Rinnert Alles.
  4. Sjoukje Alles.
  5. Wymck Alles.
  6. Hendrik Alles.
  7. Antje Alles.

Kinderen van Alle Rinderts & :

  1. Binne Alles.

721 Beits Wybes, * 1598 , † 1657 Hardegarijp, FR, NLD (Ouders: Zie 1442), ∞ 1617  Alle Rinderts (Zie 720).

722 Tjeerd Jeens, † 1698 (Ouders: Zie 1444), ∞ Jeltje Rinties (Zie 723).

Kinderen van Tjeerd Jeens & Jeltje Rinties:

  1. Sjoukje Tjeerds, * 1635 Opeinde, FR, NLD, † 1696 Hardegarijp, FR, NLD (Zie 361).
  2. Liebbe Tjeerds, † 1718 .
  3. Aukjen Tjeerds.
  4. Jetske Tjeerds.
  5. Sietske Tjeerds.
  6. Jeen Tjeerds.

723 Jeltje Rinties, * 1615 (Ouders: Zie 1446), ∞ Tjeerd Jeens (Zie 722).

726 Anne Teades, * 1610 Augustinusga, FR, NLD (Ouders: Zie 1452), ∞ 1635  Attke Gaukes (Zie 727).

Kinderen van Anne Teades & Attke Gaukes:

  1. Sybrich Annes, * 1650 Bloemklooster, † 1723 (Zie 363).
  2. Luike Annes, † 1698 .
  3. Grietje Annes.

727 Attke Gaukes, * 1612 (Ouders: Zie 1454), ∞ 1635  Anne Teades (Zie 726).

728 Sytse Hoekes, * 1600 Hemrik, FR, NLD, † 1648 Hemrik, FR, NLD (Ouders: Zie 1456), ∞ 1624  Auck Lefferts (Zie 729).

Kinderen van Sytse Hoekes & Auck Lefferts:

  1. Leffert Sytses, * 1630 , † 1698 (Zie 364).

729 Auck Lefferts, ∞ 1624  Sytse Hoekes (Zie 728).

752 Harmen Harcksz Wentel, * 1620 Wemel (duitsland) (Ouders: Zie 1504), ∞ 1638 Huisduinen, NH, NLD Neeltjen Michels (Zie 753).

Kinderen van Harmen Harcksz Wentel & Neeltjen Michels:

  1. Aarjen Harmensz Wentel, * 1647 Den Helder, NH, NLD, † 1706 Den Helder, NH, NLD (Zie 376).
  2. Harck Harmensz Wentel.
  3. Abraham Harmensz Wentel.
  4. Maartje Harmens Wentel.
  5. Michiel Harmensz Wentel.

753 Neeltjen Michels, † 1678 , ∞ 1638 Huisduinen, NH, NLD Harmen Harcksz Wentel (Zie 752).

756 Jacob Grasmaijer, ∞ .

Kinderen van Jacob Grasmaijer & :

  1. Albert Jacobs Grasmaijer, † 1719 Den Helder, NH, NLD (Zie 378).
  2. Gerrit Jacobs Grasmaijer, † 1721 Den Helder, NH, NLD.
  3. Cornelis Jacobs Grasmaijer, † 1731 Den Helder, NH, NLD.

762 Frans de Fenne, ∞ 1685 Leiden, ZH, NLD Aegie Jacobs, ∞ Clesina Herstel (Zie 763).

Kinderen van Frans de Fenne & Clesina Herstel:

  1. Catharina de Fenne, † 1702 (Zie 381).
  2. Maria de Fenne.

763 Clesina Herstel, † 1685 , ∞ Frans de Fenne (Zie 762).

764 Pieter van Aken, ∞ 1660 Leiden, ZH, NLD Annetgen Kaets (Zie 765), ∞ 1688 Leiden, ZH, NLD Anna van Poelgeest.

Kinderen van Pieter van Aken & Annetgen Kaets:

  1. Johannes van Aken, * 1661 Leiden, ZH, NLD.
  2. Christina van Aken, * 1666 Leiden, ZH, NLD.
  3. Cornelis Pieters van Aken, * 1667 Leiden, ZH, NLD.
  4. Jacobus Pieters van Aken, * 1672 Leiden, ZH, NLD.
  5. Hendrik Pietersz van Aken (Zie 382).

765 Annetgen Kaets, * 1635 Sparendam, † 1688 , ∞ 1660 Leiden, ZH, NLD Pieter van Aken (Zie 764).

766 Cornelis Pieter van Slingeland (Ouders: Zie 1532), ∞ 1636 Leiden, ZH, NLD Trijntge Cornelis (van Polanen) (Zie 767).

Kinderen van Cornelis Pieter van Slingeland & Trijntge Cornelis (van Polanen):

  1. Celia van Slingeland, * 1637 Leiden, ZH, NLD.
  2. Pieter Cornelisz van Slingeland, * 1640 Leiden, ZH, NLD, † 1691 Leiden, ZH, NLD.
  3. Jobje van Slingeland (Zie 383).
  4. Dievertje Cornelisdr van Slingeland, † 1670 .
  5. Claertgen Cornelis van Slingeland.
  6. Agnieta van Slingeland, † 1674 .

767 Trijntge Cornelis (van Polanen) (Ouders: Zie 1534), ∞ 1636 Leiden, ZH, NLD Cornelis Pieter van Slingeland (Zie 766).

834 Johan Berents, * 1595 , ∞ n N (Zie 835).

Kinderen van Johan Berents & n N:

  1. Trijntie Jansens, * 1620 Bedum, GR, NLD (Zie 417).
  2. Bijwe Jansens.
  3. Rijske Jansens.
  4. Martien Jansens.

835 n N, ∞ Johan Berents (Zie 834).

840 Halbe Reinersz (Ouders: Zie 1680), ∞ n N (Zie 841).

Kinderen van Halbe Reinersz & n N:

  1. Jan Halbes, * 1635 (Zie 420).
  2. Reynard Halbes, † 1667 .

841 n N, ∞ Halbe Reinersz (Zie 840).

844 Rienk Eedes, ∞ .

Kinderen van Rienk Eedes & :

  1. Here Rienks (Zie 422).
  2. Bote Rienks.

846 Johannes Melbooms, † 1628 Langweer, FR, NLD, ∞ Janke Jans (Zie 847).

Kinderen van Johannes Melbooms & Janke Jans:

  1. Aelcke Johannes Melbooms, * 1623 Langweer, FR, NLD, † 1623 Langweer, FR, NLD.
  2. Margritta Grietje Johannes, * 1627 Langweer, FR, NLD (Zie 423).

847 Janke Jans (Ouders: Zie 1694), ∞ 1635 Leeuwarden, FR, NLD Sjoerd Pieters, ∞ Johannes Melbooms (Zie 846).

880 Jan Sijes, * 1630 , ∞ 1660 Holwerd, FR, NLD Antie Jans (Zie 881).

Kinderen van Jan Sijes & Antie Jans:

  1. Sije Jansen, * 1650 Holwerd, FR, NLD, † 1707 (Zie 440).
  2. Jacob Jans, * 1657 Holwerd, FR, NLD.
  3. Jancke Jansen, * 1661 Holwerd, FR, NLD.
  4. Freerk Jans, * 1663 Holwerd, FR, NLD.
  5. Dieuke Jans, * 1666 Holwerd, FR, NLD.

881 Antie Jans, * 1630 , ∞ 1660 Holwerd, FR, NLD Jan Sijes (Zie 880).

930 Paulus Oedses, * 1617 , † 1670 , ∞ 1639 Tietjerk, FR, NLD Aske (Asseltje) Melles (Zie 931), ∞ 1669 Hardegarijp, FR, NLD Sietske Sietses.

Kinderen van Paulus Oedses & Aske (Asseltje) Melles:

  1. Oeds Paulus, * 1639 Suawoude, FR, NLD.
  2. Melle Paulus, * 1645 Hardegarijp, FR, NLD.
  3. Aaltje Paulus, * 1650 , † 1693 (Zie 465).
  4. Jan Paulus.

Kinderen van Paulus Oedses & Sietske Sietses:

  1. Sietse Paulus, * 1670 , † 1705 .

931 Aske (Asseltje) Melles, ∞ 1639 Tietjerk, FR, NLD Paulus Oedses (Zie 930).

960 Jan Rienks, * 1580 Oostermeer, ∞ Sjoukje Jans (Zie 961).

Kinderen van Jan Rienks & Sjoukje Jans:

  1. Rienk Jans, * 1622 Oostermeer, † 1671 (Zie 480).

961 Sjoukje Jans, * 1577 Oostermeer, ∞ Jan Rienks (Zie 960).

962 Pier Hendriks (Ouders: Zie 1924), ∞ Geertje Dircks (Zie 963).

Kinderen van Pier Hendriks & Geertje Dircks:

  1. Hiltje Piers, * 1625 , † 1667 Oostermeer (Zie 481).
  2. Dirck Piers, † 1670 .
  3. Antje Piers.

963 Geertje Dircks (Ouders: Zie 1926), ∞ Pier Hendriks (Zie 962).

964 Ruurd Hoites, * 1580 , † 1649 , ∞ 1610  Aaltje Gerrits (Zie 965).

Kinderen van Ruurd Hoites & Aaltje Gerrits:

  1. Ruurd Ruurds, * 1622 (Zie 482).
  2. Sipkjen Ruurds.
  3. Jacob Ruurds.
  4. Benedictus Ruurds.
  5. Gerrit Ruurds.

965 Aaltje Gerrits, * 1590 , † 1655 , ∞ 1610  Ruurd Hoites (Zie 964).

966 Oeds Alles, * 1600 , † 1643 (Ouders: Zie 1932), ∞ 1620  Rinske Lefferts (Zie 967).

Kinderen van Oeds Alles & Rinske Lefferts:

  1. Aukje Oedses, * 1625 (Zie 483).
  2. Alle Oedses.
  3. Harmen Oedses.
  4. Wietske Oedses.

967 Rinske Lefferts, * 1602 (Ouders: Zie 1934), ∞ 1620  Oeds Alles (Zie 966).

992 Haije Wijtses, * 1562 Beets, † 1641 Suameer, FR, NLD (Ouders: Zie 1984), ∞ Houck Sierds (Zie 993).

Kinderen van Haije Wijtses & Houck Sierds:

  1. Geale Haijes, * 1593 , † 1661 Garijp, FR, NLD (Zie 496).
  2. Binnert Haijes, * 1599 Bergum, FR, NLD, † 1658 .
  3. Luts Haijes, * 1601 Bergum, FR, NLD, † 1639 Suameer, FR, NLD.
  4. Wijtse Haijes, * 1603 Bergum, FR, NLD.
  5. Tietske Haijes, * 1607 Bergum, FR, NLD.
  6. Jarich Haijes, * 1609 Bergum, FR, NLD.
  7. Jouckjen Hayes, * 1611 .

993 Houck Sierds, * 1568 Garijp, FR, NLD, † 1641 Suameer, FR, NLD (Ouders: Zie 1986), ∞ Haije Wijtses (Zie 992).

994 Fetse Bothes, * 1556 , † 1648 Garijp, FR, NLD (Ouders: Zie 1988), ∞ 1589 Garijp, FR, NLD Rins Keimpes Wiarda (Zie 995).

Kinderen van Fetse Bothes & Rins Keimpes Wiarda:

  1. Elizabeth Fetses Wiarda, * 1590 Garijp, FR, NLD, † 1664 Bolsward, FR, NLD.
  2. Bote Feitzes, * 1595 , † 1662 .
  3. Mary Feitzes, * 1600 , † 1658 (Zie 497).
  4. Antje Feitzes.

995 Rins Keimpes Wiarda, * 1570 Garijp, FR, NLD, † 1640 (Ouders: Zie 1990), ∞ 1589 Garijp, FR, NLD Fetse Bothes (Zie 994).

1000 Jan Heres, † 1712 , ∞ 1630 Dokkum, FR, NLD Riemkje Clases (Zie 1001).

Kinderen van Jan Heres & Riemkje Clases:

  1. Heere Jans, * 1640 Oenkerk, FR, NLD, † 1712 (Zie 500).

1001 Riemkje Clases, * 1610 Oenkerk, FR, NLD (Ouders: Zie 2002), ∞ 1630 Dokkum, FR, NLD Jan Heres (Zie 1000).

1002 Marinus Vittee, * 1625 Goes, ZE, NLD, † 1650 Den Haag (Ouders: Zie 2004), ∞ 1648 Den Haag Maria Alewijn van Swanenburch(Zie 1003).

Kinderen van Marinus Vittee & Maria Alewijn van Swanenburch:

  1. Helena Vittee, * 1649 Den Haag, † 1712 Oenkerk, FR, NLD (Zie 501).

1003 Maria Alewijn van Swanenburch, * 1622 Den Haag (Ouders: Zie 2006), ∞ 1648 Den Haag Marinus Vittee (Zie 1002), ∞ 1652 Den Haag Dirck Harmansz de Cocq.

1010 Geert Harmens, * 1574 , † 1658 , ∞ 1605  Ded Ritskes (Zie 1011).

Kinderen van Geert Harmens & Ded Ritskes:

  1. Auck Geerts, * 1610 , † 1655 Veenwouden, FR, NLD (Zie 505).
  2. Harmen Geerts.
  3. Ied Geerts.
  4. Geb Geerts.
  5. Engbert Geerts.
  6. Klaas Geerts (Kunst).

1011 Ded Ritskes, ∞ 1605  Geert Harmens (Zie 1010).

1020 Jakob Klases, ∞ Rinske Ages (Zie 1021).

Kinderen van Jakob Klases & Rinske Ages:

  1. Klaas Jakobs, * 1645 , † 1701 Bergum, FR, NLD (Zie 510).
  2. Jan Jakobs.

1021 Rinske Ages, ∞ Jakob Klases (Zie 1020).

1022 Siebren , ∞ .

Kinderen van Siebren :

  1. Rinske Sybrens, † 1677 (Zie 511).
  2. Minne Siebrens.

Generatie 11

1122 Coop Tjassens, * 1590 , † 1661 (Ouders: Zie 2244), ∞ 1611 Groningen, GR, NLD Jantien Herens (Zie 1123).

Kinderen van Coop Tjassens & Jantien Herens:

  1. Trijntje Tjassens, * 1619 , † 1681 (Zie 561).
  2. Tjasse Tjassens, * 1637 Groningen, GR, NLD.
  3. Heyne Tjassens, † 1655 .
  4. Sophie Tjassens.

1123 Jantien Herens, † 1645 (Ouders: Zie 2246), ∞ 1611 Groningen, GR, NLD Coop Tjassens (Zie 1122).

1138 Christophorus Uchtemannes, * 1580 Bremen, † 1638 Groningen, GR, NLD, ∞ 1611 Groningen, GR, NLD Laurelia Robertz (Zie 1139).

Kinderen van Christophorus Uchtemannes & Laurelia Robertz:

  1. Wilhelmus Uchtemannes, * 1630 Groningen, GR, NLD.
  2. Johanna Uchtemannes, † 1654 .
  3. Rebecca Uchtemans, † 1664 (Zie 569).
  4. Agnes Uchtemannes.
  5. Eilart Uchtemannes.

1139 Laurelia Robertz (Ouders: Zie 2278), ∞ 1611 Groningen, GR, NLD Christophorus Uchtemannes (Zie 1138).

1140 Arnoud Cnopaeus, ∞ 1622 Groningen, GR, NLD Elsien 't Hof (Zie 1141).

Kinderen van Arnoud Cnopaeus & Elsien 't Hof:

  1. Philippus Cnopaeus, * 1630 , † 1683 Leek, GR, NLD (Zie 570).
  2. Hans Peter Cnopaeus.

1141 Elsien 't Hof, ∞ 1622 Groningen, GR, NLD Arnoud Cnopaeus (Zie 1140).

1142 Johannes Gerardi van Besten, * 1591 Groningen, GR, NLD, † 1650 Groningen, GR, NLD (Ouders: Zie 2284), ∞ 1615 Groningen, GR, NLD Lucia Elshemius, ∞ 1626 Dokkum, FR, NLD Aaltien Schulenborg, ∞ 1628 Dokkum, FR, NLD Aaltien Geldrop (Zie 1143).

Kinderen van Johannes Gerardi van Besten & Lucia Elshemius:

  1. Daniël Johannis van Besten, * 1624 Dokkum, FR, NLD.

Kinderen van Johannes Gerardi van Besten & Aaltien Geldrop:

  1. Goswijnus van Besten, * 1629 Dokkum, FR, NLD.
  2. Gerrit van Besten, * 1631 Dokkum, FR, NLD.
  3. Lucia van Besten, * 1632 Dokkum, FR, NLD, † 1685 (Zie 571).
  4. Aeltie van Besten, * 1642 Groningen, GR, NLD.
  5. Elisabeth van Besten.

1143 Aaltien Geldrop, * 1598 Sneek, FR, NLD (Ouders: Zie 2286), ∞ 1628 Dokkum, FR, NLD Johannes Gerardi van Besten (Zie 1142).

1144 Cost (Kost), ∞ .

Kinderen van Cost (Kost) & :

  1. Nathaniël Cost (Kost), * 1604 Aurich Oost-Friesland Nedersaksen, † 1659 (Zie 572).
  2. Georgius Cost (Kost), * 1605 Aurich Oost-Friesland Nedersaksen, † 1655 Rotterdam, ZH, NLD.

1146 Sebastian Wermbout, * 1590 Utrecht ?, † 1635 (Ouders: Zie 2292), ∞ 1614 Deventer, OV, NLD Hendrikje Roelofs van Merlaer, ∞ 1618 Deventer, OV, NLD Maria Jans Cloppenburg (Zie 1147).

Kinderen van Sebastian Wermbout & Maria Jans Cloppenburg:

  1. Henderika Wermbout, * 1619 Deventer, OV, NLD (Zie 573).
  2. Jan Wermbout, * 1620 Deventer, OV, NLD.
  3. Florius ? Wermbout, * 1621 Deventer, OV, NLD.

1147 Maria Jans Cloppenburg, * 1594 (Ouders: Zie 2294), ∞ 1618 Deventer, OV, NLD Sebastian Wermbout (Zie 1146).

1184 Hero Derks Kannegeter, ∞ .

Kinderen van Hero Derks Kannegeter & :

  1. Derck Heeres (Zie 592).

1188 Otto Alberts, ∞ Sijke N.n. (Zie 1189).

Kinderen van Otto Alberts & Sijke N.n.:

  1. Derck Otten, * 1628 Appingedam, GR, NLD.
  2. Lisebeth Otten, * 1632 Appingedam, GR, NLD.
  3. Albert Ottens, † 1666 Appingedam, GR, NLD (Zie 594).

1189 Sijke N.n., ∞ Otto Alberts (Zie 1188).

1218 Jacob Sijlvester, ∞ .

Kinderen van Jacob Sijlvester & :

  1. Gartje (Gartie) Jacobs, * 1610 Menkeweer (Zie 609).

1264 Merten Garbrantsz, ∞ .

Kinderen van Merten Garbrantsz & :

  1. Garbrant Mertens, * 1633 Aduard, GR, NLD (Zie 632).

1360 Jan Reinders Eijsinga, * 1597 Burum, FR, NLD, † 1628 Burum, FR, NLD (Ouders: Zie 2720), ∞ 1621  Attje Eeltzes Syckema (Zie 1361).

Kinderen van Jan Reinders Eijsinga & Attje Eeltzes Syckema:

  1. Aelse Jansen Siccama, * 1622 Burum, FR, NLD, † 1673 Burum, FR, NLD (Zie 680).
  2. Ridtske van Eijsinga.

1361 Attje Eeltzes Syckema, * 1600 Surhuizum, FR, NLD, † 1641 Burum, FR, NLD (Ouders: Zie 2722), ∞ 1621  Jan Reinders Eijsinga (Zie 1360), ∞ 1628 Burum, FR, NLD Pieter Alberts de Roo, * 1580 , † 1643 Burum, FR, NLD.

1362 Pieter Luwes Wiersema, * 1597 Grijpskerk, GR, NLD, † 1663 Grijpskerk, GR, NLD (Ouders: Zie 2724), ∞ 1619 Grijpskerk, GR, NLD Neeltie Jans Baas (Zie 1363).

Kinderen van Pieter Luwes Wiersema & Neeltie Jans Baas:

  1. Bauchien Pieters Wiersma, * 1620 Grijpskerk, GR, NLD, † 1663 Burum, FR, NLD (Zie 681).

1363 Neeltie Jans Baas, ∞ 1619 Grijpskerk, GR, NLD Pieter Luwes Wiersema (Zie 1362).

1364 Johannes Jeppes, * 1590 , † 1679 , ∞ Antje Cornelis (Zie 1365).

Kinderen van Johannes Jeppes & Antje Cornelis:

  1. Rinse Johannes Sjoerdsma, * 1625 Kollum, FR, NLD, † 1692 Kollum, FR, NLD (Zie 682).

1365 Antje Cornelis, * 1612 , † 1679 Kollum, FR, NLD, ∞ Johannes Jeppes (Zie 1364).

1368 Johannes Jeppes, * 1590 , † 1679 , ∞ Antje Cornelis (Zie 1369).

Kinderen van Johannes Jeppes & Antje Cornelis:

  1. Rinse Johannes Sjoerdsma, * 1625 Kollum, FR, NLD, † 1692 Kollum, FR, NLD (Zie 684).

1369 Antje Cornelis, * 1612 , † 1679 Kollum, FR, NLD, ∞ Johannes Jeppes (Zie 1368).

1440 Rinnert Teijes, * 1540 , ∞ .

Kinderen van Rinnert Teijes & :

  1. Riemcke Rinnerts, * 1571 Oudega, FR, NLD, † 1616 Oudega, FR, NLD.
  2. Alle Rinderts, * 1578 , † 1652 (Zie 720).
  3. Foeke Rinnerts.

1442 Wiebe Sjoerds, ∞ .

Kinderen van Wiebe Sjoerds & :

  1. Beits Wybes, * 1598 , † 1657 Hardegarijp, FR, NLD (Zie 721).

1444 Jeen Hinnes, * 1575 Noorderdrachten, † 1640 (Ouders: Zie 2888), ∞ 1595 Drachten, FR, NLD Auck Tjeerds (Zie 1445).

Kinderen van Jeen Hinnes & Auck Tjeerds:

  1. Tjeerd Jeens, † 1698 (Zie 722).
  2. Hinne Jeens.
  3. Ate Jeens.

1445 Auck Tjeerds, * 1575 Buitenpost, FR, NLD, † 1639 Noorderdrachten (Ouders: Zie 2890), ∞ 1595 Drachten, FR, NLD Jeen Hinnes(Zie 1444).

1446 Rinthie Gerbrandts, * 1582 (Ouders: Zie 2892), ∞ Bauck Jans (Zie 1447).

Kinderen van Rinthie Gerbrandts & Bauck Jans:

  1. Jeltje Rinties, * 1615 (Zie 723).
  2. Gerben Rinties.

1447 Bauck Jans, * 1585 , ∞ Rinthie Gerbrandts (Zie 1446).

1452 Teade Hendriks, * 1570 , † 1627 , ∞ 1595  Tryn Annes (Zie 1453).

Kinderen van Teade Hendriks & Tryn Annes:

  1. Anne Teades, * 1610 Augustinusga, FR, NLD (Zie 726).
  2. Ybele Teades.
  3. Hendrik Teades.
  4. Jan Teades.
  5. Wytse Teades.
  6. Ida Teades.
  7. Antie Teades.

1453 Tryn Annes, * 1572 , † 1644 Augustinusga, FR, NLD, ∞ 1595  Teade Hendriks (Zie 1452).

1454 Gauke Lubbes (Liebbes), ∞ Sybrich Lucas Hiemersma (Zie 1455).

Kinderen van Gauke Lubbes (Liebbes) & Sybrich Lucas Hiemersma:

  1. Attke Gaukes, * 1612 (Zie 727).
  2. Lieuwe (Luycke) Gaukes.
  3. Uilke Gaukes.

1455 Sybrich Lucas Hiemersma, ∞ Gauke Lubbes (Liebbes) (Zie 1454).

1456 Hoecke , ∞ Siouck Bonnes (Zie 1457).

Kinderen van Hoecke Siouck Bonnes:

  1. Sytse Hoekes, * 1600 Hemrik, FR, NLD, † 1648 Hemrik, FR, NLD (Zie 728).

1457 Siouck Bonnes, ∞ Hoecke (Zie 1456).

1504 Harck Wentel, ∞ .

Kinderen van Harck Wentel & :

  1. Harmen Harcksz Wentel, * 1620 Wemel (duitsland) (Zie 752).

1532 Pieter van Slingeland, ∞ .

Kinderen van Pieter van Slingeland & :

  1. Cornelis Pieter van Slingeland (Zie 766).
  2. Pieter Pieters van Slingeland.
  3. Claes Pieters van Slingeland.
  4. Gerrit Pieters van Slingeland.

1534 Cornelis Thonisz van Polanen, * 1591 (Ouders: Zie 3068), ∞ 1613 Leiden, ZH, NLD Janetgen Meessendr van Linschoten (Zie 1535).

Kinderen van Cornelis Thonisz van Polanen & Janetgen Meessendr van Linschoten:

  1. Trijntge Cornelis (van Polanen) (Zie 767).

1535 Janetgen Meessendr van Linschoten, * 1581 (Ouders: Zie 3070), ∞ 1613 Leiden, ZH, NLD Cornelis Thonisz van Polanen (Zie 1534).

1680 Reiner Jansz, * 1590 Oosterbierum, FR, NLD, † 1656 , ∞ 1613 Ternaard, FR, NLD Trinke Piters (Zie 1681), ∞ 1636 Ternaard, FR, NLD Jancke Jans.

Kinderen van Reiner Jansz & Trinke Piters:

  1. Halbe Reinersz (Zie 840).

1681 Trinke Piters, ∞ 1613 Ternaard, FR, NLD Reiner Jansz (Zie 1680).

1694 Jan , ∞ .

Kinderen van Jan :

  1. Janke Jans (Zie 847).

1924 Hendrik Piers, ∞ .

Kinderen van Hendrik Piers & :

  1. Pier Hendriks (Zie 962).

1926 Dirck Outgers, † 1626 (Ouders: Zie 3852), ∞ Antje Pytters (Zie 1927).

Kinderen van Dirck Outgers & Antje Pytters:

  1. Geertje Dircks (Zie 963).
  2. Thomas Dircks.

1927 Antje Pytters, † 1625 , ∞ Dirck Outgers (Zie 1926).

1932 Alle , ∞ .

Kinderen van Alle :

  1. Oeds Alles, * 1600 , † 1643 (Zie 966).
  2. Sake Alles.

1934 Leffert Jans, * 1575 , ∞ 1600  Eelkje Tjebbes (Zie 1935).

Kinderen van Leffert Jans & Eelkje Tjebbes:

  1. Rinske Lefferts, * 1602 (Zie 967).
  2. Sibbeltje Lefferts.

1935 Eelkje Tjebbes, * 1575 , ∞ 1600  Leffert Jans (Zie 1934).

1984 Wijtthie Haijes, * 1529 Beets (Ouders: Zie 3968), ∞ 1560 Beets Jouck (Zie 1985).

Kinderen van Wijtthie Haijes & Jouck :

  1. Haije Wijtses, * 1562 Beets, † 1641 Suameer, FR, NLD (Zie 992).
  2. Wyb Wytses, * 1566 Beets, † 1605 Beets.

1985 Jouck , * 1532 , † 1591 , ∞ 1560 Beets Wijtthie Haijes (Zie 1984).

1986 Sierd Rienks ( Blaauw ), * 1540 Garijp, FR, NLD, † 1603 Garijp, FR, NLD (Ouders: Zie 3972), ∞ 1561 Garijp, FR, NLD Auck Wiebes(Zie 1987).

Kinderen van Sierd Rienks ( Blaauw ) & Auck Wiebes:

  1. Houck Sierds, * 1568 Garijp, FR, NLD, † 1641 Suameer, FR, NLD (Zie 993).
  2. Gosse Sierds.

1987 Auck Wiebes, * 1540 Bergum, FR, NLD, † 1609 (Ouders: Zie 3974), ∞ 1561 Garijp, FR, NLD Sierd Rienks ( Blaauw ) (Zie 1986), ∞ Gosse Bottes Schroetsma.

1988 Bothe Lieuwes, * 1521 , ∞ .

Kinderen van Bothe Lieuwes & :

  1. Fetse Bothes, * 1556 , † 1648 Garijp, FR, NLD (Zie 994).
  2. Baukje Bothes, * 1563 , † 1639 .

1990 Keimpe Sjoerds Wiarda, * 1544 Garijp, FR, NLD, † 1625 Leeuwarden, FR, NLD (Ouders: Zie 3980), ∞ 1606 Leeuwarden, FR, NLD Sas Rommerts Ulenburch, * 1549 , † 1634 Leeuwarden, FR, NLD, ∞ Anna Tjaardsdr (Zie 1991).

Kinderen van Keimpe Sjoerds Wiarda & Anna Tjaardsdr:

  1. Ael Keimpes Wiarda, * 1568 Garijp, FR, NLD, † 1648 Garijp, FR, NLD.
  2. Sjoerd Keimpes Wiarda, * 1570 Akkrum, FR, NLD, † 1640 Akkrum, FR, NLD.
  3. Rins Keimpes Wiarda, * 1570 Garijp, FR, NLD, † 1640 (Zie 995).

1991 Anna Tjaardsdr, * 1550 , † 1606 (Ouders: Zie 3982), ∞ Keimpe Sjoerds Wiarda (Zie 1990).

2002 Klaas Oebeles, * 1590 , † 1684 (Ouders: Zie 4004), ∞ Eelkje Johannes (Zie 2003).

Kinderen van Klaas Oebeles & Eelkje Johannes:

  1. Riemkje Clases, * 1610 Oenkerk, FR, NLD (Zie 1001).
  2. Johannes Klases.

2003 Eelkje Johannes, * 1590 , † 1674 , ∞ Klaas Oebeles (Zie 2002).

2004 Quirijn (of Crijn) Vitu, * 1589 Goes, ZE, NLD, † 1627 Goes, ZE, NLD (Ouders: Zie 4008), ∞ 1613 Goes, ZE, NLD Janneken Jans (Zie 2005).

Kinderen van Quirijn (of Crijn) Vitu & Janneken Jans:

  1. Jan Vitu, * 1616 .
  2. Pieter Vitu, * 1618 .
  3. Petronella Vitu, * 1622 .
  4. Marinus Vittee, * 1625 Goes, ZE, NLD, † 1650 Den Haag (Zie 1002).

2005 Janneken Jans (Ouders: Zie 4010), ∞ 1613 Goes, ZE, NLD Quirijn (of Crijn) Vitu (Zie 2004).

2006 Alewijn alewijns van Swanenburch, * 1592 Leiden, ZH, NLD, † 1645 Den Haag (Ouders: Zie 4012), ∞ 1614 Leiden, ZH, NLD Heyltgen cornelisdr Vosbos (Zie 2007).

Kinderen van Alewijn alewijns van Swanenburch & Heyltgen cornelisdr Vosbos:

  1. Maria Alewijn van Swanenburch, * 1622 Den Haag (Zie 1003).

2007 Heyltgen cornelisdr Vosbos, * 1594 Leiden, ZH, NLD, † 1626 Den Haag (Ouders: Zie 4014), ∞ 1614 Leiden, ZH, NLD Alewijn alewijns van Swanenburch (Zie 2006).

Generatie 12

2244 Heyne Tjassens, † 1615 , ∞ 1599 Groningen, GR, NLD Aeltjen Oevijnck, ∞ 1605 Groningen, GR, NLD Anna Drapers, ∞ .

Kinderen van Heyne Tjassens & :

  1. Coop Tjassens, * 1590 , † 1661 (Zie 1122).

2246 Hero Peters, ∞ .

Kinderen van Hero Peters & :

  1. Jantien Herens, † 1645 (Zie 1123).
  2. Aelke Herens.

2278 Willem Robertz, ∞ .

Kinderen van Willem Robertz & :

  1. Laurelia Robertz (Zie 1139).

2284 Gerhardus van Besten, † 1637 (Ouders: Zie 4568), ∞ Elisabeth Theodori (Zie 2285).

Kinderen van Gerhardus van Besten & Elisabeth Theodori:

  1. Wilhelmus van Besten, * 1584 .
  2. Johannes Gerardi van Besten, * 1591 Groningen, GR, NLD, † 1650 Groningen, GR, NLD (Zie 1142).

2285 Elisabeth Theodori, ∞ Gerhardus van Besten (Zie 2284).

2286 Gosuinis Geldorpius, * 1564 Duisburg, † 1627 Amsterdam, NH, NLD (Ouders: Zie 4572), ∞ 1597 Sneek, FR, NLD Ida Jacobsdr Hooglander (Farx?) (Zie 2287), ∞ 1610  Saepke Agges Sierxma.

Kinderen van Gosuinis Geldorpius & Ida Jacobsdr Hooglander (Farx?):

  1. Aaltien Geldrop, * 1598 Sneek, FR, NLD (Zie 1143).
  2. Henricus Geldorpius, * 1599 Sneek, FR, NLD, † 1600 Sneek, FR, NLD.
  3. Henricus Geldorpius, * 1600 Sneek, FR, NLD, † 1652 Amsterdam, NH, NLD.
  4. Trijn Geldorpius, * 1604 Sneek, FR, NLD.
  5. Tied Geldorpius, * 1607 Sneek, FR, NLD.

Kinderen van Gosuinis Geldorpius & Saepke Agges Sierxma:

  1. Aefje Geldorpius, * 1612 Amsterdam, NH, NLD.
  2. Onias Geldorpius, * 1614 Amsterdam, NH, NLD, † 1666 Stavoren, FR, NLD.
  3. Geertruit Geldorpius, * 1621 Amsterdam, NH, NLD.

2287 Ida Jacobsdr Hooglander (Farx?), * 1575 , † 1610 (Ouders: Zie 4574), ∞ 1597 Sneek, FR, NLD Gosuinis Geldorpius (Zie 2286).

2292 Willem Wermbout, ∞ .

Kinderen van Willem Wermbout & :

  1. Sebastian Wermbout, * 1590 Utrecht ?, † 1635 (Zie 1146).

2294 Jan Everts Cloppenburg, * 1571 Ruinen, DR, NLD, † 1605 (Ouders: Zie 4588), ∞ 1590  Floorke Willems (Zie 2295).

Kinderen van Jan Everts Cloppenburg & Floorke Willems:

  1. Willem Jans Cloppenburg, * 1593 Deventer, OV, NLD.
  2. Maria Jans Cloppenburg, * 1594 (Zie 1147).
  3. Lijsbeth Jans Cloppenburg, * 1595 .
  4. Lubberken ? Cloppenburg, * 1595 Deventer, OV, NLD.
  5. Wijnant Jans Cloppenburg, * 1603 Denventer.

2295 Floorke Willems, ∞ 1590  Jan Everts Cloppenburg (Zie 2294).

2720 Reinder Jeltes Eijsma, * 1571 , † 1600 (Ouders: Zie 5440), ∞ 1596  Anna Wobbes (Zie 2721).

Kinderen van Reinder Jeltes Eijsma & Anna Wobbes:

  1. Jan Reinders Eijsinga, * 1597 Burum, FR, NLD, † 1628 Burum, FR, NLD (Zie 1360).
  2. Aeltje Reijners Eijsinga.

2721 Anna Wobbes, * 1579 Burum, FR, NLD, ∞ 1596  Reinder Jeltes Eijsma (Zie 2720).

2722 Eeltze (Eitje, Eelthye} Syckema, * 1559 Surhuizum, FR, NLD, † 1621 Doezum, GR, NLD (Ouders: Zie 5444), ∞ 1585 Surhuizum, FR, NLD Yme (Emme) Pieters (Zie 2723).

Kinderen van Eeltze (Eitje, Eelthye} Syckema & Yme (Emme) Pieters:

  1. Wyt Syckema, * 1586 Surhuizum, FR, NLD, † 1632 Doezum, GR, NLD.
  2. Teets Eeltzes Syckema, * 1590 Surhuizum, FR, NLD.
  3. Aelcke Syckema, * 1590 Surhuizum, FR, NLD.
  4. Attje Eeltzes Syckema, * 1600 Surhuizum, FR, NLD, † 1641 Burum, FR, NLD (Zie 1361).

2723 Yme (Emme) Pieters, * 1555 , † 1637 Doezum, GR, NLD, ∞ 1585 Surhuizum, FR, NLD Eeltze (Eitje, Eelthye} Syckema (Zie 2722).

2724 Luw Jans Wiersema, * 1577 Burum, FR, NLD, † 1600 Grijpskerk, GR, NLD (Ouders: Zie 5448), ∞ Thee (Theke) Roelofs (Zie 2725).

Kinderen van Luw Jans Wiersema & Thee (Theke) Roelofs:

  1. Pieter Luwes Wiersema, * 1597 Grijpskerk, GR, NLD, † 1663 Grijpskerk, GR, NLD (Zie 1362).

2725 Thee (Theke) Roelofs, † 1622 , ∞ Luw Jans Wiersema (Zie 2724).

2888 Hinne Ubles, * 1534 Noorderdrachten, † 1615 Noorderdrachten, ∞ Jeens (Zie 2889).

Kinderen van Hinne Ubles & Jeens:

  1. Jeen Hinnes, * 1575 Noorderdrachten, † 1640 (Zie 1444).
  2. Uble Hinnes.

2889 Jeens (Ouders: Zie 5778), ∞ Hinne Ubles (Zie 2888).

2890 Tjeerd Engberts, ∞ Sjouck (Zie 2891).

Kinderen van Tjeerd Engberts & Sjouck :

  1. Auck Tjeerds, * 1575 Buitenpost, FR, NLD, † 1639 Noorderdrachten (Zie 1445).

2891 Sjouck , ∞ Tjeerd Engberts (Zie 2890).

2892 Gerben Wybes, ∞ Uylckjes Jurjens (Zie 2893).

Kinderen van Gerben Wybes & Uylckjes Jurjens:

  1. Rinthie Gerbrandts, * 1582 (Zie 1446).

2893 Uylckjes Jurjens, ∞ Gerben Wybes (Zie 2892).

3068 (Anthonius)Thonnis Cornelisz van Polanen, * 1566 Leiden, ZH, NLD (Ouders: Zie 6136), ∞ 1590 Leiden, ZH, NLD Catharina Dirks van der Does (Zie 3069), ∞ 1600  Annetgen Cornelisdr van Buytevest, * 1577 , † 1606 Leiden, ZH, NLD, ∞ 1607 Leiden, ZH, NLD Henderickgen Willemsdr.

Kinderen van (Anthonius)Thonnis Cornelisz van Polanen & Catharina Dirks van der Does:

  1. Cornelis Thonisz van Polanen, * 1591 (Zie 1534).
  2. Adriaantje van Polanen, * 1593 Leiden, ZH, NLD.
  3. Dirk van Polanen, * 1596 Leiden, ZH, NLD.
  4. Catharina van Polanen, * 1600 Leiden, ZH, NLD.

Kinderen van (Anthonius)Thonnis Cornelisz van Polanen & Annetgen Cornelisdr van Buytevest:

  1. Allert Thonnisz van Polanen, * 1601 Leiden, ZH, NLD.
  2. Maertgen Thonnisdr van Polanen, * 1604 Leiden, ZH, NLD.
  3. Jan Theunis van Polanen, * 1606 Leiden, ZH, NLD, † 1646 Leiden, ZH, NLD.

Kinderen van (Anthonius)Thonnis Cornelisz van Polanen & Henderickgen Willemsdr:

  1. Annetgen Thonnisdr van Polanen, * 1609 Leiden, ZH, NLD.
  2. Trijntgen van Polanen, * 1611 Leiden, ZH, NLD.
  3. Machteld van Polanen, * 1613 Leiden, ZH, NLD.

3069 Catharina Dirks van der Does, * 1567 Leiden, ZH, NLD, † 1600 Leiden, ZH, NLD (Ouders: Zie 6138), ∞ 1590 Leiden, ZH, NLD (Anthonius)Thonnis Cornelisz van Polanen (Zie 3068).

3070 Meeus Cornelisz, * 1560 Stompwijk, ZH, NLD, ∞ 1580 Leiden, ZH, NLD Dieuwertgen Quyrynsdr (Zie 3071).

Kinderen van Meeus Cornelisz & Dieuwertgen Quyrynsdr:

  1. Janetgen Meessendr van Linschoten, * 1581 (Zie 1535).
  2. Geertgen Meessendr van Linschoten.

3071 Dieuwertgen Quyrynsdr, ∞ 1580 Leiden, ZH, NLD Meeus Cornelisz (Zie 3070).

3852 Outger Dircks, † 1616 , ∞ 1590 Oostermeer Houck Harts (Zie 3853).

Kinderen van Outger Dircks & Houck Harts:

  1. Dirck Outgers, † 1626 (Zie 1926).

3853 Houck Harts, ∞ 1590 Oostermeer Outger Dircks (Zie 3852).

3968 Haije Wijtses, * 1500 Beets, † 1582 , ∞ .

Kinderen van Haije Wijtses & :

  1. Wijtthie Haijes, * 1529 Beets (Zie 1984).

3972 Rienck Blaauw, * 1520 , ∞ .

Kinderen van Rienck Blaauw & :

  1. Sierd Rienks ( Blaauw ), * 1540 Garijp, FR, NLD, † 1603 Garijp, FR, NLD (Zie 1986).

3974 Wybe Melles, * 1509 Bergum, FR, NLD, † 1561 , ∞ Saep Haersma (Zie 3975).

Kinderen van Wybe Melles & Saep Haersma:

  1. Balling Wiebes, * 1536 .
  2. Auck Wiebes, * 1540 Bergum, FR, NLD, † 1609 (Zie 1987).

3975 Saep Haersma, * 1511 Oostermeer, † 1557 Bergum, FR, NLD (Ouders: Zie 7950), ∞ Wybe Melles (Zie 3974).

3980 Sjoerd Wopkes, * 1510 Garijp, FR, NLD (Ouders: Zie 7960), ∞ 1530  Anna Keimpedr Martena (Zie 3981).

Kinderen van Sjoerd Wopkes & Anna Keimpedr Martena:

  1. Ype Sjoerds Wiarda, * 1535 Garijp, FR, NLD, † 1583 Garijp, FR, NLD.
  2. Doecke Sjoerds Wiarda, * 1538 Garijp, FR, NLD, † 1583 Goutum, FR, NLD.
  3. Ymck Sjoerds Wiarda, * 1540 Garijp, FR, NLD, † 1581 Leeuwarden, FR, NLD.
  4. Gabbe Sjoerds Wiarda, * 1542 Garijp, FR, NLD, † 1580 Garijp, FR, NLD.
  5. Keimpe Sjoerds Wiarda, * 1544 Garijp, FR, NLD, † 1625 Leeuwarden, FR, NLD (Zie 1990).

3981 Anna Keimpedr Martena, * 1513 (Ouders: Zie 7962), ∞ 1530  Sjoerd Wopkes (Zie 3980).

3982 Tjaard Watties, * 1510 , † 1572 (Ouders: Zie 7964), ∞ Eets Arcksdr (Zie 3983).

Kinderen van Tjaard Watties & Eets Arcksdr:

  1. Anna Tjaardsdr, * 1550 , † 1606 (Zie 1991).

3983 Eets Arcksdr, * 1504 , † 1572 (Ouders: Zie 7966), ∞ Tjaard Watties (Zie 3982).

4004 Uble , ∞ .

Kinderen van Uble :

  1. Klaas Oebeles, * 1590 , † 1684 (Zie 2002).
  2. Stijn Ubles.

4008 Pieter Rogiersz. Vitu, * 1562 Goes, ZE, NLD (Ouders: Zie 8016), ∞ 1601 Goes, ZE, NLD Anthonia Utenhove, ∞ 1612 Goes, ZE, NLD Madaleene Manricque, ∞ 1622 Goes, ZE, NLD Anna Diericxsdr. Balmaecker, ∞ Petronella Crijns Vlasman (Zie 4009).

Kinderen van Pieter Rogiersz. Vitu & Madaleene Manricque:

  1. Catharina Vitu.

Kinderen van Pieter Rogiersz. Vitu & Petronella Crijns Vlasman:

  1. Rogier Vitu, * 1585 Veere, ZE, NLD.
  2. Quirijn (of Crijn) Vitu, * 1589 Goes, ZE, NLD, † 1627 Goes, ZE, NLD (Zie 2004).
  3. Marinus Vitu, * 1598 .

4009 Petronella Crijns Vlasman, † 1600 (Ouders: Zie 8018), ∞ Pieter Rogiersz. Vitu (Zie 4008).

4010 Maeijken Lauris (Ouders: Zie 8020), ∞ 1592 's Heer Arendskerke Jan Macharis (Zie 4011).

Kinderen van Maeijken Lauris & Jan Macharis:

  1. Janneken Jans (Zie 2005).
  2. Macharis Janssen ( den Ouden).

4011 Jan Macharis, ∞ 1592 's Heer Arendskerke Maeijken Lauris (Zie 4010).

4012 Alewijn Alewijnsz, * 1566 Leiden, ZH, NLD (Ouders: Zie 8024), ∞ 1591 Leiden, ZH, NLD Annetje Cornelisdr van Noort (Weert)(Zie 4013).

Kinderen van Alewijn Alewijnsz & Annetje Cornelisdr van Noort (Weert):

  1. Alewijn alewijns van Swanenburch, * 1592 Leiden, ZH, NLD, † 1645 Den Haag (Zie 2006).
  2. Geertgen Alewijnsz, * 1593 .
  3. Lenaert Alewijnsz, * 1596 Berkel en Rodenrijs, ZH, NLD.

4013 Annetje Cornelisdr van Noort (Weert), * 1570 Delft, ZH, NLD (Ouders: Zie 8026), ∞ 1591 Leiden, ZH, NLD Alewijn Alewijnsz (Zie 4012).

4014 Cornelis Adrieans Vosbos, * 1562 Leiden, ZH, NLD (Ouders: Zie 8028), ∞ 1582 Leiden, ZH, NLD Machteld Jans (Zie 4015).

Kinderen van Cornelis Adrieans Vosbos & Machteld Jans:

  1. Heyltgen cornelisdr Vosbos, * 1594 Leiden, ZH, NLD, † 1626 Den Haag (Zie 2007).
  2. Arijen Cornelis Vosbos.

4015 Machteld Jans, * 1564 Leiden, ZH, NLD, † 1614 (Ouders: Zie 8030), ∞ 1582 Leiden, ZH, NLD Cornelis Adrieans Vosbos (Zie 4014).

Generatie 13

4568 Wilhelm van Besten, ∞ .

Kinderen van Wilhelm van Besten & :

  1. Gerhardus van Besten, † 1637 (Zie 2284).

4572 Henricus Geldorpius, * 1522 Geldorp, † 1585 Ruhrort, ∞ 1553 Sneek, FR, NLD Aelcke (Aaltje) Oenedr (Zie 4573).

Kinderen van Henricus Geldorpius & Aelcke (Aaltje) Oenedr:

  1. Gosuinis Geldorpius, * 1564 Duisburg, † 1627 Amsterdam, NH, NLD (Zie 2286).
  2. Onias Geldorpius, † 1659 .
  3. Geldorpius.
  4. Geldorpius.

4573 Aelcke (Aaltje) Oenedr, * 1525 , † 1585 (Ouders: Zie 9146), ∞ 1553 Sneek, FR, NLD Henricus Geldorpius (Zie 4572).

4574 Jacob Pieters Hooglander (Ouders: Zie 9148), ∞ Tied Poppedr, † 1606 , ∞ Trijntje Fercks (Zie 4575).

Kinderen van Jacob Pieters Hooglander & Tied Poppedr:

  1. Catharina Jacobs Hooglander, * 1586 Sneek, FR, NLD.
  2. Poppe Jakobs Hooglander, * 1589 Sneek, FR, NLD.
  3. Sas Jacobs Hooglander, * 1591 Sneek, FR, NLD.
  4. Trijn Jakobs Hooglander, * 1593 Sneek, FR, NLD.
  5. Pieter Jacobs Hooglander, * 1596 Sneek, FR, NLD, † 1600 .
  6. Pieter Jakobs Hooglander, * 1600 Sneek, FR, NLD, † 1603 .
  7. Pieter Jakobs Hooglander, * 1603 Sneek, FR, NLD.

Kinderen van Jacob Pieters Hooglander & Trijntje Fercks:

  1. Ida Jacobsdr Hooglander (Farx?), * 1575 , † 1610 (Zie 2287).

4575 Trijntje Fercks, * 1550 (Ouders: Zie 9150), ∞ Jacob Pieters Hooglander (Zie 4574).

4588 Evert , ∞ .

Kinderen van Evert :

  1. Jan Everts Cloppenburg, * 1571 Ruinen, DR, NLD, † 1605 (Zie 2294).
  2. Jan Everts (de jongere) Cloppenburg, * 1571 Ruinen, DR, NLD.

5440 Jildert Rompts Rosema, * 1552 , † 1621 Burum, FR, NLD (Ouders: Zie 10880), ∞ 1580 Burum, FR, NLD Ryttien Jacobs Allertsdr Doenga (Zie 5441), ∞ Anna Wigers Botma, * 1578 Morra, FR, NLD, † 1653 Burum, FR, NLD.

Kinderen van Jildert Rompts Rosema & Ryttien Jacobs Allertsdr Doenga:

  1. Reinder Jeltes Eijsma, * 1571 , † 1600 (Zie 2720).
  2. Rempt Jelts Hommersma, * 1592 .
  3. Jacob Jilderts Rosema.
  4. Jetscke Rosema.
  5. Maycke Rosema.
  6. Rintke Rosema.
  7. Tierck Rosema.

5441 Ryttien Jacobs Allertsdr Doenga, * 1554 , † 1599 Burum, FR, NLD (Ouders: Zie 10882), ∞ 1580 Burum, FR, NLD Jildert Rompts Rosema (Zie 5440).

5444 Wyt Ritskes Siccama (Sijckama), * 1519 Surhuizum, FR, NLD, † 1575 Surhuizum, FR, NLD (Ouders: Zie 10888), ∞ Aeltje (Zie 5445).

Kinderen van Wyt Ritskes Siccama (Sijckama) & Aeltje :

  1. Eeltze (Eitje, Eelthye} Syckema, * 1559 Surhuizum, FR, NLD, † 1621 Doezum, GR, NLD (Zie 2722).
  2. Ritschke Siccama (Sijckama).
  3. Sees Siccama (Sijckama).

5445 Aeltje , ∞ Wyt Ritskes Siccama (Sijckama) (Zie 5444).

5448 Jan Wiersema, ∞ .

Kinderen van Jan Wiersema & :

  1. Luw Jans Wiersema, * 1577 Burum, FR, NLD, † 1600 Grijpskerk, GR, NLD (Zie 2724).

5778 Jeen Sythies, ∞ .

Kinderen van Jeen Sythies & :

  1. Jeens (Zie 2889).

6136 Cornelis Pieters van Polanen, * 1538 Leiden, ZH, NLD, † 1575 Leiden, ZH, NLD (Ouders: Zie 12272), ∞ 1562 Leiden, ZH, NLD Marijtje Jacobsdr Pelle (Zie 6137).

Kinderen van Cornelis Pieters van Polanen & Marijtje Jacobsdr Pelle:

  1. Jacob Cornelisz van Polanen, * 1565 Leiden, ZH, NLD.
  2. (Anthonius)Thonnis Cornelisz van Polanen, * 1566 Leiden, ZH, NLD (Zie 3068).

6137 Marijtje Jacobsdr Pelle, * 1530 , † 1583 Leiden, ZH, NLD (Ouders: Zie 12274), ∞ 1562 Leiden, ZH, NLD Cornelis Pieters van Polanen (Zie 6136).

6138 Dirk Adriaans van der Does, * 1540 , † 1576 Leiden, ZH, NLD, ∞ Marijtje Claasdr (Zie 6139).

Kinderen van Dirk Adriaans van der Does & Marijtje Claasdr:

  1. Catharina Dirks van der Does, * 1567 Leiden, ZH, NLD, † 1600 Leiden, ZH, NLD (Zie 3069).
  2. Marytgen Dirckxdr van der Does.
  3. Adriaan Dirks van der Does.

6139 Marijtje Claasdr, * 1540 , † 1601 , ∞ 1576 Leiden, ZH, NLD Zeger Huijgens van Campen, ∞ Dirk Adriaans van der Does (Zie 6138).

7950 Meyert Jelckes Haersma, * 1475 , † 1530 (Ouders: Zie 15900), ∞ Teatske (Zie 7951).

Kinderen van Meyert Jelckes Haersma & Teatske :

  1. Saep Haersma, * 1511 Oostermeer, † 1557 Bergum, FR, NLD (Zie 3975).
  2. Jelcke Meyerts Haersma.
  3. Houck Meyerts (Haersma).

7951 Teatske , * 1478 , ∞ Meyert Jelckes Haersma (Zie 7950).

7960 Wopke Sjoerds, * 1485 Garijp, FR, NLD, † 1558 , ∞ 1508  Aduwe Bottes van Douwama (Zie 7961).

Kinderen van Wopke Sjoerds & Aduwe Bottes van Douwama:

  1. Sjoerd Wopkes, * 1510 Garijp, FR, NLD (Zie 3980).

7961 Aduwe Bottes van Douwama, * 1487 Jilsum (Ouders: Zie 15922), ∞ 1508  Wopke Sjoerds (Zie 7960).

7962 Keimpe Doeckes van Martena, * 1487 Cornjum, FR, NLD, † 1538 Leeuwarden, FR, NLD (Ouders: Zie 15924), ∞ Jaw Wiarda (Zie 7963), ∞ Pije Lieuwesdr, † 1531 , ∞ Magdalene Schenk van Tautenburgh, † 1537 Leeuwarden, FR, NLD, ∞ Anna Walt van Heerma, † 1537 .

Kinderen van Keimpe Doeckes van Martena & Jaw Wiarda:

  1. Anna Keimpedr Martena, * 1513 (Zie 3981).

Kinderen van Keimpe Doeckes van Martena & Pije Lieuwesdr:

  1. Siouck Keimpedr van Martena.

7963 Jaw Wiarda, * 1495 , † 1543 (Ouders: Zie 15926), ∞ Keimpe Doeckes van Martena (Zie 7962).

7964 Watthie Hanses, * 1480 (Ouders: Zie 15928), ∞ Sydts (Zie 7965).

Kinderen van Watthie Hanses & Sydts :

  1. Tjaard Watties, * 1510 , † 1572 (Zie 3982).

7965 Sydts , * 1482 , ∞ Watthie Hanses (Zie 7964).

7966 Aerck Inties, * 1470 , ∞ .

Kinderen van Aerck Inties & :

  1. Eets Arcksdr, * 1504 , † 1572 (Zie 3983).

8016 Rogier Vitu, ∞ .

Kinderen van Rogier Vitu & :

  1. Pieter Rogiersz. Vitu, * 1562 Goes, ZE, NLD (Zie 4008).

8018 Quirijn ( Crijn) Cornelis Vlasman, * 1540 , † 1576 (Ouders: Zie 16036), ∞ n N (Zie 8019).

Kinderen van Quirijn ( Crijn) Cornelis Vlasman & n N:

  1. Petronella Crijns Vlasman, † 1600 (Zie 4009).

8019 n N, ∞ Quirijn ( Crijn) Cornelis Vlasman (Zie 8018).

8020 Laureys Anthonisse van Ossewaerde (Ouders: Zie 16040), ∞ 1560 's Heer Arendskerke Lijnken Cornelis (Zie 8021), ∞ 1587 's Heer Arendskerke Elijsabettgen Cornelisse.

Kinderen van Laureys Anthonisse van Ossewaerde & Lijnken Cornelis:

  1. Maeijken Lauris (Zie 4010).
  2. Lijsbeth Laureys.

8021 Lijnken Cornelis (Ouders: Zie 16042), ∞ 1560 's Heer Arendskerke Laureys Anthonisse van Ossewaerde (Zie 8020).

8024 Alewijn Alewijnsz, * 1540 Leiden, ZH, NLD (Ouders: Zie 16048), ∞ Geertgen Willemsdr (Zie 8025).

Kinderen van Alewijn Alewijnsz & Geertgen Willemsdr:

  1. Alewijn Alewijnsz, * 1566 Leiden, ZH, NLD (Zie 4012).

8025 Geertgen Willemsdr, * 1550 Leiden, ZH, NLD, ∞ Alewijn Alewijnsz (Zie 8024).

8026 Cornelis van Noort, ∞ .

Kinderen van Cornelis van Noort & :

  1. Annetje Cornelisdr van Noort (Weert), * 1570 Delft, ZH, NLD (Zie 4013).

8028 Adriaen Gillesz, * 1542 , ∞ Ainetge Adriaansch (Zie 8029).

Kinderen van Adriaen Gillesz & Ainetge Adriaansch:

  1. Cornelis Adrieans Vosbos, * 1562 Leiden, ZH, NLD (Zie 4014).

8029 Ainetge Adriaansch, * 1544 , ∞ Adriaen Gillesz (Zie 8028).

8030 Jan Corsz, ∞ n N (Zie 8031).

Kinderen van Jan Corsz & n N:

  1. Machteld Jans, * 1564 Leiden, ZH, NLD, † 1614 (Zie 4015).

8031 n N, ∞ Jan Corsz (Zie 8030).

Generatie 14

9146 Oene Sickes, * 1500 , ∞ Aelcke Reyners (Zie 9147).

Kinderen van Oene Sickes & Aelcke Reyners:

  1. Aelcke (Aaltje) Oenedr, * 1525 , † 1585 (Zie 4573).

9147 Aelcke Reyners, * 1500 , † 1589 , ∞ Oene Sickes (Zie 9146).

9148 Pieter Jacobs Hooglander, † 1600 , ∞ Anna Wijbedr (Zie 9149).

Kinderen van Pieter Jacobs Hooglander & Anna Wijbedr:

  1. Jacob Pieters Hooglander (Zie 4574).
  2. Jelke Pieters Hooglander.
  3. Elbrich Pieterdr Hooglander.
  4. Hil Pieters Hooglander.
  5. Wybe Pieters Hooglander.

9149 Anna Wijbedr, † 1610 , ∞ Pieter Jacobs Hooglander (Zie 9148).

9150 Ferck Idtsz Roorda, * 1520 (Ouders: Zie 18300), ∞ Tyam Hobbes (Zie 9151).

Kinderen van Ferck Idtsz Roorda & Tyam Hobbes:

  1. Trijntje Fercks, * 1550 (Zie 4575).

9151 Tyam Hobbes, * 1520 (Ouders: Zie 18302), ∞ Ferck Idtsz Roorda (Zie 9150).

10880 Rempt Wigers of Hummersma) Rosema (of Aijsma, * 1517 , † 1591 (Ouders: Zie 21760), ∞ Jetske Rompts (Zie 10881).

Kinderen van Rempt Wigers of Hummersma) Rosema (of Aijsma & Jetske Rompts:

  1. Jildert Rompts Rosema, * 1552 , † 1621 Burum, FR, NLD (Zie 5440).
  2. Wiger Rompts, * 1559 .
  3. Auck Rompts of Hummersma) Rosema (of Aijsma, * 1560 .
  4. Temme Rompts Sybema, * 1567 .
  5. Beyts Rompts of Hummersma) Rosema (of Aijsma, * 1570 .
  6. Johannes Rompts Rosema, * 1587 , † 1620 Augsbuurt, FR, NLD.
  7. Metsche Rompts Riddersma.
  8. Tieegh Rompts.

10881 Jetske Rompts, * 1520 , ∞ Rempt Wigers of Hummersma) Rosema (of Aijsma (Zie 10880).

10882 Jacob Alberts (Roo) (Ouders: Zie 21764), ∞ .

Kinderen van Jacob Alberts (Roo) & :

  1. Ryttien Jacobs Allertsdr Doenga, * 1554 , † 1599 Burum, FR, NLD (Zie 5441).

10888 Ryitschke Attes Siccama, * 1479 Augustinusga, FR, NLD, † 1542 (Ouders: Zie 21776), ∞ .

Kinderen van Ryitschke Attes Siccama & :

  1. Wyt Ritskes Siccama (Sijckama), * 1519 Surhuizum, FR, NLD, † 1575 Surhuizum, FR, NLD (Zie 5444).
  2. Buwe Siccama, * 1520 .
  3. Anna Siccama, * 1523 Surhuizum, FR, NLD.

12272 Pieter Claasz van Hazertswoude, * 1516 Hazerswoude, ZH, NLD, † 1579 Leiden, ZH, NLD (Ouders: Zie 24544), ∞ Adriana Laurijsdr (Zie 12273).

Kinderen van Pieter Claasz van Hazertswoude & Adriana Laurijsdr:

  1. Cornelis Pieters van Polanen, * 1538 Leiden, ZH, NLD, † 1575 Leiden, ZH, NLD (Zie 6136).

12273 Adriana Laurijsdr, † 1564 Leiden, ZH, NLD (Ouders: Zie 24546), ∞ Pieter Claasz van Hazertswoude (Zie 12272).

12274 Jacob Pieters, ∞ Aaltje Pellen (Zie 12275).

Kinderen van Jacob Pieters & Aaltje Pellen:

  1. Marijtje Jacobsdr Pelle, * 1530 , † 1583 Leiden, ZH, NLD (Zie 6137).
  2. Pieter Jacobsz.

12275 Aaltje Pellen, ∞ Jacob Pieters (Zie 12274).

15900 Jelcke Hardsma, ∞ .

Kinderen van Jelcke Hardsma & :

  1. Meyert Jelckes Haersma, * 1475 , † 1530 (Zie 7950).

15922 Botte Tjesses van Douwama, * 1450 Jilsum (Ouders: Zie 31844), ∞ n.n. Ab Oenninga (Zie 15923).

Kinderen van Botte Tjesses van Douwama & n.n. Ab Oenninga:

  1. Aduwe Bottes van Douwama, * 1487 Jilsum (Zie 7961).

15923 n.n. Ab Oenninga, * 1452 Joure, FR, NLD, ∞ Botte Tjesses van Douwama (Zie 15922).

15924 Doecke Sytzes van Martena, * 1463 Cornjum, FR, NLD, † 1499 (Ouders: Zie 31848), ∞ 1486 Cornjum, FR, NLD Sjouck Keimpes van Unia (Zie 15925).

Kinderen van Doecke Sytzes van Martena & Sjouck Keimpes van Unia:

  1. Keimpe Doeckes van Martena, * 1487 Cornjum, FR, NLD, † 1538 Leeuwarden, FR, NLD (Zie 7962).
  2. Ype Doeckes van Martena, * 1489 .
  3. Eede Doeckes van Martena, * 1491 .
  4. Tjebbe Doeckes van Martena, † 1530 .

15925 Sjouck Keimpes van Unia, * 1466 , † 1496 (Ouders: Zie 31850), ∞ 1486 Cornjum, FR, NLD Doecke Sytzes van Martena (Zie 15924).

15926 ? Doeckes Wiarda, * 1470 (Ouders: Zie 31852), ∞ .

Kinderen van ? Doeckes Wiarda & :

  1. Jaw Wiarda, * 1495 , † 1543 (Zie 7963).

15928 Hans Hokesz, * 1428 , ∞ n.n. Watsedr (Zie 15929).

Kinderen van Hans Hokesz & n.n. Watsedr:

  1. Watthie Hanses, * 1480 (Zie 7964).

15929 n.n. Watsedr, ∞ Hans Hokesz (Zie 15928).

16036 Cornelis Cornelisz. Vlasman (Ouders: Zie 32072), ∞ Janneken Cornelis Noutsdr. (Zie 16037).

Kinderen van Cornelis Cornelisz. Vlasman & Janneken Cornelis Noutsdr.:

  1. Cornelis Vlasman, * 1535 .
  2. Quirijn ( Crijn) Cornelis Vlasman, * 1540 , † 1576 (Zie 8018).
  3. Anthonie Cornelisdr. Vlasman.
  4. Jacob Cornelis Vlasman.
  5. Adriaen Cornelisz. Vlasman.

16037 Janneken Cornelis Noutsdr., ∞ Cornelis Cornelisz. Vlasman (Zie 16036).

16040 Antoni Bouwense van Ossewaerde (Ouders: Zie 32080), ∞ de Rijcke (Zie 16041).

Kinderen van Antoni Bouwense van Ossewaerde & de Rijcke:

  1. Laureys Anthonisse van Ossewaerde (Zie 8020).

16041 de Rijcke, ∞ Antoni Bouwense van Ossewaerde (Zie 16040).

16042 Cornelis Andriesz, † 1603 (Ouders: Zie 32084), ∞ Aechte Jacobsdr. (Zie 16043).

Kinderen van Cornelis Andriesz & Aechte Jacobsdr.:

  1. Lijnken Cornelis (Zie 8021).
  2. Elijsabettgen Cornelisse.

16043 Aechte Jacobsdr., ∞ Cornelis Andriesz (Zie 16042).

16048 Alewijn Meesz. (Ouders: Zie 32096), ∞ Hillegont Willemsdr (Zie 16049).

Kinderen van Alewijn Meesz. & Hillegont Willemsdr:

  1. Alewijn Alewijnsz, * 1540 Leiden, ZH, NLD (Zie 8024).

16049 Hillegont Willemsdr, ∞ Alewijn Meesz. (Zie 16048).

Generatie 15

18300 Ids Gerrtsz, ∞ .

Kinderen van Ids Gerrtsz & :

  1. Ferck Idtsz Roorda, * 1520 (Zie 9150).
  2. Anna Idsdr, † 1588 Grouw, FR, NLD.

18302 Hobbe Reyns, * 1490 , † 1580 , ∞ Trijn Thomas (Zie 18303).

Kinderen van Hobbe Reyns & Trijn Thomas:

  1. Tyam Hobbes, * 1520 (Zie 9151).
  2. Ietje Hobbe Reyns dr, * 1544 , † 1574 Leeuwarden, FR, NLD.

18303 Trijn Thomas, * 1490 (Ouders: Zie 36606), ∞ Hobbe Reyns (Zie 18302).

21760 Wiger Hummersma, * 1485 Sebaldeburen, GR, NLD (Ouders: Zie 43520), ∞ .

Kinderen van Wiger Hummersma & :

  1. Rempt Wigers of Hummersma) Rosema (of Aijsma, * 1517 , † 1591 (Zie 10880).
  2. Jeldert Eijsma.

21764 Albert Doenga, ∞ .

Kinderen van Albert Doenga & :

  1. Jacob Alberts (Roo) (Zie 10882).

21776 Ath Siccama, * 1459 Niehove, GR, NLD, † 1542 Augustinusga, FR, NLD (Ouders: Zie 43552), ∞ .

Kinderen van Ath Siccama & :

  1. Ryitschke Attes Siccama, * 1479 Augustinusga, FR, NLD, † 1542 (Zie 10888).

24544 Claas Ermbouts, ∞ Machteld Jansdr (Zie 24545).

Kinderen van Claas Ermbouts & Machteld Jansdr:

  1. Pieter Claasz van Hazertswoude, * 1516 Hazerswoude, ZH, NLD, † 1579 Leiden, ZH, NLD (Zie 12272).

24545 Machteld Jansdr, ∞ Claas Ermbouts (Zie 24544).

24546 Laurijs Janz van der Son, * 1485 (Ouders: Zie 49092), ∞ Cornelia Pieters van Noorden (Zie 24547).

Kinderen van Laurijs Janz van der Son & Cornelia Pieters van Noorden:

  1. Adriana Laurijsdr, † 1564 Leiden, ZH, NLD (Zie 12273).

24547 Cornelia Pieters van Noorden (Ouders: Zie 49094), ∞ Laurijs Janz van der Son (Zie 24546).

31844 Tjesse van Douwama, * 1425 (Ouders: Zie 63688), ∞ .

Kinderen van Tjesse van Douwama & :

  1. Botte Tjesses van Douwama, * 1450 Jilsum (Zie 15922).

31848 Sytse Doeckes van Martena, * 1423 Cornjum, FR, NLD, † 1489 (Ouders: Zie 63696), ∞ Jel Epes Harinxma thoe Ijlst (Zie 31849).

Kinderen van Sytse Doeckes van Martena & Jel Epes Harinxma thoe Ijlst:

  1. Hessel Sytzes van Martena, * 1461 Cornjum, FR, NLD, † 1517 Rhodos.
  2. Doecke Sytzes van Martena, * 1463 Cornjum, FR, NLD, † 1499 (Zie 15924).
  3. Jouck Sytzes van Martena.

31849 Jel Epes Harinxma thoe Ijlst, * 1439 , † 1467 Cornjum, FR, NLD (Ouders: Zie 63698), ∞ Sytse Doeckes van Martena (Zie 31848).

31850 Keimpe Feickes Unia, * 1428 , † 1481 (Ouders: Zie 63700), ∞ 1460 Wirdum Frouck Ammama (Zie 31851), ∞ Bauck van Martena.

Kinderen van Keimpe Feickes Unia & Frouck Ammama:

  1. Sjouck Keimpes van Unia, * 1466 , † 1496 (Zie 15925).

31851 Frouck Ammama, * 1442 , † 1487 (Ouders: Zie 63702), ∞ 1460 Wirdum Keimpe Feickes Unia (Zie 31850).

31852 Doecke Pijbes Wiarda, * 1430 Poppingawier, FR, NLD, † 1511 (Ouders: Zie 63704), ∞ Lijopke Doeckes (Zie 31853).

Kinderen van Doecke Pijbes Wiarda & Lijopke Doeckes:

  1. ? Doeckes Wiarda, * 1470 (Zie 15926).

31853 Lijopke Doeckes, * 1437 , † 1511 , ∞ Doecke Pijbes Wiarda (Zie 31852).

32072 Cornelis Jan Jacobs Vlasman, ∞ .

Kinderen van Cornelis Jan Jacobs Vlasman & :

  1. Cornelis Cornelisz. Vlasman (Zie 16036).
  2. Pieter Cornelisz Vlasman.
  3. Adriaan Cornelisz. Vlasman.

32080 Bouwen van Ossewaerde, ∞ Maijke Jans (Zie 32081).

Kinderen van Bouwen van Ossewaerde & Maijke Jans:

  1. Antoni Bouwense van Ossewaerde (Zie 16040).

32081 Maijke Jans, ∞ Bouwen van Ossewaerde (Zie 32080).

32084 Andries van Schuyle, ∞ n N (Zie 32085).

Kinderen van Andries van Schuyle & n N:

  1. Cornelis Andriesz, † 1603 (Zie 16042).

32085 n N, ∞ Andries van Schuyle (Zie 32084).

32096 Mees Allewijns (Ouders: Zie 64192), ∞ .

Kinderen van Mees Allewijns & :

  1. Alewijn Meesz. (Zie 16048).

Generatie 16

36606 Thomas , ∞ .

Kinderen van Thomas :

  1. Trijn Thomas, * 1490 (Zie 18303).
  2. Andries Thomas.

43520 Balle Hummersma, * 1449 , ∞ .

Kinderen van Balle Hummersma & :

  1. Balle Hummersma, * 1481 Niehove, GR, NLD.
  2. Wiger Hummersma, * 1485 Sebaldeburen, GR, NLD (Zie 21760).

43552 Harco (Heercke, Ercke, Hereken) Siccama (Sickuma), * 1420 , † 1510 Niehove, GR, NLD (Ouders: Zie 87104), ∞ .

Kinderen van Harco (Heercke, Ercke, Hereken) Siccama (Sickuma) & :

  1. Ath Siccama, * 1459 Niehove, GR, NLD, † 1542 Augustinusga, FR, NLD (Zie 21776).

49092 Jan van der Son, ∞ .

Kinderen van Jan van der Son & :

  1. Laurijs Janz van der Son, * 1485 (Zie 24546).

49094 Pieter van Noorden, ∞ .

Kinderen van Pieter van Noorden & :

  1. Cornelia Pieters van Noorden (Zie 24547).

63688 Jancke van Douma, ∞ .

Kinderen van Jancke van Douma & :

  1. Tjesse van Douwama, * 1425 (Zie 31844).

63696 Doecke Sytzes van Martena, * 1390 , † 1424 Cornjum, FR, NLD (Ouders: Zie 127392), ∞ Auck feyes van Heemstra (Zie 63697).

Kinderen van Doecke Sytzes van Martena & Auck feyes van Heemstra:

  1. Sytse Doeckes van Martena, * 1423 Cornjum, FR, NLD, † 1489 (Zie 31848).
  2. Bauck van Martena.

63697 Auck feyes van Heemstra (Ouders: Zie 127394), ∞ Doecke Sytzes van Martena (Zie 63696).

63698 Epe Harinxma thoe Ijlst, * 1375 (Ouders: Zie 127396), ∞ Jitske van Heemstra (Zie 63699).

Kinderen van Epe Harinxma thoe Ijlst & Jitske van Heemstra:

  1. Jel Epes Harinxma thoe Ijlst, * 1439 , † 1467 Cornjum, FR, NLD (Zie 31849).
  2. Sierck Harinxma.

63699 Jitske van Heemstra, ∞ Epe Harinxma thoe Ijlst (Zie 63698).

63700 Feicke Unia, † 1437 (Ouders: Zie 127400), ∞ Fûns (Zie 63701).

Kinderen van Feicke Unia & Fûns:

  1. Keimpe Feickes Unia, * 1428 , † 1481 (Zie 31850).

63701 Fûns, ∞ Feicke Unia (Zie 63700).

63702 ? Ammama, * 1412 , ∞ ? Heemstra (Zie 63703).

Kinderen van ? Ammama & ? Heemstra:

  1. Frouck Ammama, * 1442 , † 1487 (Zie 31851).

63703 ? Heemstra, * 1424 , ∞ ? Ammama (Zie 63702).

63704 Pijbe Oenes Wiarda, * 1405 (Ouders: Zie 127408), ∞ Catharina ? (Zie 63705).

Kinderen van Pijbe Oenes Wiarda & Catharina ?:

  1. Doecke Pijbes Wiarda, * 1430 Poppingawier, FR, NLD, † 1511 (Zie 31852).

63705 Catharina ?, * 1410 , ∞ Pijbe Oenes Wiarda (Zie 63704).

64192 Aalwijn Claasz, ∞ Ermgaard (Zie 64193).

Kinderen van Aalwijn Claasz & Ermgaard :

  1. Mees Allewijns (Zie 32096).

64193 Ermgaard , ∞ Aalwijn Claasz (Zie 64192).

Generatie 17

87104 Atte Siccama (Sickuma), * 1390 , † 1474 Niehove, GR, NLD (Ouders: Zie 174208), ∞ .

Kinderen van Atte Siccama (Sickuma) & :

  1. Harco (Heercke, Ercke, Hereken) Siccama (Sickuma), * 1420 , † 1510 Niehove, GR, NLD (Zie 43552).

127392 Syds Johans Martena, * 1365 (Ouders: Zie 254784), ∞ Rinsck Jarichsdr Jelckema (Zie 127393).

Kinderen van Syds Johans Martena & Rinsck Jarichsdr Jelckema:

  1. Doecke Sytzes van Martena, * 1390 , † 1424 Cornjum, FR, NLD (Zie 63696).

127393 Rinsck Jarichsdr Jelckema, † 1416 (Ouders: Zie 254786), ∞ Syds Johans Martena (Zie 127392).

127394 Feye van Heemstra, ∞ .

Kinderen van Feye van Heemstra & :

  1. Auck feyes van Heemstra (Zie 63697).

127396 Haring Harinxma thoe Heeg, * 1323 , † 1404 Heeg, FR, NLD (Ouders: Zie 254792), ∞ Jelck (Zie 127397).

Kinderen van Haring Harinxma thoe Heeg & Jelck :

  1. Agge Harings Harinxma thoe Sneek, * 1350 Heeg, FR, NLD, † 1422 Sneek, FR, NLD.
  2. Douwe Harings Harinxma thoe Heeg van Donia, * 1355 .
  3. Sierck Harinxma, * 1374 .
  4. Epe Harinxma thoe Ijlst, * 1375 (Zie 63698).

127397 Jelck , * 1322 , ∞ Haring Harinxma thoe Heeg (Zie 127396).

127400 Keimpe Unia, ∞ Rixt Ammama (Zie 127401).

Kinderen van Keimpe Unia & Rixt Ammama:

  1. Feicke Unia, † 1437 (Zie 63700).

127401 Rixt Ammama, ∞ Keimpe Unia (Zie 127400).

127408 Oene Sjoerds Wiarda, * 1380 Goutum, FR, NLD, † 1438 (Ouders: Zie 254816), ∞ .

Kinderen van Oene Sjoerds Wiarda & :

  1. Pijbe Oenes Wiarda, * 1405 (Zie 63704).

Generatie 18

174208 Harco Siccama, * 1345 Niehove, GR, NLD (Ouders: Zie 348416), ∞ .

Kinderen van Harco Siccama & :

  1. Atte Siccama (Sickuma), * 1390 , † 1474 Niehove, GR, NLD (Zie 87104).

254784 Johan Sytses Martena, * 1335 (Ouders: Zie 509568), ∞ .

Kinderen van Johan Sytses Martena & :

  1. Syds Johans Martena, * 1365 (Zie 127392).

254786 Jarich Jelckema van Metzlawier, * 1375 , ∞ Sioke Wijarda (Zie 254787).

Kinderen van Jarich Jelckema van Metzlawier & Sioke Wijarda:

  1. Rinsck Jarichsdr Jelckema, † 1416 (Zie 127393).

254787 Sioke Wijarda, * 1375 (Ouders: Zie 509574), ∞ Jarich Jelckema van Metzlawier (Zie 254786).

254792 Doede Doedinga, * 1303 , ∞ .

Kinderen van Doede Doedinga & :

  1. Haring Harinxma thoe Heeg, * 1323 , † 1404 Heeg, FR, NLD (Zie 127396).

254816 Sjoerd Pijbes Wijarda, * 1357 Goutum, FR, NLD, † 1414 Goutum, FR, NLD, ∞ .

Kinderen van Sjoerd Pijbes Wijarda & :

  1. Sioke Wijarda, * 1375 .
  2. Oene Sjoerds Wiarda, * 1380 Goutum, FR, NLD, † 1438 (Zie 127408).

Generatie 19

348416 Yo Siccama, * 1298 , ∞ .

Kinderen van Yo Siccama & :

  1. Harco Siccama, * 1345 Niehove, GR, NLD (Zie 174208).

509568 Syds hessels Martena (Ouders: Zie 1019136), ∞ .

Kinderen van Syds hessels Martena & :

  1. Johan Sytses Martena, * 1335 (Zie 254784).

509574 Sjoerd Pijbes Wijarda, * 1357 Goutum, FR, NLD, † 1414 Goutum, FR, NLD, ∞ .

Kinderen van Sjoerd Pijbes Wijarda & :

  1. Sioke Wijarda, * 1375 (Zie 254787).
  2. Oene Sjoerds Wiarda, * 1380 Goutum, FR, NLD, † 1438 .

Generatie 20

1019136 Hessel Martena, † 1312 (Ouders: Zie 2038272), ∞ .

Kinderen van Hessel Martena & :

  1. Syds hessels Martena (Zie 509568).

Generatie 21

2038272 Martena (Ouders: Zie 4076544), ∞ .

Kinderen van Martena & :

  1. Hessel Martena, † 1312 (Zie 1019136).

Generatie 22

4076544 ? Sydses Martena, † 1228 Hongarije (Ouders: Zie 8153088), ∞ .

Kinderen van ? Sydses Martena & :

  1. Martena (Zie 2038272).

Generatie 23

8153088 Hessel Doeckzn Martena, * 1144 , † 1190 (Ouders: Zie 16306176), ∞ .

Kinderen van Hessel Doeckzn Martena & :

  1. ? Sydses Martena, † 1228 Hongarije (Zie 4076544).

Generatie 24

16306176 Doecke Martena, * 1125 , ∞ .

Kinderen van Doecke Martena & :

  1. Hessel Doeckzn Martena, * 1144 , † 1190 (Zie 8153088).
Hosted by Voorouders.net   Powered by Family Tree PHP 1.4 © 2009-2011 Gerrit Veldman
Flag Counter